Lekarze Olsztyn

Lekarz godny polecenia. Dzięki niemu nie martwię się, że choroba ma większe szanse niż ja . Lekarz odpowiada na każde pytanie, uspokaja chorego . Polecam :)
Kompetentna,mila,rzetelna.Lecze sie u pani dr. dobrych kilka lat.Nie ma pytan z mojej strony bez odpowiedzi.Z pelna swiadomoscia polecam Ewa Potzruska

lekarz Jacek Lasocki

Uniwerystecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
al. Warszawska 30
10-082 Olsztyn

Miło mi napisać pierwszą opinię o Panu doktorze. Dokładnie tydzień temu miałam operowaną przepuklinę pępkową . Wszystko poszło bardzo sprawnie, szybko poczułam się dobrze. Bardzo ucieszyłam się, że po operacji nie będę miała blizny, ani szwów do zdjęcia, Pan doktor wybrał optymalną metodę operacji - przez pępek. Miły i skromny człowiek, a przy tym doskonały fachowiec. Dziś byłam na kontroli w przychodni chirurgicznej - wszystko pięknie się goi. Prawie już ...
Opinia dodana przez: B.Sz.

lekarz Maria Mazur

Pulmonolog, Internista

pl. Konstytucji 3 Maja 3
02-100 Olsztyn

Cudowna ,profesjonalna Pani DOKTOR z powołania.Inni lekarze powinni brać przykład jak powinno się zajmować pacjentami.

lekarz Dorota Żerańska

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ "HELIOS"
Balbiny Świtycz-Widackiej 3
10-691 Olsztyn

Polecam! Z Vita-Med i Panią Dorotą Żerańską mam kontakt od wielu lat z racji mojego miejsca zamieszkania. Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna, Pani doktor dysponuje ogromną wiedzą, zawsze ma czas żeby porozmawiać z pacjentem, udzielić rad i pocieszyć. Lekarz z prawdziwego zdarzenia, który na pierwszym miejscu ma dobro pacjenta. Wiedza, fachowość, profesjonalizm, indywidualne i serdeczne podejście do pacjenta, to rzeczy które sprawiają, że Pani Dorota Żerańska jest jednym z ...
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Damian Deresiewicz

10-561 Olsztyn

Lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta, posiadający ogromną wiedzę i miłą osobowość. Wszystkie zagadnienia i moje pytania związane z chorobą zostały mi dokładnie wyjaśnione. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Ryszard Targoński

Internista, Kardiolog

Barcza 17/6
10-685 Olsztyn

Bardzo kompetentny lekarz. Zainteresowany historią choroby. Szczegółowo tłumaczy, wyjaśnia oraz dobiera, modyfikuje leki. SZCZERZE POLECAM! 😀 😀
Opinia dodana przez: Tatiana

lekarz Zofia Jasińska-Budzisz

Psycholog dziecięcy, Pediatra

ulica Stare Miasto 17/21/27
10-026 Olsztyn

Wspaniały lekarz,cierpliwy ,pełen empatii...Pacjentowi poświęca bardzo dużo czasu. Ma super stosunek do dzieci, fajnie z nimi rozmawia Moje dzieci...obecnie dorosłe bardzo ją lubiły...a to ważne mieć zaufanie małego pacjenta. Serdecznie pozdrawiam.

lekarz Irena Musiatowicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Barcza 15/30
10-684 Olsztyn

Pani doktor jest moim lekarzem od urodzenia i do dzisiaj jestem bardzo zadowolona z kontaktu z nią. Jest uprzejma i kompetentna, więc wizyty są bardzo przyjemne. Polecam.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Maria Bartkowska

NZOZ " Malarkiewicz i Spółka "
Jagiellońska 78
10-357 Olsztyn

Świetny specjalista. Trafiona diagnoza, super podejście do pacjenta, widać chęć pomocy. Jest to lekarz z powołania.Polecam.

