dr n. med. Lech Hejka

Laryngolog

super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lekarz polecam wszystkim

super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lekarz polecam wszystkim

bardzo dobry specjalista. dokladny, sympatyczny. zadaje szczegolowe pytania. bardzo mi pomogl w chwili gdy kazdy lekarz mi tego odmawial. rozmawiajac z doktorem mialam uczucie ze naprawde zna sie na rzeczy. jak najbardziej polecam!!!!

Goraco polecam -swietny specjalista i bardzo uprzejmy czlowiek.Wielka wiedza i umiejetnosci.

kiedy syn miał 3 lata wyratował go leczeniem wzmacniajacym i odbudował jego zdrowie (mały ciągle chorował ). Ostrzegł, że za jakis czas sytuacja moze nawrócić i trzeba bedzie wtedy usunąć migdałki. W tym roku sytuacja się powtórzyła, przygotował nas do zabiegu a teraz po wszystkim mały odzyskał formę.

Witam, Lekarz może i dobry ale napewno nie dla dzieci. Brak cierpliwości, wszytko jest robione na siłę. Mam trzy letnie dziecko i kilka razy byłam na wizycie, każda jedna kończyła się płaczem.A problem z uchem ciągle wraca.

Beznadziejny lekarz. Mój syn miał usówane migdałki (3 i boczne) w pewnym centrum w Bydgoszczy. Niestety po zabiegu synek krwawił i trzeba było ponownie operować. Po 2 zabiegu Pan doktor pojechał sobie do domu (uważam, że powinien zostać na miejscu) a my zostaliśmy w szpitalu na noc z lekarzem o zupełnie innej, (nie związanej z laryngolagią) specjalizacji. Wychodzi na to, że Pan doktor zoperuje, weżmie za to pieniądze i jedzie do domu, nie interesujmąc się czy z pacjentem wszystko jest ok. Odwaga czy głupota?!

Miły, uprzejmy... Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Wyciął naszemu synkowi trzeciego migdałka. Całość - tzn. przed, w trakcie i po zabiegu przeprowadzona wzorowo. Polecam tego lekarza. Po prostu odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Świetny lekarz,uratował mi życie,szybko podjął decyzję o operacji zatoki.Profesjonalista,leczy moją rodzinę od przeszło 20-lat,nigdy się na Nim nie zawiodłam,przyjmuje nawet w niedzielę,co nieczęsto zdarza się wsród lekarzy.

To lekarz z prawdziwego zdarzenia. Pomógł skutecznie mojej mamie. Ciepły ale profesjonalista. Bardzo jestem mu wdzięczna i polecam!

Bardzo polecam doktora, pomógł mi w powrocie do zdrowia.

Bardzo polecam doktora, pomógł mi w powrocie do zdrowia.