Lekarze Laryngolog dziecięcy

dr n. med. Aleksandra Korytowska

Podchorążych 32
60-655 Poznań

Pani Doktor Aleksandra Korytowska to najlepszy specjalista w dziedzinie otolaryngologii jakiego spotkałam. Dzięki profesjonalizmowi, szybkiej reakcji oraz determinacji Pani Doktor szczęśliwie przeszłam operację ślinianki podżuchwowej i pomimo "miażdżącej" diagnozy 8 lat temu nadal cieszę się życiem i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc ze strony Pani Doktor. Jest nie tylko WYBITNYM SPECJALISTĄ, ale i CUDOWNĄ KOBIETĄ z sercem na dłoni, bezgranicznie oddaną swojej pracy! Jest lekarzem z powołania!!!Na oddziale otolaryngologii, ...
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Józef Mierzwiński

Larmedica - Centrum Chirurgii Laryngologicznej
Dworcowa 39
85-009 Bydgoszcz

Świetny specjalista, tłumaczy dokładnie co robi i dlaczego, cierpliwy do dzieci, ma do nich dobre podejście. Bardzo dobry lekarz, godny polecenia.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Wacław Kopala

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

gabinet w Przychodni przy Dworcowej
Żołnierska
Olsztyn

Pan Doktor to przemiły człowiek, uspokoi i wszystko wyjaśni. Do doktora trafiłam z polecenia koleżanki i bardzo się cieszę ponieważ inny lekarz mnie bardzo nastraszył. Jesteśmy w trakcie leczenia i już widzę dużą poprawę, córka bardzo cicho oddycha podczas snu co prędzej było rzadkością
Do Pani Doktor Filip trafiłem po wizytach u kilkunastu innych laryngologów, których leczenie było nieskuteczne. Zostałem przyjęty w dniu, w którym umawiałem się telefonicznie na wizytę. Doktor Filip udziela porad telefonicznie jeszcze przed wizytą. Potrafi poświęcić wiele czasu pacjentowi. Byłem przyjmowany na wizyty nawet w soboty i niedziele. Diagnoza i leczenie było skuteczne. Pani Doktor nie interesuje się wynagrodzeniem tylko zdrowiem pacjenta. Jest prawdziwym lekarzem. Z pełnym przekonaniem polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Zbigniew Buko

Dubois 5
15-349 Białystok

Bardzo polecam tego lekarza. Profesjonalne i mile podejście do pacjenta. Duża wiedza i empatia, wyczerpujace odpowiedzi i skuteczne leczenie
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Ryszard Gawlak

os. Miranda 20
62-700 Turek

Najlepszy lekarz jaki był. Bardzo mi pomógł. Szkoda że odszedł. Nie ma takiego drugiego. Był bardzo uprzejmy i miły.
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Zbigniew Baran

34-700 Rabka-Zdrój

Bardzo dobry specjalista,miły , kompetentny,lekarz z powołania. Jeden z najlepszych lekarzy w powiecie nowotarskim.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Andrzej Dałek

Boguchwały 2d lok.5
Szczecin

Jestem po konchoplastyce. Zabieg przebiegł rewelacyjnie. Doktor z ogromnym doświadczeniem i super podejściem do pacjenta. Gorąco polecam tego doktora.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Krzysztof Rudnik

"Nasze Zdrowie"
Tredera 14
Kielno

Wyjątkowy lekarz, bardzo kompetentny. Jeden z niewielu, który nie tylko patrzy na opis badania, ale sam sprawdza zapis na płytach SD. Nie dziwię się, że takie kolejki są do pana doktora. Szczerze polecam i bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Lucyna Turecka

GLIWICE,NIEDBALSKIEGO
GLIWICE,NIEDBALSKIEGO
44-121 Gliwice

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Pomimo tego, że w poczekalni było dużo pacjentów Pani Doktor poświęciła mam naprawdę dużo czasu. Najpierw przeprowadziła dosyć dokładny wywiad, potem (pod pretekstem poszukiwania krasnoludków) zbadała nosek, gardło i uszy u mojej trzyletniej córki. Wspomnę tylko, że nie musiałam jej przytrzymywać tylko samodzielnie siedziala na krześle i bezproblemowo poddawała się badaniu. Następnie szczegółowo omówiła problem i z pomocą planszy wyjaśniła mi przyczyny ...

lekarz Maciej Łopucki

Budowlana 26a
78-100 Kołobrzeg

Pan Doktor Łopucki jest znakomitym lekarzem. Miałam okazję być u Pana Doktora 3 lata temu i w tym miesiącu 2 razy! Za każdym razem był bardzo miły, życzliwy, a zarazem bardzo rzeczowy i kompetentny. Zostałam dokładnie zbadana zarówno na pierwszej wizycie jak i przy kontroli. Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze i nawet dolegliwość nie była taka straszna dzięki podejściu Pana Doktora. Polecam wszystkim tak dobrego specjalistę!:)
Opinia dodana przez: Ola L.

