dr n. med. Lech Sobański

Urolog

Chyba mam za mało pieniędzy, moje zdrowie to dla niego nic nie jest warte. Nie polecam

Jakiś czas temu miałam problem z dziedziny urologii. Wcześniej kontaktowałam się z innymi lekarzami, ale nie rozwiązali oni ostatecznie mojego problemu. Dr Sobański uczciwie przedstawił mi możliwości leczenia. Podniósł mnie na duchu. Ostatecznie zdecydowałam się na zabieg, który mi zaproponował, a potem wykonał. Cieszę się, że to właśnie jego wybrałam. Świetny lekarz i wspaniały człowiek. Polecam.

Niby miły, ale miał jakąś drwinę w oczach.Może to z powodu mojego młodego wieku i rodzaju choroby. Nie opisał mi choroby ani sposobu leczenia. A że godzina była popołudniowa po prostu pozbył się mnie po paru minutach. Tyle się dowiedziałem.

Lekarz o ogromnej kulturze osobistej, takcie i co najważniejsze wiedzy medycznej, która jak dotad nigdy mnie nie zawiodła.

Ogromna kultura osobista i wiedza medyczna

Ogromna kultura osobista i wiedza medyczna

Baerdzo miły i uprzejmy co niestety bywa nadal rzadkością. Trafna diagnoza i bardzo dobra opieka w trakcie leczenia.

Kompetentny jako lekarz i przemiły jako człowiek. Doskonały jako psycholog wiec wie jak podejść do pacjenta w sumie pełny profesjonalizm

Zdecydowanie profesjonalista, zdecydowanie godny polecenia urolog...i bardzo życzliwy i uprzejmy.

Miły, godny zaufania. Dokładnie wie co robi w swojej profesji. Naprawdę polecam.... i do tego przystojny ;)

Pełen profesjonalizmu,przemiły,subtelny...z charyzmą. Gorąco polecam!!!

Pełen profesjonalizmu,przemiły,subtelny...z charyzmą.
Gorąco polecam!!!