Lekarze Lekarz medycyny ratunkowej Warszawa

Anna Janus-Łuczycka

Centrum Medicover KEN
Warszawa

Pani Doktor, uratowała mi życie swoją wiedzą i kompetencjami. Skierowała mnie na badania trafiając w 10. Dzięki czemu teraz żyję. Dziękuję
Opinia dodana przez: H.J

lekarz Lidia Rosłon

Lekarz medycyny pracy, Internista

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA
00-175 Warszawa

Pani doktor kompetentna, empatyczna i bardzo przyjazna dla pacjenta. Dokładnie, wnikliwie analizuje historię choroby i uzasadnia, tłumaczy zasadność kolejnych badań. Polecam!
Opinia dodana przez: Elżbieta
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Lekarz rodzinny
                                       lekarz Maria Pastucha

lekarz Maria Pastucha

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Lekarz godny zaufania. Pani doktor bardzo miła i życzliwa ,cierpliwie wysłucha pacjenta odpowie szczegółowo na zadawane pytania bez pospieszania i oznak poddenerwowania. Takich lekarzy w obecnej dobie bardzo trudno. Lekarz profesjonalny, służebny wobec pacjenta. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Ewa
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Dermatolog
                                       lek. med. Paulina Bożek

lek. med. Paulina Bożek

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Gabinet prywatny
Braci Załuskich 7
Warszawa

Bardzo polecam Panią dr Paulinę Bożek, trafiliśmy po długich poszukiwaniach skutecznego leczenia trądziku u syna, u Pani dr mieliśmy przedstawione więcej niż jedno rozwiązanie do podjęcia decyzji czy leczenie zewnętrzne czy wewnętrzne bez nacisku na wybraną metodę. Pani dr regularnie zleca badania, aby mieć kontrolę nad dawkami leków. Profesjonalnie, cierpliwie i bardzo miło. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata R.

Ewa Markowska

Lekarz medycyny pracy

Stalowa 16a
Warszawa

Lekarka bardzo kompetentna, cierpliwa, wynikliwie przeprowadzająca wywiad. Bardzo uprzejma i z poczuciem humoru. Polecam.

lekarz Regina Kozyrek

Lekarz medycyny pracy, Internista

ul. Borowej Góry 7
01-354 Warszawa

super lekarz !!!!!!!!!!!!!! Bardzo mi pomogła w moich problemach zdrowotnych. Dziś trudno o takiego lekarza

lekarz Krystyna Malecka

Internista, Lekarz sądowy

ABCD
Aleje Jerozolimskie 123
Warszawa

Najbardziej kompetentna pani doktor jaką do tej pory spotkałam. Potrafi wysłuchać pacjenta, jest miła i cierpliwa a ponadto bardzo rzeczowa i pomocna. Przepisane leki mi pomogły
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Konrad Komar-Czapski

NZOZ Medical Center
Stefana Dembego 5/5
02-796 Warszawa

Witam. Nie mam słów uznania dla Pana doktora. Pomógł mojej mamie kiedy wszyscy skazali ją na śmierć. Ciężka choroba nowotworowa. Mama leżała z połamanym kręgosłupem, niewładnymi nogami. Szpital wypisał mamę jako nierokującą!!!!!! Doktor Sam zaproponował nam pomoc i zaopiekował się mamą jak nikt dotąd. Oddany, niesamowity, cudowny człowiek. Do dzisiaj pozostajemy w kontakcie. Ogromny szacun Panie Konradzie. Dziękujemy Bogu, że poznaliśmy Pana. Każdemu życzę by dostał się pod skrzydła Doktora. ...

lekarz Wioletta Rzeszotarska-Matuszewska

Przełęczy 182
04-965 Warszawa

Bardzo dobry lekarz, pomocny, nierobiący niepotrzebnych problemów. Pani jest kompetentna i zna się na rzeczy Coraz mniej takich
Opinia dodana przez: DRTT

lek. med. Paweł Przesmycki

Centrum Medyczne IPS Filia Nr 1
ul Korzona 111
03-571 Warszawa

Pierwszy lekarz, którego w życiu spotkałam, który zasługuje na miano lekarza, bo reszta nigdy w życiu, w niczym mi nie pomogła. Człowiek myślący, potrafiący traktować organizm holistycznie, doszukuje się przyczyn choroby, robi badania, ma pojęcie o diecie i witaminach, nie przepisuje silne leki jak cukierki w celu zarobku- wręcz przeciwnie, zawsze analizuje taką konieczność. Jedyny lekarz, z którym lubię rozmawiać, który ma szersze pole widzenia i wyobrażenie o chorobach, potrafiący ...
Opinia dodana przez: Anna
Bardzo dobre podejście do pacjenta, widać że pani DR. Małgorzata jest stworzona do swojej pracy - oby więcej takich lekarzy. Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Piotr

