Lekarze Laryngolog

dr Robert Hojden

Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "B. Larsen" Krzysztof Szafałowicz
Bolesława Chrobrego 16A/2
15-057 Białystok

Pan dr. Robert Hojden to wspaniały specjalista, uśmiechnięty, opanowany, pewny słuszności swojego leczenia, ma czas dla pacjęta, wysłucha go i wyczerpująco odpowie na nurtujące go pytania, spokój który od niego emanuje udziela się spiętym, podenerwowanym rodzicom. Pan dr. wykonał u Naszego syna zabieg usunięcia 3-go migdałka i drenaż uszu. Widoczna poprawa nastąpiła natychmiast po zabiegu. Syn odzyskał słuch! Powiedziałam do niego szeptem, a on usłyszał, mimo że wcześniej nie słyszał ...
Opinia dodana przez: agnieszka

dr n. med. Tomasz Szafarowski

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Warszawa

Wspaniały lekarz. Wspaniały człowiek. Każą tu wpisać minimum 100 znaków a ja więcej nie mam nic do dodania. Napiszę więc jeszcze raz: Wspaniały lekarz. Wspaniały człowiek. Bardzo, bardzo polecam tego lekarza.

dr n. med. Grażyna Wójcicka

al. Wojska Polskiego 23b
Polanica-Zdrój

WIZYTA FONIATRYCZNA Gorąco polecam nie tylko dla nauczycieli, ale także dla wokalistów. P. dr Grażyna Wójcicka jest znakomitą, kompetentną specjalistką. Zbiera dokładny wywiad, przeprowadza wnikliwe badanie, interpretuje wyniki i wszystko doskonale wyjaśnia. Jest uprzejma, cierpliwa i profesjonalna. Wizyta foniatryczna kosztowała 200 zł, w tym badanie specjalistycznym sprzętem, zdjęcia krtani, opis, recepty, skierowania, zalecenia. Otrzymałam listę zasad dbania o głos oraz zalecenia terapeutyczne, które pomogą mi wrócić do zdrowia. Jestem zadowolona ...

lekarz Stanisław Demianiuk

Zbiegniewskiej 27
87-812 Włocławek

Uprzejmy,cierpliwy,czasu poświęca aż za dużo,człowiek na poziomie,pamiętam doktora jak jeszcze był dentystą prawdziwy naukowiec ,teraz pomógł mi w formalnościach z aparatem słuchowym polecam Stefan z Ciechocinka.

prof. dr hab. n. med. Waldemar Narożny

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Gen. De Gaulle'a 3/2
80-261 Gdańsk

Serdecznie polecam Profesora, zwłaszcza, że doświadczyłam wizyt u różnych "specjalistów"...Profesjonalne i rzetelne podejście do pacjenta ale przede wszystkim zrozumienie i skuteczna pomoc to główne zalety.
Opinia dodana przez: mirosław

dr n. med. Piotr Pastuszek

PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. PIOTR PASTUSZEK
ul. Wrocławska 24A/1
Bielany Wrocławskie

Bardzo dobry lekarz. Miałem problemy po nurkowaniu z uszami. Wytłumaczył mi skąd powstał problem, wysłuchał mnie i pokierował na zabieg krzywej przegrody. Po kilku dniach stosowania aerozolu i leków nie mam już problemu z uszami
Opinia dodana przez: Olaf
Jedyny pediatra w okolicy, który pomógł mojemu synkowi. Rozpoznał chorobę i wskazał leczenie. Nie ma problemu z ustaleniem wizyty.
Opinia dodana przez: Beata
Wybitny laryngolog! Profesjonalny w działaniu, kompetentny, rzetelny, uprzejmy w relacji z pacjentem. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Opinia dodana przez: Barbara S.

