lekarz Joanna Zaleska-Zatkalik

- kwalifikacje przedszczepienne dzieci i dorosłych
- bilanse zdrowia
- konsultacje internistyczne
- konsultacje pediatryczne

Pani Doktor na kluczowe pytania rodzica odpowiada : prawdopodobnie … Nie jest wstanie prawidłowo zinterpretować wyników – nie jest pewna własnej diagnozy . Jak już ją podejmuję to pochopnie . Jej diagnozy nie są poprawne . Na pytanie w kwestii szczepionek dla dziecka odpowiada jeśli Państwa stać … nie zaczynając od różnic pomiędzy szczepionkami . Na NFZ w przypadku Pani Doktor nie występuję dbałość o Pacjenta chyba , że będzie to wizyta płatna . Brak etycznego podejścia .

Oby takich lekarzy było u nas więcej! Człowiek nerwów by nie szarpał i zdrówko miałby lepsze. Podczas każdej wizyty wszystko było jak należy. Nawet nastrój panował iście rodzinny w najlepszym znaczeniu tego słowa. Cieplutko pozdrawiam Zenon Celegrat

Cieplutko pozdrawiam
Zenon Celegrat

Bardzo miła Pani doktor i bardzo dobry specjalista dzięki jej rozpoznaniu szybko udało się opanować chorobę. Dziękuje i pozdrawiam

Super specjalista! Nic dodać nic ująć! Syn uwielbia Panią Doktor, która ma super podejście do dzieci

doktor zatkalik jest dobrym specjalistom wie co robi wypisuje skierowania na badania nie leczy w ciemno ale tez nie zmusza pacjęta do ich robienia szanuje czyjeś zdanie jnformując go o konsekwęcjach jego wyboru i swoich obawach i co może być przycznom choroby i dlaczego warto zrobić nawet bolesne badanie robi bardzo szczegółowy wy wywiad z pacjętem i wmiarę możliwości wybiera metodę leczeni jak wygodnieszą dla pacjęta polecam wszystkim doktor to nie zwykle troskliwy lekarz jakiego znam

Bardzo dziękuje za miłe i sprawne leczenie mojej rodziny, a zwłaszcza dzieci :-) wdzięczny pacjent!

kulturalna, miła, profesjonalna, kompetentna, budzi zaufanie. myślę, że jest dobrym diagnostykiem i to jest jej największa zaleta.

Bardzo polecam Panią dr. Zaleską-Zatkalik, wierny pacjent!

Bardzo polecam Panią dr. Zaleską-Zatkalik, wierny pacjent!

mam wielkie zaufanie do Pani doktor, wg mnie jest rewelacyjnym diagnostykiem- bardzo wnikliwy wywiad i wiedza owocują w leczeniu. Dodatkowy atut- duża empatia do pacjenta.

Bardzo miła Pani ,poświęciła dużo czasu mojemu dziecku ,kompetentna -budząca sympatje.Polecam