Lekarze Olsztyn

dr n. med. Małgorzata Żach-Muzolf

Kardiolog

Pana Tadeusza 6 pok. 19-20
10-444 Olsztyn

Pani Doktor jest wspaniała, bardzo kompetentna, empatyczna, nie zostawi pacjenta w potrzebie. Jedyna spośród wielu kardiologów która przyjęła nas w tym samym dniu, rozumiejąc obawy. naszą bezsilność i potrzebę wizyty. Poświęca bardzo dużo czasu dla pacjenta, dokładnie wszystko sprawdza, analizuje i tłumaczy. Oby takich lekarzy było jak najwięcej. Bardzo się cieszę że trafiliśmy do Pani Doktor.
Wspaniały lekarz, który ma dobre podejście do pacjenta,wnikliwy,uprzejmy,dba o swoich pacjentów, godny polecenia.Lekarz z prawdziwego zdarzenia taki jak powinni być prawdziwi lekarze z powołania ☺

lekarz Jadwiga Rytelewska

Psychiatra

Prosta 27/28 lok. 1
10-028 Olsztyn

godna polecenia jest bardzo mila i profesjonalna

lekarz Dorota Terlik

Internista, Pediatra

Olsztyn

Byłam już u kilku pediatrów z córką (8 lat), ale wrócę już tylko do Dr Terlik. Jak dla mnie super łączy ciepłe podejście do dziecka z niezbędna stanowczością, żeby dobrze zdiagnozować. Widzę, ze córka jej ufa. Mnie jasno i przystepnie wytłumaczyła w czym problem. Przed gabinetem inna matka nie mogła się jej nachwalić. Będę u niej z córką za jakiś czas znowu, wtedy updatuję moją opinię

lekarz Robert Łowczak

Warszawska 30
10-086 Olsztyn

Bardzo kontaktowy, sympatyczny lekarz co ma ogromny wpływ na przebieg badania w spokojnej bezstresowej atmosferze . Podczas wizyty na bieżąco wyjaśnia i tlumaczy, widać zaangażowanie i doświadczenie. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Marcin Siudziński

lekarz Wojciech Zdanowski

Liliowa 17/17
11-041 Olsztyn

NAJLEPSZY Lekarz na jakiego trafiłam, troskliwy, empatyczny, traktuje pacjentkę z godnością i szacunkiem. Czułam się zaopiekowana podczas wizyt czy pobytu w szpitalu. Naprawdę godny polecenia, no i z dużą wiedza.
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Olga Serguć

ul. Tadeusza Kościuszki 50
10-513 Olsztyn

Bardzo profesjonalna. Najlepszy dentysta na jakiego trafiłam. Polecam. Zgadzam się z pozostałymi opiniami - zastrzyki w wykonaniu Pani Olgi Serguć nie bolą 😊
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Anna Węgrzyn

Siewna 52
10-831 Olsztyn

Pani Doktor już nie raz ratowała nas z opresji chorobowych naszej córki, która w tej chwili ma 10 lat. Jest fantastycznym lekarzem z dużą wiedzą, doświadczeniem i sympatycznym człowiekiem, który poświęca pacjentowi tyle czasu, ile wymaga. Bada bardzo dokładnie dziecko, wypytuje rodziców,a potem szczegółowo tłumaczy leczenie i samą chorobę. Osobiście mam do niej ogromne zaufanie,gdy tylko pojawiają się wątpliwości odnośnie leczenia naszej córki u lekarza pierwszego kontaktu, zawsze korzystamy z ...

mgr Grzegorz Lemiesz

Rehabilitant

Rehabilitacja Holistyczna
ul.Towarowa 9/pok. 22 (budynek Agromy)
10-416 Olsztyn

Polecam!!! Bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na fizjoterapię w tym miejscu. Bardzo pozytywna atmosfera, doskonali fachowcy, którzy mają szeroką, stale poszerzaną wiedzę oraz umieją ją zastosować w praktyce. Czuję, że jestem w dobrych rękach i jestem zdecydowany na stałą współpracę. Niesamowite jest to, że potrafią bardzo szybko wyleczyć z kontuzji i problemów, przy których wielu lekarzy rozkłada ręce. Szczególne pozdrowienia dla Pana Mateusza Dąbrowskiego, który naprawił mój kręgosłup i ...
Opinia dodana przez: Tomek
Pani Nogal jest profesjonalistka w 100%, leczy to, co trzeba, zawsze na biezaco z nowinkami medycznymi. Polecam kazdemu.

