lekarz Krzysztof Stańkowski

Psychiatra

Każdemu z problemami psychicznymi gorąco polecam JM

Każdemu z problemami psychicznymi gorąco polecam JM

Bardzo kompetentny.Miły, ciepły człowiek. Byłam leczona przez wielu specjalistów tej dziedziny, z tytułami... Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie swoja postawą wobec pacjenta i jak do tej pory nie zmieniłam zdania w tej kwestii. Doskonale dobrał leki - mogę pracować i czuję się dobrze. Polecam!

Nietrafiona diagnoza,brak wspołpracy z rodziną,co jest konieczne w leczeniu niektorych zaburzen psychicznych.Zupełnie nietrafione leki.Potwierdzili te zarzuty inni /z dluzszym stazem/lekarze.Ten lekarz musi sie jeszcze duzo nauczyc/sic/.

Byłam u tego lekarza jeden raz i zrobił na mnie ogromne wrażenie, miły, sposób podejścia do pacjenta oceniam na bardzo dobry,dobrane leki pomogły - polecam

Byłam u tego lekarza jeden raz i zrobił na mnie ogromne wrażenie,