Lekarze Laryngolog

Ramzes Stańczyk

Gabinet Laryngologiczny Ramzes Stańczyk
95-060

To była bardzo dobra wizyta u Pana doktora, biorąc dodatkowo pod uwagę, że dotyczyła mojego niepełnosprawnego syna. Tak jak w każdym innym przypadku, podejście do syna wymagało niestandardowego podejścia - ponieważ m.in. nie mówi. W tej sytuacji wyszła bardzo dobra i potrzebna współpraca lekarz-rodzic, ponieważ proszę sobie wyobrazić poziom zachowania 2-3 latka przy fizjonomii 14 latka. Dlatego bardzo wysoko oceniam kompetencje i postawę Pana doktora, który przeprowadził profesjonalnie diagnozę i ...
Opinia dodana przez: PiotrO

lekarz Elżbieta Parchimowicz

Dąbrowskiego 47
64-980 Trzcianka

Super lekarz,podejscie do dzieci fantastyczne. Pani Doktor sympatyczna godna polecenia, w dzisiejszych czasach rzadko mozna znalezc takiego lekarza z powolania.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Alicja Pawlak

Laryngolog, Alergolog

ulica Energetykow 14C
74-100 Gryfino

Przemiły, kompetentny i konkretny lekarz. W pełni zaangażowany z ogromna wiedzą i wspaniałym podejściem. W kilka minut pani doktor postawiła trafną diagnozę i przeszła do leczenia. Dziękuję i z czystym sumieniem Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Tadeusz Skorupka

Pakuły 13
41-706 Ruda Śląska

Jak najbardziej godzien polecenia, trafna diagnoza i wielka pomoc w skutecznym leczeniu.

lekarz Piotr Sternicki

Laryngolog, Lekarz medycyny pracy

pl. Żeromskiego 5 lok. 1
47-100 Strzelce Opolskie

Naprawde po długich podróżach po różnych lekarzach w Opolu , Zabrzu, którzy nie potrafili wyleczyć mi ucha , trafiłam do Pana doktora lek odrazu pomógł, i moge cieszyć się w koncu zdrowiem ! Polecam!
Opinia dodana przez: Martyna

dr n. med. Joanna Zimmer-Nowicka

Laryngolog, Foniatra

Klonowa 22
40-168 Katowice

Pani doktor pomogła mojej córce dwukrotnie.Ale ten drugi raz to prawdziwy "majstersztyk" lekarski. Z nierozpoznanym przez pięciu: słownie "pięciu" lekarzy w tym 3 dr n med. laryngolodzy kokluszem Pani Doktor na wysłanego do niej emaila z objawami choroby odpowiedziała, zadając przy tym kilka pytań i zlecając 4 badania.Fakt że badania robiłam prywatnie, ale już po drugim badaniu było wiadomo że córka choruje na koklusz. Pytanie moje brzmi: co robiło tych ...

mgr Marek Gawron

ulica Kard. Wyszyńskiego Stefan 64/13
50-331 Wrocław

lekarz wyjątkowy na nasze czasy, zaangażowany dobrze znający temat, a jednocześnie jest zainteresowany pacjentem nadzwyczaj starannie przeprowadza zabiegi.Podejście do dzieci cudowne, wprowadził mojej córce do nosa metalowy pręcik do koagulacji nawet nie zająknęła. Polecam jako Nr 1 we Wrocławiu!!! ZZ

lekarz Ewa Chmielnicka

pl. Floriański 3
26-110 Skarżysko-Kamienna

Pani doktor , jest bardzo miła , była moim trzecim laryngologiem i już byłam na kilku wizytach , jestem zadowolona bardzo .

Agnieszka Wojtarowicz

szpital wojewódzki
Tarnów

Wspaniała Pani Doktor, dokładna i rzeczowa a przy tym miła i przyjaźnie nastawiona do pacjenta. Szczegółowo omawia przebieg leczenia oraz cierpliwie odpowiada na pytania i wątpliwości. Bardzo polecam Panią Doktor, oby więcej takich specjalistów.
Opinia dodana przez: Magdalena

