Lekarz Medycyny Ratunkowej Warszawa

dr n. med. Krzysztof Karwan

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny ratunkowej

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Grochowska 166

Wspaniały człowiek, kompetentny i doświadczony lekarz. Uprzejmy, wyrozumiały i cierpliwy. Godny polecnia.

lekarz Włodzimierz Kraśnicki

PRAKTYKA LEKARSKA
Puławska 24a/24

zupełne ZERO !
0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Opinia dodana przez: misia

lekarz Armand Grześ

Poznańska 21 lok. 29

Konkretny lekarz pomógł mi szybko i profesjonalnie zasadniczy i skuteczny wyjaśnił dokładnie gdzie jest problem
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Piotr Roczniak

ulica Obozowa 20

Wspaniały człowiek i lekarz.Super kompetentny, cierpliwy i konkretny.Bardzo dziękuję za wszystko co Pan zrobił i robi dla mnie.
Opinia dodana przez: irena

lekarz Robert Niezgoda

SP ZOZ Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
Księżycowa 5

Cudowny czlowiek dziekuje Mu za zycie synka ktory w kwietniu skonczyl 5 lat dzieki Temu czlowiekowi.Dziekujemy Filipek razem z mama 💓
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Piotr Łukiewicz

SPZOZ Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
Książkowa 5

Dr Piotr zawsze dokładnie dochodzi przyczyn , analizuje , spokojnie wszystko tłumaczy . nigdy nie śpieszy się, ułatwia pacjentowi leczenie poprzez neutralizację formalizmów , w sposób ludzki pozwala czuć się pacjentem przez duże P
Opinia dodana przez: M

lekarz Krzysztof Tomsza

ulica Obozowa 20

Pan Dr Krzysztof Tomsza jest kompetentny i godny największego zaufania. Tłumaczy wszystkie niuanse choroby. Opisuje przebieg leczenia. Wyjaśnia działanie leków. Nie liczy czasu podczas wizyty. Jest uprzejmy, kulturalny. Okazuje szacunek pacjentowi. Polecam Pana Doktora każdemu.
Opinia dodana przez: andrzej

lekarz Mariusz Rozbiecki

ulica Obozowa 20

Została wezwana karetka do Taty, który chorował na raka. Miał przeżuty. Tata miał bardzo płytki oddech, prawie zero kontaktu. Siną i zimna nogę. Bardzo niskie ciśnienie 86/60. Pan Mariusz zalecił podanie paracetamolu i odjechał. Nie zaproponowano przewiezienia do szpitala. NIC! Tata zmarł 4 godziny później. Jak tak można!
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Krzysztof Motor

ulica Obozowa 20

gbur,ignorant zadufany w sobie osobnik dla którego nie liczy się pacjent tylko kasa, zdecydowanie nie polecam usług tego osobnika
Opinia dodana przez: Olek

lekarz Maciej Gołoś

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Okrąg 8/10 A/39

Witam
stanowczo odradzam zabiegi w znieczuleniu ogólnym.W wyniku nieprawidłowego wkłucia doszło do masywniego krwotoku i śmierci mojej 20letniej córki.Mam nadzieje ,że niebawem dr będzie siedział w więzieniu.
Opinia dodana przez: Renata

Lekarze medycyny ratunkowej w Warszawie