Jestem dyplomowanym, certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej oraz neurologiem. Jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce od 1995 roku zacząłem stosować botox. Od 1999 roku zajmuję się wyłącznie medycyną estetyczną. Szkolę lekarzy z podstawowych i zaawansowanych technik medycyny estetycznej.

lekarz jest bardzo profesjonalny i ma bardzo dobre podejście do pacjenta. a fakt że posiada Certyfikat Lekarzy Medycyny Estetycznej potwierdza jego profesjonalizm ;)

Witam Pan Doktor Krzysztof Widerkiewicz to rewelacyjny lekarz korzystam się z jego usług kilko razy i zawsze byłam zadowołona - robiłam sobie oczy, ostatnio odświeżyłam kontur ust, to wspaniale przeprowadzony zabiegi. Zawsze wrócę do tego lekarza, polecam naprawdę!

Witam

z Usług Pana Doktora korzystam już kilka lat - robiłam sobie oczy, ostatnio odświeżyłam kontur ust. Efekty są zawsze bardzo satysfakcjonujące, widoczne ale bardzo naturalne. Po każdej wizycie poprawiają mi się morale, czuję się super atrakcyjna, mąż co chwilę mówi, że jestem piękna, a znajomi w błysku oka doszukują się drugiego dna. Polecam

U pana Krzysztofa powiększałam usta preparatem do nadawania objętości ustą, efekt zabiegu jest fenomenalny a co najważniejsze samo wstrzykiwanie kwasu bezbolesne. Super lekarz, bardzo polecam bo naprawdę warto. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem specjalisty to już znalazłaś. Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie w Warszawie( a byłam już u niejednego). Szczerze polecam!! Pozdrawiam. Agnieszka

robilam u tego lekarza doline łez oraz opadające kąciki ust. Co do doliny łez - rewelacja, mimo, że od innego lekarza (Dr Mielechow) usłyszałam, że to nie ma sensu. Kąciki ust tak sobie, ale tez od razu usłyszałam, że efekt trudno jest osiągnąć. Zobaczymy, może następnym razem. Co najważniejsze - w ogóle nic nie było widać, właściwie od razu po zabiegu normalen życie. Teraz wybieram się na bruzdy nosowo/wargowe.

robilam u tego lekarza doline łez oraz opadające kąciki ust.

rewelacyjny lekarz przyjezdza do bydgoszczy i dzieki temu juz nie musze szukac lekarza ,ktory doskonale zna sie na tym co robi . dzieki i do zobaczenia po wakacjach panie doktorze.

rewelacyjny
dzieki i do zobaczenia po wakacjach panie doktorze.

Robiłam u doktora Botox ktory zablokował mimikę ale zmarszczkę pomiedzy brwiami nadal mam.Jestem rozczarowana efektem a co do lekarza jest bardzo miły,uprzejmy poświeca duzo czasu pacjentowi wszystko tłumaczy i co najważniejsze nie naciąga na dodatkowe koszty. Spróbuję zabiegu u innego lekarza aby moc porównać czy to ze tą zmarszczkę nadal mam to wina preparatu czy sposobu podania i wtedy zdecyduję czy wrocę do dr czy zmienię operatora :)

super kompetentny i uprzejmy lekarz! Wstrzyknął mi botox - zabieg prawie bezbolesny,efekt utrzymywał się kilka miesięcy.

Profesjonalizm, wiedza i kompetencja w jednym. Tylko polecać, a sama wrócę na 100%!!!!!!

Jestem pacjentka dr Widerkiewicza od kilku lat, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić dr Krzysztofa Widerkiewicza jako najwyższej klasy specjalistę. Ilekroć do niego się zgłaszam wykazuje duże zrozumienie, empatie i zaangażowanie.

Wciąż poszukujesz "Medycyna estetyczna Warszawa"?

dr
Agnieszka Bliżanowska