lekarz Ewa Cieślak-Żerańska

Radioterapeuta

SP ZOZ MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
ulica Al. Wojska Polskiego 37
10-228 Olsztyn

Lekarz godny polecenia uprzejmy, kompetentny ,poświęca dużo czasu choremu nawet jeśli nie jest umówiony na wizytę jak ja ostatnio .Za co dziękuje Pani Doktor. SAME +++++ POLECAM W, Ł pacjęnt
Opinia dodana przez: Władysław

lekarz Artur Korecki

Anestezjolog

10-561 Olsztyn

Specjalista najwyższej klasy. Rzetelny, kompetentny i, co rzadko się zdarza, bardzo uprzejmy. Gorąco polecam wszystkim.

lekarz Monika Tywończuk-Szulc

Otolaryngolog

Przychodnia Specjalistyczna w Olsztynie
ulica Dworcowa 28
10-437 Olsztyn

wspaniały lekarz .Pani Monika to naprawde lekarz z powołania .Jeszcze nigdy nie odmówiła mi pomocy w szpitalu , gdy bardzo zle się czułam

lekarz Sławomir Nadlewski

10-561 Olsztyn

Niesamowity lekarz , poza profesjonalizmem w swojej dziedzinie wyróżnia się niezwykłą empatią, serdecznością i poczuciem humoru którym podnosi na duchu pacjenta. Godny polecenia. Dziękuję panu bardzo za opiekę i starania abym wciąż mogła cieszyć się moją mamą.Pozdrawiam gorąco.
Opinia dodana przez: Danuta Krajewska Stępień

lek. dent. Lubomiła Racka

Kołobrzeska 13E/2
10-444 Olsztyn

leczyłam zęby i zrobiłam sobie licówki u Pani doktor jestem bardzo zadowolona poleciłam wszystkim moim znajomym i wszyscy są zadowoleni.
Opinia dodana przez: KRYSTYNA

lek. dent. Julia Jędrzejczyk-Załęcka

Al. Niepodległości 87A/11
10-045 Olsztyn

Powiem krótko. Pani doktor to dusza człowiek. Pomogła mi bardzo dobrze i pełna profesja. Miła uprzejma i nie zostawia pacjenta nawet jakby miała pracować dłużej. Gorąco polecam panią doktor.
Opinia dodana przez: Lubomir

lekarz Anna Kujawska

Przychodnia Specjalistyczna
Żołnierska 18a
10-561 Olsztyn

kobieco piękna i zajmująca/przesympatyczna chciałbym jeszcze być na SOR u Pani Doktor Ani...opowiedzialem Pani kawał o prostacie..pzdr najerdeczniej A.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Anna Skokowska

Internista, Lekarz rodzinny

Kołobrzeska 13K/11
10-445 Olsztyn

Kompetentny lekarz, cudowny człowiek- esencja dobra. Pani doktor uosabia cechy najlepszej wersji medyka, o jakim wielu pacjentów marzy.

lek. dent. Teresa Rokicka-Morabet

ulica Pstrowskiego Wincentego 18A/17
10-602 Olsztyn

Kochana Pani Stomatolog i człowiek z sercem otwartym na każdego!!!!! Miło, przyjemnie, bezboleśnie! aż nie chce się schodzić z fotela!! Polecam wszystkim!!!!
Opinia dodana przez: Kasia J.

lekarz Natalia Zając

Liliowa 17/17
11-041 Olsztyn

Pani Doktor jest absolutnie oddana pacjentom, słucha (co się rzadko zdarza wśród innych lekarzy), tłumaczy na czym polega leczenie w danym przypadku, odpowiada na każde pytanie. Jest osobą ciepłą, uśmiechniętą i bardzo życzliwą. Dodatkowo jest konkretna i posiada bardzo dużą wiedzę. Naprawdę każdemu polecam. :)
Opinia dodana przez: Natalia