dr n. med. Lech Stachurski

Urolog

2,4
2,9

Wyjątkowo "interesowny" lekarz. Typowa wizyta wygląda następująco: dzień dobry - zrobi pan jeszcze jedno badanie - 100zł - do widzenia. Badanie oczywiście do niczego nieprzydatne (wg. opini innych lekarzy). Średni czas oczekiwania w kolejce do dr S. to 2 godziny. Stanowczo nie polecam.

Stanowczo nie polecam.

Lekarz preferujący stronę finansową swojego zawodu.Nie mogę się wypowiadać co do konsekwencji jego metod leczenia ponieważ przed zabiegiem który mi proponował (za 6000 zł)przeniosłem się do innego lekarza.

Wspaniały człowiek, wybitny lekarz... Może i poświęca mało czasu pacjentowi, ale zna się na rzeczy.

Doskonały diagnosta, na wizycie prywatnej $$$ w oczach i nic więcej

Doskonały diagnosta, na wizycie prywatnej $$$ w oczach i nic więcej

Faszerował mnie 1,5 roku !!!!! antybiotykami na streptoccocusa. Żadnych osłon, żadnych badań. Tylko dzień dobry, recepta, zrobi pan antybiogram, do widzenia. Koszt tego "leczenia" to łącznie około 15 000. Efekt - problemy, z wątrobą, osłabiony system odpornościowy itp. Streptoccocus oczywiście jak był tak jest. Tyle że bardziej odporny.

Dobry diagnosta.chirurg - urolog,wspaniały człowiek.

Dobry diagnosta.chirurg - urolog,wspaniały człowiek.