Lekarze Lekarz medycyny estetycznej Szczecin

lekarz Dorota Dołęgowska-Matusik

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej
bł. Wincentego Kadłubka 10 - 11
71-521 Szczecin

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta są do tej Pani duże kolejki, ale wcale się nie dziwie ponieważ jest dobra w swoim zawodzie.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Ali Al-Bahloli

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

WSPR w Szczecinie
ulica Mazowiecka 4
70-526 Szczecin

Mam 72 lata i spotkałem w życiu wielu lekarzy ale jeszcze nidgy nie spotkałem tak wspaniałego kompetentnego z miłym podejściem do pacjenta lekarza..Nie wyobrażałem sobie,że są jeszcze takie osoby i to pracujące w Pogotowiu Ratunkowym a miałem okazję przekonać się o całkowitej niekompetencji lekarza,który nie badał i ratował a od wejścia miał pretensje,że wzywa się Pogotowie Ratunkowe.Polska Służba zdrowia powinna takich lekarzy doceniać a niekompetentnych i to rodzimych/przeważnie z pochodzenia ...
Opinia dodana przez: Zbigniew

dr n. med. Jolanta Poźniak

Lekarz rodzinny, Internista

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "PODGÓRNA"
Podgórna 22/23
70-205 Szczecin

Doktor Pozniak Jolanta najwspanialsza osoba ,którą mogłam spotkać na swojej drodze w życiu...Piękna uroda ale piękniejsze ma jeszcze serce i duszę
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Stefan Gramatyka

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MAJOWE
Zofii Nałkowskiej 14
70-785 Szczecin

Kompetencje,dokladnosc,wiedza plus intuicja robia wrazenie.Budzi zaufanie wiedza i sumiennoscia i punktualnoscia,co pozytywnie wyroznia go w srodowisku lekarskim.Polecam goraco,dr Gramatyka na pewno nie zawiedzie.

Witalis Woźniak

USG ginekologiczne, Internista

Szczecin

Przyszłam do doktora w związku z pozytywnym wynikiem testu ciążowego. Pan doktor poświęcił mi od 5 do 10 min. W ciągu tego czasu zdążył mnie zbadać i zrobić usg. Nie założył kart ciąży, ponieważ jego zdaniem ciąża była mała, stwierdził że to 5 tydzień. Mam przyjść za 3 tygodnie to potwierdzimy czy to ciąża i dopiero zlecimy badania i założymy kartę ciąży. To moja pierwsza ciąża. Niczego nie wytłumaczył, nie ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Paweł Zujko

NZOZ Medycyne Rodzinna
Odzieżowa 12a
Szczecin

Wspaniały lekarz a zarazem bardzo dobry i uprzejmy człowiek!!! Ma świetne podejście do dzieci, uprzejmy, miły. Lekarz niczym z "Leśnej Góry" Przykre jest to, że nie przyjmuje już w Lipianach! A mali lipiańscy pacjenci tęsknią za doktorem!

dr Bogusław Kubacki

NZOZ "FAMILMED" Elżbieta Charkiewicz Przychodnia Medycyny Rodzinnej
26-go Kwietnia 63
71-126 Szczecin

Super lekarz! W końcu czuję się w pełni zaopiekowana :) Pan Doktor jest kompetentny i sympatyczny. Chciałabym, zby wszyscy lekarze tacy byli.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Iwona Wołowicz-Naglik

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIKA" Usługi Medyczne Sp. z o.o. - Filia: Szczecin ul. Staromłyńska
Staromłyńska 21/26
70-561 Szczecin

Mój lekarz rodzinny od 40 lat. Mam do Pani Doktor pełne zaufanie. Nigdy nas nie zawiodła. Posiada szeroką wiedzę i kompetencje. Dba o swoich pacjentów. Opiekuje się moimi rodzicami, mną, moim mężemi i synem. Polecam bez cienia wątpliwości.
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Iwona Hornowska

Lekarz rodzinny, Internista

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "PODGÓRNA"
Podgórna 22/23
70-205 Szczecin

