Lekarze Laryngolog

lekarz B Bilinska-Pietrszek

szpital
wojewodzki-tysiaclecie
42-200 Częstochowa

Pani doktor jest bardzo uprzejma i sympatyczna, a przede wszystkim kompetentna.

lekarz Małgorzata Wolańska

Gainet Laryngologiczny
Al.Konstytucji 3-go Maja 18
96-200 Rawa Mazowiecka

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani doktor jest uprzejma i kompetentna. POLECAM.

lekarz Piotr Fudalej

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

szpital dziecięcy
03-924 Warszawa

Septoplastyka w szpitalu na Niekłańskiej. Operacja wykonana świetnie, obyło się nawet bez siniaków i krwiaków na twarzy, wszystko prościutko i pięknie. Doktor nie pozwolił nikomu innemu zdjąć tamponady, ani potem nasmarować maścią (wymagało wciśnięcia patyczka głęboko do nosa). Na kontrolę zapisano nas do kogo innego, ale przyszedł z oddziału i sam zdjął mi szwy. Ludzie narzekają, że niemiły- nieprawda. To po prostu nie jest lekarz do plotek. Jest pytanie- jest ...
Opinia dodana przez: Anna

Izabela Michalczuk

Laryngolog

Samodzielny Publiczny Szpital Zespolony Akademii Medycznej (USK) - Klinika Otolaryngologii
15-276 Białystok

Świetny lekarz, uratowała mi ucho przed utratą słuchu - mimo tłumaczeń innych lekarzy że taka niestety budowa ucha i nigdy z nim nie będzie dobrze. Wystarczył miesiąc intensywnego leczenia i to wszystko w ramach NFZ, nie dołożyłam prywatnie ani złotówki. Jestem Jej bardzo wdzięczna i polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Edward Babraj

Laryngolog dziecięcy

Łąkowa 2
66-415 Chwalęcice

Świetne podejście do dzieci, bardzo spokojne badanie, bez płaczu! Dokładnie podał wynik badania, opisał sposób leczenia i wytłumaczył (aż za dokładnie) działanie leków :) Córeczka (5 miesięcy) oczywiście już zdrowa jak ryba! Koszt wizyty bardzo przystępny, naprawdę polecam, ale wcześniej trzeba zadzwonić i umówić się na wizytę, bo można trafić na kolejkę.

lekarz Jadwiga Błażewicz-Czarecka

Gabinet neurologiczny
ul. Kołłątaja 3
Lublin

wyleczyła i dała skuteczną szczepionkę uodparniającą

lekarz Joanna Bołdys-Jabłeka

Begonii 8 lok. 48
43-100 Tychy

Nigdy jeszcze nie spotkałem się z tak uprzejmym i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Pani doktor ma wyjątkowe i ciepłe podejście do dzieci. Polecam gorąco !

lekarz Witalis Misiewicz

Głęboka 29
Lublin

To Lekarz przez duże L. Jestem obecnie w szpitalu po operacji przegrody wykonanej przez Pana doktora. Wiele osób przed zabiegiem polecało mi „miłego, profesjonalnego, zaangażowanego, ludzkiego i cudownego lekarza dr. Misiewicza”. Muszę przyznać, że nie zawiodłam się na żadnej z tych opinii. Przed zabiegiem przez 2 dni zrobiono mi wiele badań i konsultacji, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu: od echa serca do gastroskopii włącznie. Na oddziale laryngologii w szpitalu kolejowym ...

lekarz Beata Rosińska

ulica Kopernika 1
37-600 Lubaczów

Bardzo miła i uprzejma Pani doktor.Byliśmy z synkiem,który ma przerośnięty trzeci migdał i wszystko jasno wytłumaczyła,a mały wyszedł zadowolony i z naklejkami:)Szczerze polecam!