Janusz Milewski

Lekarz medycyny pracy, Laryngolog

Gabinet lekarski
80-305 Gdańsk

Taki fachowiec to rzadkość w dzisiejszych czasach. Pierwszy laryngolog (a było ich z 5), który nie zbagatelizował choroby. Pan doktor przeprowadził rzetelny wywiad na pierwszej wizycie. Skierował na dodatkowe badania. Dokładnie wytłumaczył opis wyników. Przy tym życzliwy i kompetentny. Nie przepisuje na ślepo leków, które tylko maskują chorobę. Po wielu latach, w końcu dowiedziałam się co mi dolega i zostałam pokierowana na dalsze leczenie.
Opinia dodana przez: Marta

Jolanta Trojnar

Laryngolog, Pediatra

LEKARZ OTOLARYNGOLOG PEDIATRA JOLANTA TROJNAR SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA
02-036 Warszawa

Świetny lekarz laryngolog kompetentna i bardzo dokładna Polecam z całego serca. Pani doktor zdiagnozowała chorobę u naszego syna z którą przez rok inni lekarze sobie nie radzili
Opinia dodana przez: Robert

Grażyna Michalik

Gabinet lekarski
Ruda Śląska

dobry lekarz..dołączam się do tych opinii..przyjmuję na NFZ w przychodni na ul.Szpaków w Rudzie Śl., chodziłem do niej parę lat temu dopiero pani Doktor postawiła dobrą diagnozę, zleciła dodatkowe badania i wyleczyła mnie.

lekarz Ewa Kowalczyk-Czapczyńska

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Kocham jej uśmiech... Bardzo dobre podejscie do pacjenta. Wesola, i zyczliwa. A przede wszystkim zna sie na tym co robi...

lekarz Bożena Samelska

Obrońców Płocka 1920 r. 11/2
09-402 Płock

Sympatyczna, miła i bardzo profesjonalna Pani doktor. Polecam z calego serca. Ma wspaniale podejscie do dzieci.

lek. med. Cezary Łuszcz

Laryngolog, Otolaryngolog

Warmińsko-Mazurskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Obrońców Tobruku 1/1
10-561 Olsztyn

Leczyłam córkę u znanej Olsztyńskiej lekarki w związku z opóźnioną mową, bezskutecznie. Dopiero pomoc znalazłam u Pana Doktora Łuszcza. Córka miała operację w Kajetanach i dzięki wycięciu trzeciego migdałka oraz drenażu uszu, dziecko zaczęło słyszeć i mówić. Z radością patrzę teraz na rozwój dziecka.
Opinia dodana przez: Anna

Cezary Ranocha

LIFE-MED
Grodzisk Mazowiecki

Zdecydowanie najlepszy laryngolog z jakim miałam do czynienia. Dzięki Panu Doktorowi słyszę. Jest uprzejmy i bardzo delikatny podczas badania, szczególnie w sytuacji, gdy przewód słuchowy jest obrzęknięty. Bada bardzo dokładnie, każdorazowo płucze uszy przy zapaleniu, podchodzi do pacjenta z wyczuciem i zrozumieniem. POLECAM!

lekarz Maria Bytońska-Lis

Bolesława Krzywoustego 2
56-416 Twardogóra

Pani doktor jest bardzo miła, a jednocześnie rzeczowa. Jeśli chodzi o fachowość, to polecę każdemu - kilka lat leczenia u innego laryngologa kompletnie bez rezultatów, a u Pani doktor poprawa już po pierwszej wizycie. Nie dziwię się, że pacjenci przyjeżdżają do Twardogóry nawet z Oleśnicy, Oławy czy Ostrowa, gdzie są szpitale i laryngolodzy. Podejście do dzieci również doskonałe.
Bardzo polecam tego lekarza . Przede wszystkim jest skuteczna w swoim fachu i potrafi wyleczyć pacjenta.Gorąco polecam.
Pani laryngolog jest świetna specjalistka , byłam u niej kilka dni temu z bólem ucha , oczyściła i dobrała mi odpowiednie leczenie, z uchem już dobrze.

Aleksander Zwierz

Szpital im.Jana Biziela
Bydgoszcz

Doktor Aleksander to wspaniały, przesympatyczny człowiek. Na szczęście u nas była to tylko rutynowa wizyta która przebiegła w fantastycznej atmosferze :) Do tej pory syn panicznie bał się wizyt w gabinetach lekarskich, tym razem było zupełnie inaczej :)
Opinia dodana przez: Mama Wiktora