Pani Doktor od 20 lat jest lekarzem rodzinnym mojej rodziny. Oprócz profesjonalizmu zawodowego, który jest na wysokim poziomie potrafi słuchać, jest przyjacielem pacjenta, potrafi łączyć całościowo i stawia trafne diagnozy. Polecam

lekarz Marek Chomej

Szczecin

Dobry lekarz, dba o swoich podopiecznych. Zawsze przyjmuje na spokojnie, doładnie bada i wypytuje. Nigdy nie przyjął mnie pośpiesznie i "po łebkach" - nawet gdy zdażyło mi się "wcisną" po godzinie wizyt, jako dodatkowy pacjent. Argument, że "wygląd nie zachęca do wizyty" itp, jest śmieszny i beznadziejny. Po pierwsze ja osobiście nie zauważyłem tego złego wyglądu, a po drugie ... to nie jest restauracja. Lekarz ma Ci pomóc, nie sprawic ...

lekarz Stanisława Kokocińska

ulica Wojska Polskiego 109a/4
70-483 Szczecin

lekarz anioł!Nie było sytuacji aby nie mogła mi pomóc,leki skierowania i dobre słowo.Posiada wszystkie cechy jakie powinien mieć lekarz z powołania

lekarz Beata Modlińska

Poradnia Medycyny Rodzinnej Wacław Górczyński
Tartaczna 14
70-893 Szczecin

Dzień dobry Wczorajsza sytuacja bardzo mnie zaskoczyła , bardzo źle się czułam z powodu astmy oskrzelowej, zadzwoniłam do swojej przychodni z pracy prosząc o wizytę u swojego lekarza rodzinnego.Pani pielęgniarka pracująca na rannej zmianie powiedziała mi, że doktor ma już obłożenie pacjentów i nawet nie wejdę miedzy pacjentami poprosiłam o poradę .Powiedziała, że porad już nie ma ,ale powiedziałam że czuję się bardzo źle i nie mogę już mówić, ponieważ ...

dr Marek Biesiadziński

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej Spólka Jawna
ulica Kadłubka 10/11
71-521 Szczecin

Bardzo dobry lekarz. Sumienny wszystko dobrze wytłumaczy, jednym słowem polecam pana doktora Marka Biesiadzińskiego.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Barbara Foksa-Wojtaszczyk

Lekarz medycyny pracy, Internista

Felczaka 8b
71-471 Szczecin

Od wielu lat jestem pacjentką Pani doktor i jestem bardzo zadowolona z udzielanych informacji w sprawie moich chorób.

dr Małgorzata Szymańska

Edan -Med
Bandurskiego 98 I piętro budynek Medyk
Szczecin

To była moja druga i zarazem ostatnia wizyta u pani doktor Szymańskiej. Zero empatii wobec pacjenta. Zero pomocy. Zdecydowanie nie polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jan Balczewski

Lekarz medycyny pracy

Nowoleśna 24
71-219 Szczecin

Super lekarz polecam.Konkretne i decydujące o chorobie pytania.Chyba zna się na zawodzie sooooory z usmiechem
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Ewa Żeromska-Turzańska

Lekarz rodzinny, Pediatra

NZOZ MEDYCY
Szczecin

jestem zadowolona z mojej pani doktor polecam
Cudowny lekarz i człowiek. Przesympatyczna i kompetentna . Zaufanie do Pani doktor w 100%. Polecam z czystym sumieniem!!!
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Beata Wojtczak

ulica Prof. Szafera Władysława 76, XII p
71-245 Szczecin

Zawsze znajdzie dla nas odpowiednią ilość czasu, cierpliwa, kompetentna, empatyczna, miła, uśmiechnięta, dzieciaki Ją uwielbiają, a my chodzimy z przyjemnością. Bardzo dziękujemy za wszystko.

lekarz Lucyna Biernacka

NIEPUBLICZNY STOCZNIOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Dubois 27
71-610 Szczecin

Lekarz Lucyna Biernacka jest godna zaufania i bardzo pomocna, oraz zawsze ma czas dla pacjenta. Jak nie ma już rejestracji, po osobistym kontakcie zawsze przyjmie pacjenta.