dr Piotr Wójtowicz

Szpital Czerniakowski
Warszawa

Trafiłam na tego lekarza przypadkiem, będąc już w szpitalu i czekając na zabieg, skierowana z przychodni przyszpitalnej. Zaskoczyła mnie u tego lekarza troska o pacjenta. Może z początku nie jest zbyt wylewny, ale to naprawdę jest lekarz, który nie lekceważy, słucha, zależy mu, wzbudza zaufanie. Do tego jest naprawdę świetnym specjalistą, budzi na oddziale szacunek nie tylko mój, ale innych pacjentów oraz personelu. Odebrałam go jako lekarza z pasją, co ...

lekarz Barbara Bożek-Biechońska

Okrzei 23
42-450 Łazy

Witam Serdecznie ! Chciałbym bardzo podzielić się swoimi uwagami w sprawie wizyty u Pani doktor Barbary Bożek- Bechońskiej . Miałem niedosłuch ucha prawego . Profesjonalne podejście Pani doktor, wysłuchała moich wyjaśnień i szybko zdiagnozowała , podejmując działanie . Po kilku minutach wypłukała jedno oraz skutecznie drugie ucho. Bardzo uprzejmia i miła . Bardzo dziękuję za pomoc. Przepisała również mi skuteczny środek, który będę stosował . Polecam / jeżeli będzie taka ...
Opinia dodana przez: Jerzy Nowak

lekarz Halina Kostyk

Krakowska 120b
33-100 Tarnów

Wielu lekarzy mogło by się od tej Pani nauczyć jak traktuje się pacjenta... Jak najbardziej polecam!

Iwona Meryk

Dąbrowskiego 2 lokal 3
44-120 Pyskowice

powiem tak lecze sie u niej od paru ladnych lat i nie moge nazekac wyleczy do konca jak moze tak pomoze
Opinia dodana przez: aneta

lekarz Janusz Nawrocki

Wzgórze Wolności 12
83-300 Kartuzy

lekarz z prawdziwego zdarzenia PROFESJONALISTA godny polecenia

lekarz Joanna Rowiecka

Kopernika
ul.Kopernika 11h /I
58-200 Dzierżoniów

Wszystko super. Tylko jedna uwaga do Pani laryngolor, przy antybiotykach warto zawsze zalecic probiotyk

lekarz Agnieszka Morawska

Klinika ORL
ul.Śniadeckich 2
Kraków Kraków

Bardzo, bardzo chwalę i cenię Panią dr Agnieszkę Morawską. Panią doktor poznałam na wizytach w przychodni na os.Uroczym w Nowej Hucie. Jest kompetentna, uprzejma i wzbudza zaufanie moje jak i innych pacjentów ( wiem z rozmów tzw.korytarzowych ). Na pewno nie zmienię lekarza tej profesji a dodam, że wszystkim będę polecać Panią doktor.

dr Czesława Piątek-Nosal

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

67-200 Głogów

Pani doktor super,czas ,diagnoza,poświęcenie żadko można spotkać takiego lekarza z pasją i poświęceniem
Opinia dodana przez: EWA

dr n. med. Monika Morawska-Kochman

Komandorska 53E / 2
Wrocław

Pani doktor jest przecudownym człowiekiem i rewelacyjnym specjalistą. Ma świetne podejście do pacjenta (do dzieci również!), zawsze tłumaczy metody leczenia i łączy je z innymi schorzeniami. Dwukrotnie operowała moją córkę-drenaż uszu, już wtedy wiedziałam, że moje dziecko jest w bardzo dobrych rękach. Nareszcie spotkałam lekarza, do którego mam ogromne zaufanie, a wielu specjalistów odwiedziliśmy diagnozując córkę.Serdecznie polecam!Miło spotkać lekarza,mającego tak ogromne serce i wiedzę-niezwykłe połączenie!

dr hab. n. med. Joanna Fruba

ul. Jana Sobieskiego 14/61
02-957 Warszawa

Bardzo dobry lekarz , doskonały diagnosta , polecam. Dzięki trafnej diagnozie Dr Fruby pozbyłem się przewlekłego kaszlu.

dr hab. n. med. Andrzej Obrębowski

Laryngolog, Audiolog

św. Marcin 9
61-867 Poznań

Bardzo dobry specjalista z wieloletnim doświadczeniem.Idealne podejście do dzieci.Polecam