dr Krzysztof Widerkiewiczdr Krzysztof Widerkiewicz - zdjęcie profilowe

dr Krzysztof Widerkiewicz

Medycyna estetyczna

Jestem dyplomowanym, certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej oraz neurologiem. Jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce od 1995 roku zacząłem stosować botox. Od 1999 roku zajmuję się wyłącznie medycyną estetyczną. Szkolę lekarzy z podstawowych i zaawansowanych technik medycyny estetycznej.

Właśnie wybieram się ponownie, bo minęło pół roku i botox powoli przestaje działać a hialuron w bruzdach się trzyma, mam nadzieję, że tym razem również będzie dobrze, namawiam wszystkich, warto. A Panu doktorowi życzę dużo zdrówka, bo ja już napewno będę korzystała z jego usług. Małgorzata

Małgorzata

Zdecydowanie polecam gabinet dr Widerkiewicza. Przy konkurencyjnych cenach zapewnia komfort, chetnie wyjasnia procedury oraz dzialenie preparatow (w moim przypadku botox i wypelniacze) i co najwaznejsze, zabieg jest skuteczny i rezultaty bardzo zadawalajace.

Robiłam u doktora Botox ktory zablokował mimikę ale zmarszczkę pomiedzy brwiami nadal mam.Jestem rozczarowana efektem a co do lekarza jest bardzo miły,uprzejmy poświeca duzo czasu pacjentowi wszystko tłumaczy i co najważniejsze nie naciąga na dodatkowe koszty. Spróbuję zabiegu u innego lekarza aby moc porównać czy to ze tą zmarszczkę nadal mam to wina preparatu czy sposobu podania i wtedy zdecyduję czy wrocę do dr czy zmienię operatora :)

Gdyby nie pan doktor, to do dzis mialabym te straszna lwia zmarszczke na czole, na szczescie bezbolesny zabieg pomogl, polecam innym