Lekarze Lekarz medycyny estetycznej Szczecin

lekarz Piotr Tomaszewski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Tomaszewski
ulica Brązowa 8
70-781 Szczecin

Lekarz z wiedzą, godny polecenia Pomaga leczyć a nie tylko wysyła na wyniki i po tym cisza u niego jest leczenie, prawdziwy lekarz rzadko tacy teraz się trafiają
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Iwona Mechowska

PORTOWY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ul. Energetyków 2, 70-656 Szczecin
Szczecin

Najlepszy lekarz pod słońcem. Leczę się ją i moja mama. Pani doktor zawsze wysłucha i doradzi. Jest kompetentna i pełna empatii. Cieszę się, że moja rodzina może korzystać z usług tak wspaniałej lekarki.
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Agata Pożarycka

prywatna praktyka
Maciejowicza
71-012 Szczecin

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Wzorzec lekarza pierwszego kontaktu! W każdym przypadku wnikliwie bada, doradza specjalistów. Zna historię pacjenta, troszczy się o rodzinę.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Renata Mackiewicz

Lekarz medycyny pracy, Internista

Wyszyńskiego 32-34
70-348 Szczecin

Bardzo ciepła i kompetentna osoba. Jest zawsze bardzo pomocna i cierpliwa. Mam do Niej wielkie zaufanie

lekarz Jadwiga Matuszczak

Krzemienna 42b
Szczecin

bardzo dobry lekarz poświęcający sporo uwagi najmłodszym pacjentom, przeprowadza bardzo dokładny wywiad i co dla mnie było bardzo ważne to to, że nie przepisuje niepotrzebnych lekarstw...zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Michał
Niezwykle uprzejme podejście do pacjenta, szczegółowe badanie, i spokojne wyjaśnienie diagnozy pacjentowi. Polecam. Dr. Roland Kopeć jest nie tylko bardzo kompetentnym lekarzem, ale też dba o range swego zawodu.
Opinia dodana przez: Adolfina

lekarz Renata Duchnik

Lekarz rodzinny, Pediatra

Częstochowska 4/13
70-121 Szczecin

Wspaniała Pani Doktor z sercem i z powołania. Zawsze wysłucha i pomoże, wystawi trafną diagnozę. Przyjmuje do ostatniego pacjenta nawet po godzinach pracy. Polecam wszystkim, bo takiego lekarza, oddanego pacjentowi bardzo ciężko znaleźć.
Opinia dodana przez: Mama Mateusza i Klaudii

lekarz Aneta Kornacka

Internista, Lekarz rodzinny

Kosynierów 16/33
70-786 Szczecin

Najlepsza, tęskno mi za doktor,wiem,że taka kolej rzeczy....emerytura...Jej uśmiech,troska,serce pomagało leczyć pacjenta. Pani doktor Aneto,jeszcze raz dziękuję za 33 lata troski,pozdrawiam i życzę dobrego zdrowia. Adamowicz Ewa. Dziękuję
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Beata Szymańska-Białek

Lekarz med. paliatywnej, Dermatolog

Al. Niepodległości 4/2
70-412 Szczecin

Trafiłam do pani doktor przez przypadek (zarejestrowałam się do dermatologa onkologa i wypadło akurat na nią). Świetny lekarz, zna się na rzeczy, po raz pierwszy czułam, że ktoś chce naprawdę mi pomóc. Dokładnie wyjaśniła mi co mam zrobić i jakie kroki mam podjąć, aby pozbyć się nieciekawych problemów skórnych. Zaleciła również usunięcie pieprzyka, który wyraźnie zdąża w kierunku czerniaka. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Izabela Zajączkowska

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MAJOWE
Zofii Nałkowskiej 14
70-785 Szczecin

Lekarz z powołania,nic dziwnego ze zostala wybrana aniolem medycyny każdemu pacjentowi poswieca tyle czasu ile wymaga.A nie jak u innych wszedl i wyszedl.
Opinia dodana przez: Ewa

dr Agata Torbé

Piramowicza Grzegorza 11b
71-157 Szczecin

Świetny lekarz! Kompetentna i fachowa! Bardzo miłe podejście do pacjenta! Polecam na chorobę i nie tylko!
Opinia dodana przez: Zygfryd

lekarz Mariola Chmielewska

Internista, Lekarz rodzinny

Poradnia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

Zdecydowanie polecam- ciepły, troskliwy, kompetentny profesjonalista . Wizyty domowe bez problemu można umówić.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Marlena Stachurska

PORTA MEDYK
ul. Stanisława Dubois 27
70-781 Szczecin

Leczy moich rodziców. Nie pozostawia pancjentów z problemami. Obowiązkowa , zaradna i oddana powołaniu. Więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Jadwiga Półchleb

Lekarz rodzinny, Anestezjolog

WIZYTY DOMOWE-dzieci ,dorośli,zaawansowane choroby nowotworowe
Szczecin

Pani Doktor pomogła już w mojej rodzinie w wyleczeniu mojego 3 letniego synka ,ma bardzo dobre podejście do dzieci i dorosłych rodziców .Leczy także moich rodziców .Wiele jej zawdzięczamy gdyż bardzo pomaga przezwyciężyć ciężką chorobę nowotworową mojego taty,jest cierpliwa ,pogodna i zna się na leczeniu silnego bólu przy nowotworze.Dziękujemy!

Małgorzata Kram

ul. Szafera 24a
Szczecin

Bardzo dobry lekarz, ciepły i kompetentny. Prawdziwa lekarz rodzinna.Nie skąpi na wypisywaniu skierowań.

lekarz Elżbieta Zarzycka

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIKA" Usługi Medyczne Sp. z o.o. - Filia: Szczecin ul. Staromłyńska
Staromłyńska 21/26
70-561 Szczecin

Pani Elżbieta jest bardzo porządnym lekarzem, podchodzi do pacjenta indywidualnie, okazując troskę i szacunek. Takich lekarzy potrzeba więcej.

lekarz Jolanta Dańczura-Dynowska

Dermatolog, Lekarz rodzinny

Krzemienna 42b
Szczecin

Niesamowicie ciepła i cierpliwa osoba, wszystko wytłumaczyła, nie używała jakiś nieznanych medycznych słów tylko wszystko prostymi słowami. Badanie dokładnie, ocena znamion w dermatoskopie, na pytania odpowiedziała i jasne zalecenia. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Marta Bobryk

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej
Fryderyka Chopina 22
71-450 Szczecin

Pani doktor jest lekarzem z powołania . Jest bardzo sympatyczna i uśmiechnięta. Nie szczędzi czasu aby poinformować pacjenjęta o jego chorobie i sposobie leczenia.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Nikola Brzostowska-Bera

Lekarz rodzinny

PRZYCHODNIE MEDYCYNY RODZINNEJ "SZAFERA"
ulica Szafera 16-18
71-245 Szczecin

Pani Doktor to złoty człowiek, widać,że wysłucha pacjenta pomoże i bardzo dokładnie dobiera do schodzenia leki oraz poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Super lekarz jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Brygida Roszkowska

Fizjoterapeuta, Lekarz sportowy

ul. K. Wierzyńskiego 18
70-786 Szczecin

Super lekarz, bardzo pomocna. Szkoda tylko że trzeba długo czekać na wizytę. Ale warto. Anna C. z Goleniowa.
Opinia dodana przez: Anna