dr hab. n. med. Grazyna Papierzewska

przychodnia zdrowie
kondratowicza27 b
03-285 Warszawa

u pani doktor lecze sie z moja mama od paru lat.nigdy nie odmowila pomocy zawsze jest gotowa pomogac pacjentom.w dobie kiedy narzeka sie na lekarzy i to co sie widzi i slyszy jest to lekarz z powolania godny polecenia.kazdemu szczerze zycze takiej pani doktor.pacjentka anka

Ewa Mergiel

Ośrodek Leczenia Specjalistycznego Szpital Nowowiejski
Nowowiejska 27
00-665 Warszawa

Pani doktor jest jedynym lekarzem który bezbłędnie wyregulował moje ciśnienie.

lekarz Piotr Roczniak

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Falck Medycyna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Obozowa 20
01-161 Warszawa

Wspaniały człowiek i lekarz.Super kompetentny, cierpliwy i konkretny.Bardzo dziękuję za wszystko co Pan zrobił i robi dla mnie.
Opinia dodana przez: irena

lekarz Agnieszka Kolasińska-Ćwikła

Onkolog, Lekarz rodzinny

Mielczarskiego 7/38
02-798 Warszawa

Jestem pacjentką dr Kolasińskiej i wiem, że trafiłam na jednego z najlepszych lekarzy. Bardzo rzeczowa, miła i mądra osoba. Może dziwnie to zabrzmi, bo raczej wolelibyśmy unikać takich miejsc jak szpitale, a zwłaszcza onkologiczne, ale do gabinetu dr Kolasińskiej wchodzi się z przyjemnością. Szczerze polecam :)
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Krzysztof Ziemczyk

Falck Medycyna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Obozowa 20
01-161 Warszawa

Mam już trzecią wizytę za sobą u doktora, nie będę słodzić, nie było lekko - mezoterapia . Ale jakże przyjemnie było po kilku dniach od bliskich usłyszeć, że ostatnio odmłodniałam. Hi,Hi... ja wiem kto za tym stoi :) Dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Ala

lekarz Elżbieta Tkaczyk-Sójka

Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED
ulica Okopowa 33
01-059 Warszawa

To jest najlepszy lekarz pierwszego kontaku u jakiego bywałam w ramach pakieu medycznego. Wielokrotnie pani Doktor stawiała trafną diagnozę, skutecznie i szybko leczyła. Jeśli nie była pewna, zawsze zlecała dodatkowe badania, zamiast faszerować na chybił trafił antybiotykami. Mądra, kompetentna lekarz i człowiek, z powołaniem i nastawieniem na leczenie pacjenta holistyczniea a nie przepisywanie dobrze promowanych specyfików. Z całego serca polecam!!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Maria Halicka

gabinet stomatologiczny
ul. Madalińskiego
02-513 Warszawa

Super lekarka. Fachowa, empatyczna, cierpliwa, dokładna, przemiła. Polecam. Jestem pacjentką ponad 30 lat. Oby takich lekarzy więcej i niech nie przestają pracować.

lekarz Ireneusz Mizerski

Internista, Reumatolog

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Grochowska 166
04-329 Warszawa

Bardzo , sympatyczny i uprzejmy .Wizyta udana,leczenie zaczete .Bardzo mile jestem zaskoczona nie bylo pospiechu i rozmowy do siebie .Pan doktor bardzo kompetentny,swietnie wszystko wytlumaczyl.Bardzo jestem zadowolona ze trafilam do tego lekarza
Opinia dodana przez: Dorota

lek. med. Angela Rudnicka

CENTRUM MEDYCZNE OSTROBRAMSKA
UL. FIELDORFA 40, WARSZAWA, WEJŚCIE OD UL. PERKUNA
04-125 Warszawa

Pani dr Angela Rudnicka jest lekarzem rozumiejącym medyczne potrzeby pacjenta od pierwszego momentu wizyty. Swoje rozpoznanie umacnia skierowaniami na badania laboratoryjne, a wizyta zabiera tyle czasu, że pacjent czuje się zrozumiany i i już prawie wyleczony. Wszystkiego najlepszego, Pani Doktor!
Opinia dodana przez: Andrzej