dr n. med. Lech Hejka

Laryngolog

Po 8 miesiącach chodzenia po różnych lekarzach\łącznie z lekarzem w szpitalu na bielanach\trafiłam do dr.Hejki,a on w czasie pierwszej wizyty już wiedział co mi dolega. Jestem już po operacji,co prawda nie na nfz ale kolejka na taką operację to lipiec 2015. Dr.Hejka z pewnością jest lekarzem godnym polecenia

Szkoda, że od razu nie trafiłem do tego lekarza. Oszczędziłbym zdrowie, czas i pieniądze. Zdecydowanie Polecam!!

świetny biznesmen,niestety bardziej jak lekarz , pomimo , że operacja przegrody została przeprowadzona pomyślnie to lekarz nie poradził sobie ze zrostami pooperacyjnymi. zapewnił , że zrostów nie ma, a niestety były. problem rozwiązany gdzie indziej. badanie bez endoskopu zarówno w przychodni Giźińscy jak u niego w Toruniu, wyklucza możliwość zweryfikowania tego co mówi.

Na wizycie w przychodni odbiera prywatne telefony. Niczego nie wyjaśnia, nie rozmawia z pacjentem, badanie przeprowadza dość chaotycznie i bez zaangażowania. Diagnozę stawia w ciemno, na zasadzie - proszę to wziąć przez miesiąc, zobaczymy czy pomoże. Lekarz zdecydowanie przereklamowany! Co prawda uśmiechnięty do pacjenta, ale ironiczny i mało pomocny. Praca w przychodni to chyba dla niego kara. Nie polecam!

Trochę przereklamowany lekarz są zdecydowanie lepsi specjaliści w Toruniu. Lekarz nie zleca dodatkowych badań i w zasadzie wątpie w skutecznośc leczenia metodą może mi to lub to dolega.

Polecam, świetny diagnosta! Od razu na pierwszej wizycie mi pomógł. Zastosował odpowiednią dawkę leku, nie to co ci pseudo lekarze w przychodni na Rubinkowie II ...

Skuteczność kuracji dopiero sprawdzę, ale pierwsze wrażanie: 120 zł to sporo jak za 20 min poświęconych na szybkie badanie i przepisanie antybiotyku...

Chyba człowiek ten nie wie, na czym polegają choroby, które leczy. Bez serca, zrozumienia i najmniejszej chęci pomocy. Smutne.

Pan doktor jest świetnym specjalistą, ponad 20 lat leczono mnie bezskutecznie, dopiero jak dostałam się do doktora, zostałam wysłana na operację do Międzynarodowego Centrum Słuchu i Mowy i jest wyśmienicie. Polecam.

Pisać bajki to On potrafi byłam u Pana dr. na prywatnej wizycie potem zostal w krotkim czsie przeprowadzony zabieg usunięcia zatok,, niestety nie przyniosla ona żadnych efektów jak było tak jest cały czas po operacji Pan dr. pieniażki wziął w kieszonkie i się zawinoł a ja zostałam wypuszczona do domu ledwo żywa chociaż umowa była inna że zostane pod opieką Pana dr.??!!! Śmieszny ten cały dr. oszust i kłamca i ten cały szpital!!!!!!!!!!!!!ŻAL!!!!!!!!