dr n. med. Krzysztof Wojcieszek

Polecam, pana doktora Wojcieszka- zna sie na fachu! Jest delikatny badajac chorego i porozumiewajac sie z nim. Jest cieplym czlowiekiem, zwlaszcza ma czas na zarty gdy prowadzi ciazę. Kobiety go uwielbiaja, i nie zamienia na nikogo innego. Potrafi wykryc choroby na ktorych wcale nie musi zie znac (np zanim przystapi do USG, by to potwierdzic,). I to lepiej niz specjalisci danego schorzenia. A to za sprawą tego ze stale sie doszkala, nie tylko medycznie, jest na bierzaco z nowinkami medycznymi. Wyklada tez na uczelniach, stąd zna wciaz fizjologię, anatomię, patologię ...

Potrafi wykryc choroby na ktorych wcale nie musi zie znac (np zanim przystapi do USG, by to potwierdzic,). I to lepiej niz specjalisci danego schorzenia. A to za sprawą tego ze stale sie doszkala, nie tylko medycznie, jest na bierzaco z nowinkami medycznymi. Wyklada tez na uczelniach, stąd zna wciaz fizjologię, anatomię, patologię calego organizmu, a nie tylko zawężony wycinek swej specjalizacji.
Dr ma swietne poczucie humoru zarowno jako lekarz i jako wykladowca. Nie znam 2-iej takiej osoby potrafiacej uszczypliwy, niesmaczny żart na temat jego osoby obrocic do nadawcy żartu tak, by go zni nie obrazic, ani nie wysmiac niskiej wartosci nadawcy tegoż zartu, ale inteligentnie i z humorem odbic słowa tak, by sala i nadawca wrecz nabrali serca i szacunku do swiata ludzi i samego doktora jako specjalisty i wykladowcy. To niesamowita cecha, b rzadka w naszym wspolczesnym spoleczenstwie z nikim sie nie liczacym!
Zawsze przyjmie kazdego nawet gdy ma full grafik, przychodzi wczesniej wtedy lub wychodzi pozniej.
W dodatku ma cennik b przystepny. Za wizyte łączniez usg 60 zl!
cytologia łącznie z wizytą 30zł!
Gorąco polecam :-)

Spotkałam na swojej drodze prawdziwego ANIOLA...bez żadnej przesady! Miałam straszne problemy z zajsciem w ciaze pozniej z jej donoszeniem i gdyby nie wiedza,praktyka a przede wszystkim cierpliwosc do marudnej pacjenki:)Pana doktora - nie byloby moich wspanialych dziewczynek.Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkich takiego ANIOLA na swej drodze.Beata O.

Rewelacyjny Doktor :) Prowadził moją ciąże, która nie przebiegała prawidłowo, ale mimo to udało mu się uratować dziecko. Dziś cieszę się razem z mężem naszym pół rocznym synkiem :) Kompetentny, uprzejmy i z poczuciem humory, Pan doktor Wojcieszek pomoże każdej pacjentce poświęci jej sporo czasu :) Gorąco polecam każdej kobiecie. Dodam tylko iż miałam to szczęście być słuchaczką na wykładach Pana doktora Wojcieszka :)

Zdecydowanie mogę polecić tego lekarza. 100% profesjonalista , pacjentka nie jest skrępowana podczas wizyty, potrafi udzielić wyczerpującej odpowiedzi na pytania. Nie naciąga na niepotrzebne koszta. Pan Wojcieszek prowadził moją ciąże, zjawiłam się u niego pełna obaw po wizycie u innego specjalisty, on odratował sytuację i w czerwcu urodziłam zdrową córeczkę.

Super lekarz, polecam szczególnie do prowadzenia ciąży. Dzięki niemu urodziłam już dwoje zdrowych dzieci. Sympatyczny, ma poczucie humoru, uprzejmy, a przede wszystkim kompetentny. Zawsze wszystko tłumaczy jeśli się zapytam. Szkoda tylko, że przy zwykłej wizycie nie robi usg, tylko osobno w cenie wizyty, ale przynajmniej robi je dłużej i dokładnie. Z wagą i wielkością moich dzieci trafił idealnie. W razie poważnych problemów zdrowotnych przyjmuje natychmiast i jeśli trzeba sam szuka i kieruje do innego specjalisty. Polecam!

Po 12 latach biegania po niekompetentnych konowałach którzy upewniali mnie , ze nigdy nie będę matką trafiłam w zeszłym roku do dr Wojcieszka. Miesiąc puźniej byłam w ciąży. Dziś z mężem jesteśmy najszczęśliwszymi na świecie rodzicami 2,5 miesięcznej córeczki. Dr Wojcieszek to wspaniały człowiek i bardzo dobry lekarz.

DR.K.Wojcieszek prowadził moja,zagrozona ciąże. Dzis mam zdrową,wspaniała córke. Polecam w 100 % pacjentką w ciąży oraz tym,które potrzebują dobrego specjalisty w sprawach ginekologicznych.

Pan dr prowadzi moja pierwszą ciążę, godny polecenia. Wizyta bez US 60 zł, z USG 100zł, cytologia 30z, badania 4d prenatalne 200zł. Odpowiada na wszystkie pytania, jest cierpliwy i zabawny. Ja osobiście polecam

Polecam wszystkim kobietom tego lekarza. Pan doktor Wojcieszek to nie tylko znakomity lekarz, to również przyjaciel. Mimo to, że od pięciu lat nie mieszkam na Śląsku, regularnie odwiedzam Pana doktora w Zabrzu, ufam tylko jemu i jego profesjonalizmowi.

Świetny lekarz, wspaniały człowiek i znakomity wykładowca,akurat miałam takie szczęście,że byłam jego słuchaczką. Polecam tego lekarza.