Lekarze Lekarz medycyny ratunkowej Warszawa

lekarz Beata Jarek

Gwiaździsta
01-651 Warszawa

Zgadzam się z przedmowczynia. To lekarz z powołania. Ma dużą wiedzę a do tego jest niezwykle miła i sympatyczna. Chodzę do niej z dziećmi i diagnozy są trafne A leczenie skuteczne. A choroby to przerabialiśmy przeróżne. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Oxi

lek. med. Małgorzata Miktus

Lekarz medycyny pracy, Pulmonolog

Centrum Medyczne SIGNAL IDUNA
00-828 Warszawa

Bardzo kompetentna, dokładna i dociekliwa. Jak pierwszy raz trafiłam do Pani doktor to właściwie poszłam tylko po recepty, a Pani doktor dokładnie mnie przebadała, zrobiła wywiad i zleciła różne badania. Podczas każdej wizyty dokładnie bada i poświęca naprawdę dużo czasu. Szczerze mówiąc do tej pory nie spotkałam się z takim lekarzem. Naprawdę jest to lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Paulina Bronikowska

Cannabi Clinic
Powązkowska 44
Warszawa

Trafiłam do dr Pauliny po seriach nieudanych wizyt u innych lekarzy. Pani Doktor podeszła bardzo profesjonalne, z pełnym zaangażowaniem, jak i empatią do mnie i mojego problemu. Zaleciła szereg badań, przez co w końcu po 5 latach zdiagnozowano u mnie chorobę. Pani Doktor idealnie dobrała mi leki, po 4 miesiącach leczenia widać poprawę w wynikach, jak i moim samopoczuciu. Jestem w stałym kontakcie z Panią Pauliną. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Krzysztof Tomsza

Lekarz medycyny ratunkowej

Falck Medycyna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Obozowa 20
01-161 Warszawa

Wyjątkowo kompetenty lekarz. Pełen empatii i zrozumienia. Potraktował mojego dziadka z pełnym szacunkiem i poświęcił nam na wyjaśnienia sporo swojego czasu!!!! Szczerze polecam i serdecznie dziękuję!!!

lekarz Radosław Krupa

Lekarz sportowy

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

lekarz dokładny i sumienny godny polecenia bardzo krótki czas oczekiwania na wizytę. Bardzo serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: grecko

dr Maria Jakubiak

Centrum Medyczne LIM
ulica Aleje Jana Pawła II 78
00-175 Warszawa

Bardzo sympatyczna, życzliwa i spokojna osoba. Bez pośpiechu bada małego pacjenta, z którym potrafi nawiązać dobry kontakt. Nie bagatelizuje objawów, woli dmuchać na zimne kierując na dodatkowe badania konsultację do specjalistów. Odpowiada na wszystkie pytania. Niestety terminy jej konsultacji są dość mocno oblegane, a w dniu wizyty często ma spore opóźnienia (poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba, a nie ile przewidują standardy Luxmedu).

lekarz Waldemar Rybiński

Centrum Medyczne LUX MED
al. Jerozolimskie 162
02-342 Warszawa

Baardzo mi pomógł polecam z całego serca kompleksowo podchodzi do choroby. Zleca badania i na podstawie wyników leczy choroby których inni lekarze mówili ,"nie da się tego wyleczyć" . Podstawa to rygorystyczne przestrzeganie diety zalecanej przez doktora i przepisane leki , uzupełnianie niedoborów witamin i minerałów.To naprawdę działa.Polecili mi go moi znajomi i cieszę się że skorzystałam.

lekarz Andrzej Kisło

Przychodnia Lekarska
Elekcyjna 54
01-123 Warszawa

Dr. Kisło wspaniały, sumienny lekarz, z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Mama moja od dłuższego czasu jest jego pacjentką w Przychodni Rejonowej (NFZ). Zawsze ma czas dla pacjenta, wszystko skrupulatnie tłumaczy oraz zleca potrzebne badania ( co nie zawsze robią to inni lekarze). Pragnę podziękować w imieniu mojej mamy, a także swoim, za zaangażowanie w leczenie mojej bardzo chorej mamy.
Opinia dodana przez: Sabina

lekarz Elżbieta Koncewicz

Internista, Lekarz medycyny pracy

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

mam nadwagę - Pani doktor potrafi zmotywować do działania. Zwraca zdecydowanie uwagę na pacjenta i robi konkrety wywiad. w dodatku miła ;-)

lekarz Anna Pańkowska

Centrum Medyczne IPS Filia Nr 1
ul Korzona 111
03-571 Warszawa

Pani dr Pańkowska co za bzdurne przepisy w przychodni, że nie można się zarejestrować na wizytę na inny dzień , NFZ mówi ,że takich przepisów nie ma i można się zarejestrować z jakimś wyprzedzeniem , nie zasłaniamy się pandemią bo to bzdura
Opinia dodana przez: ELŻBIETA

