Lekarze Olsztyn

Cóż za zaskoczenie, można by powiedzieć szok. Chciało by się powiedzieć, że wszyscy, którzy mówią, że współczesna służba zdrowia "kuleje" - nie mają racji!!!. Po prostu jestem mile zaskoczony tym, co mnie, a dokładnie moją żonę, w ostatnich dniach spotkało. Małżonka moja od dłuższego czasu borykała się z bólami, których źródłem były kamienie w pęcherzyku żółciowym. 22 czerwca 2015 r. w nocy konieczna była pomoc ambulatoryjna, którą uzyskaliśmy w Szpitalu ...
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Marta Bogdan

Centrum Stomatologii Estetycznej Marta Bogdan
Ul.Artyleryjska 3N/2. Olsztyn
10-165 Olsztyn

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Może trochę drogi, ale warto! Pani Marta wykonuje swoją pracę naprawdę na wysokim poziomie. Wystrój gabinetu nowoczesny i schludny.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Bogdan Kula

Ginekolog położnik, RTG

Partyzantów 76 lok. 1
10-141 Olsztyn

Lekarz z dużą wiedzą i niemałym doświadczeniem w swojej dziedzinie, profesjonalnie podchodzi do każdej pacjentki i niezwykle ceni prywatność każdej z nich. Mojej mamie pomógł wyprowadzić zagrożoną ciążę, u mnie wybadał narośl na jajnikach - na szczęście w porę, ponieważ wszystko dobrze się skończyło. Jest naprawdę świetnym specjalistą, i szczerze polecam każdej kobiecie, która potrzebuje dokładnej opieki zdrowotnej.

lek. dent. Elżbieta Juchniewicz

gabinet stomatologiczny
panasa 1a
10-691 Olsztyn

bardzo dobra dentystka. ludzie wala do niej drzwiami i oknami. w razie nagłym przyjmuje bez kolejki aby uśmierzyć ból. koszt wizyty: zatrucie 90zł borowanie 80-90 kanalowe leczenei a tu jest ciekawie bo 90 za otwarcie kanałów i zatrucie potem 10 zl za przeczyszczenie ich. tak wiec az tak drogo nie jest. u sasiedniego detysty z przyczyn losowych zaplacilem za kanalowe leczenie 400 zl.

lekarz Urszula Urbaniak

Psychiatra

al. Aleja Wojska Polskiego 19/2
10-900 Olsztyn

Wspaniały człowiek i lekarz jakich dziś już mało! Szkoda, że nie będzie już przyjmować w poradni w Lancecie.
WSPANIAŁY LEKARZ , AMBITNY I ODDANY SWOJEJ PRACY I PACJENTOM , BEZINTERESOWNY , I JAK NA TYLE TYTUŁÓW I OSIĄGNIĘĆ WCIĄRZ POZOSTAŁ SKROMNYM I PRACOWITYM CZŁOWIEKIEM.SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA OPERACJĘ MĘŻA.PODZIWIAM !MAŁO JUZ TAKICH LEKARZY.V.K.ŚWIDNICA
Bardzo, ale to bardzo dobry lekarz, godny zaufania i naprawdę jest to prawdziwy lekarz z powołania, polecam naprawdę wszystkim :)!!! Ja osobiście korzystam z usług doktor i jestem bardzo zadowolona, nigdy nie zmieniłabym na innego :)!!!

lek. dent. Maria Iwanowska

Protetyk, Ortodonta

gen. Kleeberga 6 lok. 2
10-693 Olsztyn

Są jeszcze prawdziwi lekarze z powołania. Najwyższe uznanie i moja ogromna wdzięczność za cały cykl leczenia. Dziękuję Pani Doktor :-) Gorąco polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Barbara Mocarska-Górna