Bogusława Ślósarczyk

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

ul. Barbary 22
43-100 Tychy

Ogromna wiedza i kompleksowe podejście do pacjenta. Przyjemna i dokładna, do tego ciepła osoba. Polecam!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. med. Marcin Broda

Centrum Medyczne MML
Plac Grzybowski ul. Bagno 2, wejście E
00-112 Warszawa

Ten lekarz robił mi zabieg w WIML-u (przegroda i małżowiny) i zrobił to chyba naprawdę bardzo dobrze, bo od pierwszej chwili po zabiegu do teraz (ok. 3 tyg.) nic mnie nie bolało i nie boli. Po 12 dniach zwolnienia normalnie funkcjonuję. Na kontroli w czasie badania delikatny, stara się nie sprawiać bólu - po poprzednim badaniu przez innego lekarza (kiedy pierwszy raz w życiu popłakałam się włąśnie z bólu) miałam ...

lekarz Grażyna Izydorczyk

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Filia Nr 1 w Częstochowie
aleja Niepodległości 32
42-200 Częstochowa

Szanuje godność pacjenta,skupia się na swoich możliwościach. Jeżeli jest potrzeba nie krępuje się skierować chorego do innego lekarza. Nigdy nie podnosi głosu, nie ocenia.Leki zapisuje nie pytając o fundusze pacjenta. Okazują się jednak bardzo skuteczne Lekarze na ogół nie rozmawiają o chorobach z pacjentami na zasadzie mądry nie zadaje się z głupim.Pani doktor jest inna. To lekarz który mógłby zmienić zawód i uczyć dobrych manier.Zdecydowanie polecam i życzę długowieczności bo ...

dr n. med. Andrzej Szpiech

Laryngolog, Medycyna estetyczna

Gabinet Laryngologiczny,Gabinet Medycyny Estetycznej
3-go Maja 19 lok.23
37-700 Przemyśl

Życzliwie i uprzejmie podchodzi do pacjenta. Tłumaczy bezpośrednio jaki jest problem. Nie wypisuje bezsensu recepty, aby zbyć tylko szuka konkretnie przyczynę problemu. Kontakt wspaniały. Polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: Urszula Ząbecka-Karbowniczyn

lekarz Barbara Wróblewska-Boniek

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ortopedia Zamojska
ul. Jana Kilińskiego 4
22-400 Zamość

Jestem bardzo zadowolona gdyż Pani Basia doskonałe podejście do dzieci. Poprzednia Pani doktor wcale nie umiała sie zachować przy dziecku traktowała je jak dorosłego. Miałam kłopot z wybraniem Pani Basi gdyż opinie na jej temat były podzielone ale jednak zaryzykowałam i jestem bardzo zadowolona. Nie zawiodłam sie na Pani Basi. Polecam.

lekarz Anna Gąsiorek

MEDICO Gabinet Laryngologiczny
ul. Pułaskiego 25
33-100 Tarnów

Nawiązanie ciepłego kontaktu z małym pacjentem to połowa sukcesu. Pani doktor świetnie to potrafi. Doświadczony lekarz , bezbłędna diagnoza. Specjalista godny polecenia.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Arkadiusz Jóźwik

Gabinet Laryngologiczny
Parkowa 17/3
78-600 Wałcz

jestem zadowolony z pracy doktora i polece innym :)

lekarz Piotr Bogdan

Bohaterów Monte Cassino 3a
49-300 Brzeg

Pan doktor uratował mi słuch już dwukrotnie (perforacja błony bębenkowej z zapaleniem). Polecam go wszystkim znajomym.

lekarz Maria Porembska

Laryngolog dziecięcy

Centrum Medyczne "Na Brożka"
ulica Brożka 18/1
01-442 Warszawa

Pani lekarz godna zaufania. Wytłumaczyła wszystko co sie dzieje dziecku, powtorzyła kilka razy cierpliwie. Widać że się zna i ma wiedzę. Uprzejma i profesjonalna.