lekarz Anna Iwaniuk

Internista, Lekarz medycyny pracy

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
02-390 Warszawa

Pani doktor to Anioł, potrafi odczytać emocje pacjenta i wyjść naprzeciw jego potrzebom, nie spotkałam na swojej drodze, takiego lekarza.
Opinia dodana przez: maja

lekarz Tomasz Pacuła

gabinet stomatologiczny
ul. Madalińskiego
02-513 Warszawa

Bardzo sympatyczny, ciepły, ale przede wszystkim kompetentny lekarz z holistycznym podejściem. Bardzo polecam. Ma wiedzę i serce do tego, co robi.
Opinia dodana przez: Milena

dr Bożena Dębska

Alergolog, Pediatra

Czołowa 40 S
Warszawa

Moje miesięczne dziecko miało temperaturę ok. 39 st. C . Pojechaliśmy do szpitala. Tam po zbadaniu stwierdzili, że nic poważnego córeczce nie dolega i odesłali do rejonu. Umówiłam wtedy wizytę u Pani Doktor Bożeny Dębskiej. Po zebraniu dokładnego wywiadu i zbadaniu dziecka, zostaliśmy wysłani do domu, aby pobrać próbkę moczu do badania ( w szpitalu jest z tym zwykle problem u małych dzieci) i ze skierowaniem - do szpitala na ...
Opinia dodana przez: roma

lekarz Renata Bąk

Przychodnia Rodzinna
Otwocka 1
03-759 Warszawa

Bardzo fajna,mila ,uprzejma Pani doktor leczyla moje 2 corki w wieku 6 i 10 lat dziewczynki mimo choroby bardzo lubily chodzic do Pani doktor.Wszystko bylo super wytlumaczone co i jak dolega dzieciom i jak leczyc.super podejscie do dzieci☺Bardzo szkoda ze juz nie mozemy sie u Pani doktor leczyc bo odeszla z przychodni naprawde byl to super lekarz moge polecic ja z czystym sumieniem kazdemu z rodzicow jesli chca miec fachowa ...
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Joanna Zaleska-Zatkalik

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64
01-248 Warszawa

Polecam. Duża empatia i bogate doświadczenie. Od wielu lat korzystam z porad większych i mniejszych i nigdy się nie zawiodłam. Moim zdaniem bardzo dobra diagnostyka.
Opinia dodana przez: kalina

Małgorzata Kalinowska

ENEL-MED
Warszawa

Bardzo nieprzyjemny lekarz, brak podejścia do dziecka, brak empatii. Padały pytania zupełnie niezwiązane z tematyką wizyty. Obejdź dziesiątą drogę
Opinia dodana przez: Leila

lekarz Hanna Sokołowska

Pediatra, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Warszawa

Chodzę z dziecmi do Pani doktor od kilku lat. Tylko jej ufam, poświęca bardzo dużo czasu małym pacjentom i słucha wszystkich moich obaw, pamięta nas i nasze choroby, nie działa "automatycznie" jak inni lekarze, tylko bardzo indywidualnie. Zawsze po wizycie czuję sie wysluchana.Wedlug mnie jest najlepsza!:-)
Opinia dodana przez: Iwona M.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Lekarz med. paliatywnej
                                       dr n. med. Anna Rupniewska-Ładyko

dr n. med. Anna Rupniewska-Ładyko

Lekarz med. paliatywnej, Specjalista leczenia bólu

Nasmed
ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7/184 03-984 Warszawa
01-991 Warszawa

Fantastyczna Pani dr. Mega profesjonalne podejście do pacjenta. Od początku do końca Pani dr tłumaczy co i jak będzie wyglądać leczenie, zabieg i co może się dziać. Po wielu latach bólu wreszcie pod opieką Pani dr czuje się inaczej. Polecam serdecznie wszystkim, którzy zmagają się z bólem
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Beata Kot-Bugała

Lekarz rodzinny, Pediatra

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A
03-138 Warszawa

Oschła w obyciu Pani, aczkolwiek dobry specjalista. Jest osobą, która sugeruje wychodzenie z domu, chyba że choroba już jest poważna (np. zapalenie oskrzeli). Jest zwolenniczką nie chuchania na dzieci.

lekarz Danuta Dziabała

Puszczyka 5/21
02-785 Warszawa

Pacjentem tego lekarza jestem od roku czasu.Jako leciwy emeryt/80l/,majacy dlugoletnie doswiadczenie w kontaktach z lekarzami rodzinnymi - prace tej lekarki oceniam wyjatkowo pozytywnie.W konfrontacji z innym lekarzami wyroznia sie przedewszystkim tym,ze w trakcie wizyty poswieca pacjentowi tyle czasu ile potrzebne jest na kompleksowe jego zbadanie oraz ewent.ocene wykonanych wynikow badan,co w konsekwencji pozwala jej na ustawienie wlasciwego toku dalszego leczenia na zglaszane przez niego.dolegliwosci. Jednym slowem jest lekarzem,ktory przysiege Hipokratesa ...
Opinia dodana przez: grzegorz