dr Krzysztof Widerkiewiczdr Krzysztof Widerkiewicz - zdjęcie profilowe

dr Krzysztof Widerkiewicz

Medycyna estetyczna

Jestem dyplomowanym, certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej oraz neurologiem. Jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce od 1995 roku zacząłem stosować botox. Od 1999 roku zajmuję się wyłącznie medycyną estetyczną. Szkolę lekarzy z podstawowych i zaawansowanych technik medycyny estetycznej.

super kompetentny i uprzejmy lekarz! Wstrzyknął mi botox - zabieg prawie bezbolesny,efekt utrzymywał się kilka miesięcy.

bardzo dobry,kompetentny, znający najnowsze metody leczenia

bardzo dobry,kompetentny, znający najnowsze metody leczenia

robilam u tego lekarza doline łez oraz opadające kąciki ust. Co do doliny łez - rewelacja, mimo, że od innego lekarza (Dr Mielechow) usłyszałam, że to nie ma sensu. Kąciki ust tak sobie, ale tez od razu usłyszałam, że efekt trudno jest osiągnąć. Zobaczymy, może następnym razem. Co najważniejsze - w ogóle nic nie było widać, właściwie od razu po zabiegu normalen życie. Teraz wybieram się na bruzdy nosowo/wargowe.

robilam u tego lekarza doline łez oraz opadające kąciki ust.

Jestem pacjentka dr Widerkiewicza od kilku lat, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić dr Krzysztofa Widerkiewicza jako najwyższej klasy specjalistę. Ilekroć do niego się zgłaszam wykazuje duże zrozumienie, empatie i zaangażowanie.

wspaniale przeprowadzony zabieg,bardzo dziękuję Panie doktorze.

wspaniale przeprowadzony zabieg,bardzo dziękuję Panie doktorze.

Profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu, od kilku lat regularnie. Bez najmniejszych obaw możecie oddać się w ręce doktora.

Leczę u Pana Doktora Widerkiewicza nadpotliowść dłoni - skutecznie i profesjonalnie.

Od lat robię u doktora botox. Jestem bardzo zadowoloną pacjentką.

Od lat robię u doktora botox. Jestem bardzo zadowoloną pacjentką.

doskonały lekarz. Robię u Niego zabieg Sculptra oraz wypełnienie ust Restylanem. Bardzo polecam! Joanna

Pan Dr ma bardzo dobra reke. Jestem zadowolona za kazdym razem, a robie botox, event. wypelniacze juz od kilku lat. Nie widze powodu zeby szukac innego lekarza.