Kraków Laryngolog lek. med. Mariusz Cofała

lek. med. Mariusz Cofała

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Zakład Opiekuńczo Leczniczy nr 1
ulica Prądnicka 36

Kompetentny, rzeczowy i profesjonalista. Polecam. Byliśmy u różnych laryngologów a w końcu leczenie u pana doktora.
Opinia dodana przez: Linus de Almeida
Piaseczno Laryngolog lekarz Małgorzata Grzesik

lekarz Małgorzata Grzesik

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Pierwsza wizyta,co za lekarka!!!! Wspaniałe podejście,dziekuję Pani serdecznie. W życiu z taką życzliwością u lekarzy się nie spotkałam wcześniej!
Opinia dodana przez: Agata
Poznań Laryngolog lek. med. Łukasz Bartkowiak

lek. med. Łukasz Bartkowiak

Międzychodzka 7b lok. 106
60-371 Poznań

Kapitalny lekarz z pasją i powołaniem, mocno świadomy pełnionej misji, z dużą atencją wsłuchujący się w potrzeby pacjenta. Z całą odpowiedzialnością polecam Pana Bartkowiaka zwłaszcza tym którym w poszukiwaniu pomocy i zrozumienia zaczyna brakować sił...
Opinia dodana przez: Grzegorz
Kraków Laryngolog prof. dr hab. n. med. Jacek Składzień

prof. dr hab. n. med. Jacek Składzień

Laryngolog

Katedra i Klinika Okulistyki i Onkologii Okulistycznej CMUJ ul.
ul. Kopernika 38 Kraków

Pan Profesor jest niezwykle uprzejmym, miłym i wyrozumiałym człowiekiem - jest jednym z najlepszych specjalistów w Krakowie jeśli chodzi o laryngologię i zabiegi - wcześniej byłam u 2 Pań laryngolog, które kierowały mnie na zabieg wycinania obrzęku z gardła - tudzież Pan Profesor bardzo dokładnie zbadał moje gardło i okazało się, że nic tam nie ma i żaden zabieg nie jest mi potrzebny. Pan Profesor podszedł do badania bardzo profesjonalnie ...
Opinia dodana przez: Kasia H.
Byłam na wizycie Pani Doktor, chodziło mi o jeszcze jedną opinie w sprawie mojego problemu z uszami. Pai doktor ma świetne podejście - przede wszystkim widać że słucha, bardzo rzeczowe i pomimo posiadanych już moich wcześniejszych dokumentów, tu dodam, że jest ich dość sporo, przyjrzaa się sprawie jeszcze raz bardzo dokładnie. Potwierdzia ustalenia poprzedniego lekarza i dołożya kilka swoich sugestii.Polecam przesympatyczna ,miła Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Justyna
Warszawa Laryngolog dr n. med. Paweł Szwedowicz

dr n. med. Paweł Szwedowicz

Otolaryngolog, Laryngolog

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Żoliborz, Warszawa

Pan Doktor super specjalista i konkretny człowiek.. Umie podejść do człowieka i opisać problem. Więcej takich lekarzy nam potrzeba.Teraz czekam na wizytę z synkiem i mam wielką nadzieje ze pan Doktor nam pomoże. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Tomasz Kwiatkowski
Łódź Laryngolog lekarz Krystian Rozmus

lekarz Krystian Rozmus

Lekarz medycyny estetycznej, Laryngolog

CM Wodna 25
Ul. Wodna 25 Łódź
Łódź

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Rozmusa. Poświęcił mi czas, wysłuchał, nie zbagatelizował moich problemów i pomógł ! Chciałabym, żeby wszyscy byli tak profesjonalni jak doktor. Naprawdę polecam !
Opinia dodana przez: Jula
Bardzo zaangażowana i kompetentna w udzielaniu pomocy , rozumie chorego, zleca niezbędne badania oraz wykonuje je osobiście.

Pacjent z dyżuru w szpitalu Bielańskim

Jarosław Fabiański
W-wa dn.26.01.2019 r
Warszawa Laryngolog lek. med. Leszek Sitarz

lek. med. Leszek Sitarz

Otolaryngolog dziecięcy, Otolaryngolog

OTOLARYNGOLODZY24.PL - laryngolog, poradnia laryngologiczna Warszawa
Aleja Rzeczypospolitej 1

wizyta już od 160
Chcę tą drogą podziękować pani doktor Baczyńskiej i panu doktorowi Sitarzowi z Formmedu za wspaniałą opiekę nad moim dzieckiem. Oboje mają bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i świetnie wyposażony gabinet. Pani doktor zdiagnozowała problemy mojego synka, a pan doktor wspaniale zoperował go. Oboje bardzo konkretni i rzeczowi, a pani doktor jest wprost przemiła i bardzo, bardzo cierpliwa. Odpowiedziała na mnóstwo moich pytań z uśmiechem i życzliwością. Takich lekarzy potrzebujemy – ...
Opinia dodana przez: Hania W

lek. med. Anna Stasiak

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Pani doktor leczy mego synka od około roku. Zawsze uśmiechnięta. Wspaniałe podejście do dzieci, delikatność. Odpowiada na zadane pytania proponuje różne formy leczenia i potrafi doradzić, która metoda będzie najlepsza. Lekarz naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: JiM