Lekarze Laryngolog

Foniatra, Laryngolog

Gabinet Laryngologiczno-Foniatryczny
Wrocław, ul. Gajowa 23
50-519 Wrocław

Rzadko spotyka się tak ofiarnego i kompetentnego lekarza zwłaszcza w publicznej służbie zdrowia.
Doskonała specjalistka. Potrafi szybko postawić dobra diagnozę - widać ogromne doświadczenie. Do tego bardzo serdeczna i ciepła.

lekarz Anna Prycka

medicus
62-700 Turek

Najlepsza w całym Turku! Az lza sie w oku kreci po wizycie u tak dobrego specjalisty I to na nfz..to jest jeden z nielicznych lekarzy, ktory nie dosc że pomaga to jeszcze ma szacunek dla pacjenta i jego czasu.Duzo zdrowia dla Pani doktor.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wacław Maćkowiak

Sądowa 3 (Sante)
41-902 Bytom

Jest to lekarz z powołania,posiadający wiedzę i pełen profesjonalizm.

lekarz Marek Matczak

Laryngolog

Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-825 Bydgoszcz

Lekarz nie podjął leczenia, ale nie ze względu na brak kompetencji tylko dlatego, że koszty leczenia prywatnego byłyby bardzo wysokie.Skierował mnie do znakomitego fachowca i jasno wytłumaczył na czym polega choroba i jak wyglądać będzie zabieg.
Opinia dodana przez: maraat

lekarz Zbigniew Frenszkowski

Kopernika 1 lok. 2
10-511 Olsztyn

Polecam! Ostatnio przypadkiem trafiłam na Doktora i jestem zachwycona! Trafiłam do Niego z 4letnim synkiem. Jako jedyny potrafił dokładnie wytłumaczyć o co chodzi. Cudowny człowiek. Pozdrowienia z Muszyny
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Zdzisław Banach

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Puszczykowska 17
Wrocław

bardzo miły, starszy pan! mimo swego wieku śmiga po gabinecie. rzeczowo i cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania. przebadał mnie bardzo kompleksowo. zdecydowanie polecam także dla dzieci (leczył też mojego synka)

lekarz Jan Chmielewski

Warszawska 1 lok.20
06-500 Mława

Bardzo dobry specjalista. Poświęcił mi bardzo dużo uwagi i co najważniejsze prawidłowo zdiagnozował. Polecam wszystkim.

dr hab. n. med. Szymon Kubiak

Matejki 6
87-720 Ciechocinek

Jest moim lekarzem od kilku miesięcy.Solidny, sumienny.Nakładł mi do uszu i od tego czasu nic mi nie szumi w głowie.

Joanna Cieszyńska

Poradnia Audiologiczna w Szpitalu Miejskim w Gdyni
81-348 Gdynia

Super specjalista, super Kobieta, Super wiedza i doświadczenie. Leczyła mnie skutecznie, poświęcając czas na wytłumaczenie mi całego procesu leczenia. Dziękuję i szacunek Pani Dr.

dr n. med. Piotr Pieńkowski

Wielkopolskie Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie
Garbary 15
61-866 Poznań

Witam moja opinia na temat Pana doktora to same plusy. Ponad 10 lat temu przyjął mnie bez umówionego terminu wizyty od razu zlecił badania i w ciągu 3 tygodni poszłam na zabieg. Pan doktor mnie operował i po zabiegu ta jego troska o pacjenta to jest nie do. Pomyślenia z jaką troska podchodzi po 6 miesiącach miałam na tym odziale następny zabieg usunięcia tarczycy prawostronej i tu też jestem zadowolona ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Janina Nozdryń-Płotnicka

Alergolog, Laryngolog

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin

Bardzo miła Pani doktor, nie robi żadnych z odczulaniem, na prawdę polecam!

lekarz Grażyna Chojecka-Budak

Szpital Miejski Nr 1
ul,Kosciuszki
44-100 Gliwice

Miła i konkretna Pani Doktor.Wyleczyła mojego syna.Ale dowiedziałam się o przykrej wiadomości,że nie żyje.Szkoda,bardzo szkoda.

lekarz Barbara Bortnik

Wiejska 34 / 2
Oława

Pełny profesjonalizm, super empatia, wielka cierpliwość i dostosowanie się do potrzeb pacjenta, nawet w swoim wolnym czasie. Oby tak wszyscy...
Opinia dodana przez: Mirosław Jakubowski

lekarz Michał Ożdziński

Enel-Med
ul. Grunwaldzka 136
Gdańsk

lekarz bardzo sympatyczny a przy tym swietny specjalista! bada skrupulatnie i dokladnie, zadaje duzo pytan, zapisuje na recepcie rowniez leki ktore nie sa na recepte by pozniej wykupic te odpowiednie, dzieciom daje naklejki za odwage dzieki czemu sie go nie boją, jestem zadowolony z uslug tego lekarza i polecam z czystym sumieniem.

lekarz Barbara Kwiatek-Karczewska

SANTE
ul. Kasprzaka
41-303 Dąbrowa Górnicza

Polecam Panią doktor, miła, serdeczna dla pacjenta a przede wszystkim świetna specjalistka.Przed laty na pierwszej wizycie Pani doktor doskonale zdiagnozowała moje schorzenie, a dziś cieszę się brakiem dolegliwości dzięki Pani doktor. Wielu moich znajomych leczyło lub leczy się u Pani doktor i każdy jest zadowolony z wyboru specjalisty.

lekarz Teresa Płońska-Stangierska

gen. Berlinga 2
05-480 Karczew

Pani doktor życzliwie podchodzi do pacjenta, cierpliwie tłumaczy, nie przesadza z antybiotykami. Wielokrotnie korzystaliśmy jako rodzina z usług dr Stangierskiej i zawsze byliśmy zadowoleni. Polecam wizytę w nowym gabinecie Pani doktor.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Tadeusz Uzarski

Lipowa 18
27-200 Starachowice

Leczyłem się u niego jako dziecko i pomimo 25lat które minęły od czasów gdy paskudnie chorowały moje uszy, On zagląda w nie i powtarza to za każdym razem " uszy po przejściach - a po chwili dodaje, pamiętam je " Tłumaczy zawsze co robi, kiedy może lekko boleć, kiedy nic nie zaboli, kiedy będzie nie przyjemnie. Mówi co dokładnie robi, ma zawsze ciepłe dłonie i sprawia że czuje się u ...

dr Teresa Smukowska

Przychodnia Lekarska Med-Lux
Rynkowa 63, Przeźmierowo
62-081 Przeźmierowo

rewelacyjna pani doktor dzis znalazlysmy sie u niej przypadkiej z racji skierowania w trybie pilnym potraktowala mnie i corke bardzo milo fachowo wszystko wytlumaczyla dala skierowania na konkretne badania za tydzien wracamy
Opinia dodana przez: Justyna

dr Grażyna Gaweł

Gabinet
Lublin

POZYTYWNA OCENA LEKARZ JEST KOMPETENTA BARDZO KOMUNIKATYWNA MA BARDZO DOBRY KONTAKT Z DZIEĆMI