lekarz Małgorzata Szwed

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ "HELIOS"
Balbiny Świtycz-Widackiej 3
10-691 Olsztyn

Najlepsza Lekarka jaką miałam. Zawsze ciepła, życzliwa i z ogromną cierpliwością. Jestem pod ogromnym wrażeniem niesamowitej wiedzy i całościowego spojrzenia na pacjenta. Jestem ogromnie wdzięczna Pani Doktor za ostatnie lata opieki nad moim zdrowiem.
Opinia dodana przez: Justyna

Aleksandra Dornowska-Pytlowany

Stomatolog dziecięcy

Wojewódzki szpital dzieciecy
ul.Żołnierska
Olsztyn

Polecam Panią Doktor , pełen profesjonalizm, kompetencje, właściwe podejście cierpliwość. Mozna oddać leczenie zębów w jej rece.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Beata Aszkiełowicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Kętrzyńskiego 5 lok. 8a
10-506 Olsztyn

Jest to kolejny stomatolog z jakim miałem do czynienia. Jakość usług jest na najwyższym poziomie. Gorąco polecam wszystkim którzy mają problem z zębami. Mi Pani doktor pomogła jak na razie w każdej sprawie, a tych trochę już na przestrzeni pewnego okresu być
Pani doktor przesympatyczna, bardzo konkretna ,pełna empatii i sympatii dla pacjentów. Rzeczowo tłumaczy pacjentowi wszystko o co tylko pacjent zapyta. Naprawdę lekarz z powołania . Wszystkiego dobrego pani doktor.

lek. dent. Lidia Nazdrowicz-Rutecka

al. marsz. Piłsudskiego 54
10-450 Olsztyn

Szczerze polecam. Pani Lidka niczego się nie boi i wszystko da radę zrobić. A cierpliwości to jej starczy na kilku lekarzy.
Opinia dodana przez: Patryk

lek. dent. Paweł Grzegorz Burek

Prywatny Gabinet Lekarski
Kleeberga 1 B
10-693 Olsztyn

Cierpliwy ,bardzo dokładny,konkretny.Zawsze wszystko wytłumaczy,ceni czas swój i pacjenta.Po prostu najlepszy.
Opinia dodana przez: A

lek. dent. Małgorzata Piwowar

Pana Tadeusza 6 lok. 19/20
10-444 Olsztyn

Znakomity stomatolog z wieloletnią praktyką. Korzystam z usług Pani Doktor od wielu lat. Bardzo kompetentna, punktualna, delikatna, życzliwa... Nie zostawi pacjenta bez pomocy. Serdecznie rekomenduję i polecam! Najlepszy stomatolog w Olsztynie :-)
Opinia dodana przez: Paweł

lek. med. Cezary Łuszcz

Laryngolog, Otolaryngolog

Warmińsko-Mazurskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Obrońców Tobruku 1/1
10-561 Olsztyn

Leczyłam córkę u znanej Olsztyńskiej lekarki w związku z opóźnioną mową, bezskutecznie. Dopiero pomoc znalazłam u Pana Doktora Łuszcza. Córka miała operację w Kajetanach i dzięki wycięciu trzeciego migdałka oraz drenażu uszu, dziecko zaczęło słyszeć i mówić. Z radością patrzę teraz na rozwój dziecka.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Bogna Kwella

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Olsztyn

Pani doktor jest bardzo dobrym hipertensjologiem. Zawsze czułam, że chce mi pomóc. Ciężko było mi się pogodzić z faktem, że nadciśnienie mam na tyle wysokie, że muszę regularnie brać leki, szczególnie, że byłam nastolatką. Pani doktor była bardzo wyrozumiała, co sprawiło, że łatwiej było mi zaakceptować tę sytuację. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Dorota Bartoś-Zdrojewska

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Olsztyn

Szczerze polecam Panią doktor Bartoś-Zdrojewską. Kompetentna, profesjonalna, ambitna, ciepła i sympatyczna. Kobieta ginekolog-onkolog czyli wiedza, wykształcenie, praktyka i złote serce. Dzięki Niej jesteśmy dziś szczęśliwymi rodzicami naszej córeczki :) Polecam wszystkim Paniom! Każda z Was wyjdzie z gabinetu z uśmiechem :) Oby więcej takich cudownych i ludzkich lekarzy.
Opinia dodana przez: mama Marysi