Kardiolog

1 Maja 11
12-300 Olsztyn

Bardzo kompetentna, przyjemna Pani doktor. Zna się na tym, co robi i jest w tym profesjonalna. Rozwiała obawy moje i mojego lekarza rodzinnego co do przypuszczalnej arytmii serca. Naprawdę polecam.

lekarz Michał Wadowski

Malewskiego 6/5
10-686 Olsztyn

Świetny lekarz. Przyjazny i uważny dla tego co mówi pacjent. Bardzo trafny w diagnozie. Polecam go serdecznie innym pacjentom.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Adam Niewiński

ulica Prusa 6/11
10-288 Olsztyn

Polecam w 100%pana doktora Adam Niewińskiego. Jest naprawde super lekarzem. Wszystko dokladnie wyjaśnia i tłumaczy. Przy badaniu jest bardzo delikatny i dokładny.
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Magdalena Kudłak

ul. Immanuela Kanta 17/108
10-691 Olsztyn

Przemiła i delikatna pani doktor, wykonała mi piekne plomby w przednich zębach - niezauważalne i trwałe. Polecam!
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Krzysztof Charemski

Internista, Kardiolog

Dożynkowa 83
10-846 Olsztyn

W tym roku mija 15 lat mego leczenia kardiologicznego u Pana doktora. Nie mam żadnych krytycznych uwag. 15 lat to kawał życia, życia, które zawdzięczam m/inn. dr Charemskiemu. To najlepszy wyznacznik Jego kompetencji i skuteczności. Wszystkie "gwiazdeczki", oprócz, "Zaufanie i kompetencje" mają drugorzędne znaczenie.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Joanna Żuchlińska

Janowicza 2/39
10-692 Olsztyn

Pani doktor prowadzi moja ciążę. Nigdy niczego nie bagatelizuje. Gdy czegoś jest nie pewna lub chce szybkie wyniki badań wysyła do szpitala. Zawsze wszystko tłumaczy. Po za tym jest bardzo sympatyczna
Opinia dodana przez: Sylwia
Bardzo miły, wesoły, a zarazem kompetentny lekarz

lekarz Mirosław Wawryk

Internista, Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Akademicki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.
Olsztyn

Uprzejmy, profesjonalny, godny polecenia.

dr n. med. Artur Piktel

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Wojewódzki szpital dzieciecy
ul.Żołnierska
Olsztyn

Bardzo dobry lekarz ,hirurg super zna się na rzeczy. godny pole enia

lekarz Magdalena Koziatek

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Olsztyn
Wyszyńskiego 5B
10-457 Olsztyn

Bardzo dobre psychologiczne podejście do pacjenta. Angażująca się, empatyczna, wspierająca. Bardzo polecam Panią doktor.

dr Wanda Badowska

Onkolog, Hematolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Lekarski
Elbląska 19
11-041 Olsztyn

Pani doktor jest świetnym specjalista. Ma przeogromną wiedzę. Moje dziecko w żadnym gabinecie nie było tak dokładnie zbadane. Wnikliwie słucha rodzica, skrupulatnie notuje i składa wszystko w całość. Nie bagatelizuje objawów, które przez poprzednich lekarzy były lekceważone. Odpowiada na wszystkie pytania, nie odsyła z przysłowiowym kwitkiem. Polecam!

lek. dent. Ewelina Bryła

Gabinet Stomatologiczny Ewelina Bryła
Tadeusza Kościuszki 21/1
10-501 Olsztyn

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat Pani doktor.Według mnie są one niesprawiedliwe ,nie tylko to jest moja opinia, ale moich znajomych i rodziny, którzy od lat chodzą do Pani doktor.Uważam,że wykonuje przeglądy bardzo dokładnie ,a plomby zakłada bardzo precyzyjnie.Zawsze informuje ,które zęby są do leczenia ,a które mogą poczekać , które są tylko odwapnione lub do leczenia kanałowego.Wcześniej chodziłam do innej Pani doktor, która bardzo pobieżnie robiła przeglądy ...
Opinia dodana przez: Krystyna