Lekarze Lekarz medycyny estetycznej Szczecin

lekarz Marta Bobryk

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej
Fryderyka Chopina 22
71-450 Szczecin

Pani doktor jest lekarzem z powołania . Jest bardzo sympatyczna i uśmiechnięta. Nie szczędzi czasu aby poinformować pacjenjęta o jego chorobie i sposobie leczenia.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Nikola Brzostowska-Bera

Lekarz rodzinny

PRZYCHODNIE MEDYCYNY RODZINNEJ "SZAFERA"
ulica Szafera 16-18
71-245 Szczecin

Pani Doktor to złoty człowiek, widać,że wysłucha pacjenta pomoże i bardzo dokładnie dobiera do schodzenia leki oraz poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Super lekarz jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Brygida Roszkowska

Fizjoterapeuta, Lekarz sportowy

ul. K. Wierzyńskiego 18
70-786 Szczecin

Super lekarz, bardzo pomocna. Szkoda tylko że trzeba długo czekać na wizytę. Ale warto. Anna C. z Goleniowa.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Dagmara Achrem-Waszkinel

SZCZECIŃSKIE CENTRUM ZDROWIA - SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIE
ulica Duńska 59/13
71-795 Szczecin

Najlepsza i najcudowniejszy lekarz i człowiek jakiego spotkałam!!! Pani doktor jest zawsze sercem z pacjentem,doskonale doradzi, skieruje, jest najlepsza!!!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Anetta Kleist

Lux Med
Mickiewicza 128a
Szczecin

Cały czas korzystam z usług i jestem leczony u tego lekarza. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i mam pełne zaufanie do zaleceń.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Marta Służałek-Drozd

Lekarz medycyny ratunkowej

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

bardzo dobry lekarz uprzejmy indywidualne podejscie do pacjenta kompleksowe badania bardzo pomocny godny polecenia
Opinia dodana przez: robert

lekarz Maria Chacińska

Lekarz rodzinny, Internista

PRZYCHODNIE MEDYCYNY RODZINNEJ "SZAFERA" - Filia ul. 9 Maja
9 Maja 13
70-136 Szczecin

Wspaniała, wrażliwa, delikatna i miła, o ogromnej wiedzy i doświadczeniu lekarka, traktująca pacjenta podmiotowo. Polecam z czystym sercem każdemu, potrzebującemu pomocy, rzetelnej lekarskiej wiedzy, zrozumienia.

lekarz Beata Religa-Bogucka

Lekarz medycyny pracy

Przychodnia Portowa Sp. z o.o.
Energetyków 2
70-656 Szczecin

Pani doktur nasza doktur jest lekarzem bardzo wrazliwa na stan zdrowia pacjenta czy to dziecko czy staruszka a najwazniejsze to wybitna lekarka rodzinna. Nam seniorom jej osobowosc daje dodatkowa ENERGJE. ZYCIA.Brawo! ! ! ! !
Opinia dodana przez: Jadwiga i Andrzej Jaworscy

lekarz Władysława Urban

Perlista 38
71-794 Szczecin

Dr Urban jest bardzo dobrym lekarzem,inni lekarze nie mogli postawić prawidłowej diagnozy,ale dr od razu powiedziała co mi jest,skierowała gdzie trzeba,wyleczyli i jest z ta sprawa dobrze już,całym sercem mogę polecić dr Urban,jest miła sympatyczna,porozmawia z pacjentem,uśmiechnie się.....

lekarz Agnieszka Masny-Drała

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia Portowa Sp. z o.o.
Energetyków 2
70-656 Szczecin

Godna polecenia. Kompetentna. Duża wiedzą, doświadczenie i podejście do pacjenta. Dokładnie zbada. Zleca wykonanie wyników jeśli trzeba. Stawia trafne diagnozy.
Opinia dodana przez: szer

lekarz Joanna Pawlicka-Kłokocka

Bartnicza 20/9
71-487 Szczecin

Najlepsza na świecie Uratowała męża przed amputacji nogi. Wszyscy chcieli mu obciąć. A Pani doktor się uparła i ją wyleczyła.
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Agnieszka Kreczmer

"TOMADENT" Sp. z o.o
ulica Łubinowa 15
70-785 Szczecin

Oby tak dalej Pani dr. Super podejscie do dzieci . Lekarz mlody ale bardzo godny polecenia , nie daje lekarstw na chybił trafil.

dr hab. n. med. Anna Maria Kamasa

Nasz Doktor - Jagiellońska 44
Jagiellońska 44
70-382 Szczecin

Przepisałam się do tej Pani po odejściu Pani dr Łuczak i bardzo jestem zadowolona. Przyjmuje sprawnie ale dokładnie. Posiada dużą wiedzę, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Polecam
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Internista
                                       lek. med. Marcin Sowiński

lek. med. Marcin Sowiński

Internista, Lekarz rodzinny

BCG Clinic
Ul. Krzywoustego 11-13
Szczecin

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe

lekarz Katarzyna Wiścicka

Krzemienna 42b

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Anna Sałacka

Lekarz rodzinny, Internista

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "PODGÓRNA"
Podgórna 22/23
70-205 Szczecin

Leczymy się u pani doktor od wielu lat, to jest od chwili powstania Przychodni Rodzinnej na ul.Podgórnej.Profesjonalistka o świetnej pamięci.Pamięta o przypadłościach swoich pacjentów i stawia rzeczowe, kompetentne diagnozy. Solidna i uczynna.Szanujemy i podziwiamy naszą Rodzinną Panią Doktor. KD
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Małgorzata Hebel

Pulmonolog, Lekarz med. paliatywnej

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

Bardzo dobry , kompetentny lekarz, Leczę się u Pani Hebel od wielu lat na rzadką chorobę ( sarkoidoza)
Opinia dodana przez: Mirosława
P. Doktor świetnie i szybko stawia diagnozy, nigdy nie było sytuacji w której by się mylił, lub chociażby był blisko. Zawsze w punkt. Sympatyczny, dokładny, podczas np. problemu z kurzajką, zbadał również kręgosłup, osłuchał płuca, zapytał o ewentualne inne dolegliwości. Najlepszy lekarz rodzinny.

Halina Wnuk

Hipokrates
Łucznicza 64
Szczecin

Dr Wnuk jest przeze mnie polecana wszystkim. Leczy odkąd pamiętam całą moja rodzinę i wielu znajomych. Bardzo kompetentna ze świetnym podejściem do każdego. Zawsze zainteresowana naszym samopoczuciem, chętna do pomocy i przyjmie zawsze każdego pomimo, że każdy swój czas powinien szanować i cenić. Dużo czasu poświęca każdemu-sa ludzie którzy denerwują się w poczekalni ale jakby pomyśleć dobrze, to nikogo nie wyróżnia- jest dla nas wszystkich (dzięki czemu każdy czuje się ...
Opinia dodana przez: Patrycja