Lekarz Medycyny Ratunkowej Warszawa

dr n. med. Krzysztof Karwan

Lekarz medycyny ratunkowej, Lekarz rodzinny

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Grochowska 166

Wspaniały człowiek, kompetentny i doświadczony lekarz. Uprzejmy, wyrozumiały i cierpliwy. Godny polecnia.

lekarz Armand Grześ

Poznańska 21 lok. 29

Miałam ogromnego pecha, że trafiłam na tego lekarza na izbie przyjęć w szpitalu medicover w Warszawie. Do szpitala trafiłam ze skierowaniem na cito na usg, ze względu na ogromny guz oraz ból w piersi. Lekarz uznał, że pierś nie jest nawet nabrzmiała, a w trakcie laktacji nie robi się usg, bo to bez sensu i nic nie będzie widać. Kazał masować i robić ciepłe okłady. Odesłał mnie z tym ogromnym ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Krzysztof Tomsza

ulica Obozowa 20

Byłam na sorze. Doktor Tomsza rewelacja. Wielka kultura i uprzejmość. Jestem pod wrażeniem. Mimo dużej liczby oczekujących żadnych oznak zniechęcenia lub znicierpliwienia. Dokładność i spokój. Super lekarz. Ps. Chciałbym poprawić wcześniejszy wpis. Daję same piątki.

lekarz Mariusz Rozbiecki

ulica Obozowa 20

Wezwanie do nagłego bólu w okolicy kręgosłupa lędźwiowego niemożność poruszania, drętwienie kończyny. Lekarz podał zastrzyk przeciwbólowy, zalecił paracetamol. Po informacji, że nie jestem szczepiona oburzenie i wykład na temat covid, ratownik obecny na wezwaniu ubliżal mi, przeklinał i wyszedł z mieszkania. Zero pomocy, następnego dnia trafiłam na SOR w Grodzisku Mazowieckim, natychmiastowa pomoc diagnoza wypuklina krążka z uciskiem na nerwy, kroplówka, wspaniała opieka personelu.
Nie polecam Pana M Rozbieckiego nie ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Piotr Roczniak

ulica Obozowa 20

Wspaniały człowiek i lekarz.Super kompetentny, cierpliwy i konkretny.Bardzo dziękuję za wszystko co Pan zrobił i robi dla mnie.
Opinia dodana przez: irena

lekarz Robert Niezgoda

SP ZOZ Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
Księżycowa 5

Cudowny czlowiek dziekuje Mu za zycie synka ktory w kwietniu skonczyl 5 lat dzieki Temu czlowiekowi.Dziekujemy Filipek razem z mama 💓
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Anna Nielepiec-Jałosińska

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg dziecięcy

Rakietników 25/16

Z całego serca polecam - miły kontaktowy lekarz z ogromną wiedzą. Bardzo dokładnie zrobione usg.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Piotr Łukiewicz

SPZOZ Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
Książkowa 5

Dr Piotr zawsze dokładnie dochodzi przyczyn , analizuje , spokojnie wszystko tłumaczy . nigdy nie śpieszy się, ułatwia pacjentowi leczenie poprzez neutralizację formalizmów , w sposób ludzki pozwala czuć się pacjentem przez duże P
Opinia dodana przez: M

lekarz Zenon Truszewski

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg dziecięcy

ulica Obozowa 20

Lekarz był bardzo nieprzyjemny, nieprofesjonalny i zwyczajnie olał objawy pacjenta. Próbował zasugerować symulowanie choroby, wykazał się brakiem kultury podczas wizyty i chcąc zrobić po złości nie wydal zrobionych badań

lekarz Krzysztof Motor

ulica Obozowa 20

gbur,ignorant zadufany w sobie osobnik dla którego nie liczy się pacjent tylko kasa, zdecydowanie nie polecam usług tego osobnika
Opinia dodana przez: Olek

Lekarze medycyny ratunkowej w Warszawie