Marek Ociepka

Gabinet Lekarski
40-832 Katowice

Profesjonalny. Rzeczowy. Uprzejmy. Fachowiec w każdym calu. Gorąco polecam. W listopadzie 2013 Pan Doktor zakładał synkowi dren i usuwany trzeci migdał. Poszło szybko i bez problemów. To co ważne - miałam wyjaśnione przed zabiegiem co Kubuś będzie miał robione, a po w jakim stanie było ucho i migdał. Bardzo dobry kontakt z lekarzem. Doktor chętnie odpowiadał na moje dość dociekliwe pytania:). Potrafił uzasadnić i przekonać mnie o potrzebie drenu tylko ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. med. Anna Stasiak

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Pani doktor leczy mego synka od około roku. Zawsze uśmiechnięta. Wspaniałe podejście do dzieci, delikatność. Odpowiada na zadane pytania proponuje różne formy leczenia i potrafi doradzić, która metoda będzie najlepsza. Lekarz naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: JiM

dr Marcin Masalski

Orthos Szpital Wielospecjalistyczny
Wrocławska 2a
52-229 Komorowice

P. Dr.Marcin Masalski ostatnio wykonywał mi zabieg usunięcia polipa. Jestem bardzo zaskoczony jego podejściem do pacjenta. Przeprowadził bardzo gruntowne badanie cały czas tłumacząc jego spostrzeżenia. Następnie przeprowadził zabieg wykazując się gruntowną fachowością.Jestem bardzo zadowolony. BARDZO POLECAM.
Opinia dodana przez: ZBIGNIEW

lekarz Ewa Dzieciuchowicz-Melerowicz

Bączkowskiego 12 lok. 5
64-000 Kościan

Posiada dużą wiedzę i kulturę osobistą. Skutecznie leczy i podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie biorąc pod uwagę stres i strach pacjenta przed badaniem.
Opinia dodana przez: N.

lekarz Zuzanna Gronkiewicz

Szpital Czerniakowski
ul. Stępińska 19/25
Warszawa

Poświęca pacjentowi czas i uwagę. Jasno tłumaczy przyczyny dolegliwości i możliwe leczenie. Świetna lekarka.
Opinia dodana przez: Marek

lek. med. Dorota Szuber

Laryngolog, Foniatra

Podkarpackie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Chodkiewicza 6
35-045 Rzeszów

Kompleksowe badanie, miła atmosfera podczas wizyty, badania słuchu. Zostałem skierowany na zabieg, wcześniej zostało wdrożone leczenie lekami, które przyniosło ulgę. Polecam Panią doktor.

lekarz Wojciech Sierszeń

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Aksamitna"
ulica Aksamitna 1
80-858 Gdańsk

Jestem po wizycie u p.doktora i jestem bardzo zadowolona .GORĄCO POLECAM!!!! Jestem niełatwym "przypadkiem medycznym" i pan doktor w sposób zrozumiały i spokojny wytłumaczył mi jak wygląda moja sytuacja pooperacyjna i ewentualnie dalsze leczenie, które podejmie się już sam pan doktor..Jest to człowiek uprzejmy,kulturalny i widać tą chęć pomocy.
Opinia dodana przez: barbara
Mało, że skutecznie leczy (i to nie tylko słuch!), ale też sama chętnie słucha, cierpliwie tłumaczy i stawia trafne diagnozy. Pani Klaudia...Anioł, nie lekarz :)
Opinia dodana przez: Pacjent

dr n. med. Małgorzata Wojtkiewicz-Malicka

Foniatra, Laryngolog dziecięcy

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Do Pani doktor poszłam z moim synem. Uważam że dr Malicka jest lekarzem z ogromnym doświadczeniem, bardzo nam pomogła. Polecam

Jan Zieliński

Szpital w Puławach
24-100 Puławy

Bardzo dobry specjalista,szczerze polecam!!! dokładny,cierpliwy,uprzejmy,kompetentny,skuteczny,doświadczony.
Opinia dodana przez: kassia

lekarz Arkadiusz Zych

Otolaryngolog, Laryngolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ul. 3 Maja 32a
Nisko

Bardzo miły i rozmowny lekarz słucha pacjenta ,dobry kontakt z pacjentem świetna atmosfera bez nerwów w gabinecie . Bardzo Polecam.
Opinia dodana przez: tomasz

dr n. med. Elżbieta Dębniak

Laryngolog, Otolaryngolog

CORDIMED
ul. Biała 7A
Gdańsk

Przesympatyczny i bardzo kompetentny lekarz. Jeżeli ktoś potrzebuje laryngologa, to do tego można iść bez wahania.
Opinia dodana przez: Danuta