Lekarz Medycyny Ratunkowej Warszawa

dr n. med. Krzysztof Karwan

Lekarz medycyny ratunkowej, Lekarz rodzinny

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Grochowska 166

Wspaniały człowiek, kompetentny i doświadczony lekarz. Uprzejmy, wyrozumiały i cierpliwy. Godny polecnia.

lekarz Krzysztof Tomsza

ulica Obozowa 20

Byłam na sorze. Doktor Tomsza rewelacja. Wielka kultura i uprzejmość. Jestem pod wrażeniem. Mimo dużej liczby oczekujących żadnych oznak zniechęcenia lub znicierpliwienia. Dokładność i spokój. Super lekarz. Ps. Chciałbym poprawić wcześniejszy wpis. Daję same piątki.

lekarz Armand Grześ

Poznańska 21 lok. 29

Miałam ogromnego pecha, że trafiłam na tego lekarza na izbie przyjęć w szpitalu medicover w Warszawie. Do szpitala trafiłam ze skierowaniem na cito na usg, ze względu na ogromny guz oraz ból w piersi. Lekarz uznał, że pierś nie jest nawet nabrzmiała, a w trakcie laktacji nie robi się usg, bo to bez sensu i nic nie będzie widać. Kazał masować i robić ciepłe okłady. Odesłał mnie z tym ogromnym ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Piotr Roczniak

ulica Obozowa 20

Wspaniały człowiek i lekarz.Super kompetentny, cierpliwy i konkretny.Bardzo dziękuję za wszystko co Pan zrobił i robi dla mnie.
Opinia dodana przez: irena

lekarz Robert Niezgoda

SP ZOZ Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
Księżycowa 5

Cudowny czlowiek dziekuje Mu za zycie synka ktory w kwietniu skonczyl 5 lat dzieki Temu czlowiekowi.Dziekujemy Filipek razem z mama 💓
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Anna Nielepiec-Jałosińska

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg dziecięcy

Rakietników 25/16

Z całego serca polecam - miły kontaktowy lekarz z ogromną wiedzą. Bardzo dokładnie zrobione usg.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Piotr Łukiewicz

SPZOZ Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
Książkowa 5

Dr Piotr zawsze dokładnie dochodzi przyczyn , analizuje , spokojnie wszystko tłumaczy . nigdy nie śpieszy się, ułatwia pacjentowi leczenie poprzez neutralizację formalizmów , w sposób ludzki pozwala czuć się pacjentem przez duże P
Opinia dodana przez: M

lekarz Mariusz Rozbiecki

ulica Obozowa 20

Została wezwana karetka do Taty, który chorował na raka. Miał przeżuty. Tata miał bardzo płytki oddech, prawie zero kontaktu. Siną i zimna nogę. Bardzo niskie ciśnienie 86/60. Pan Mariusz zalecił podanie paracetamolu i odjechał. Nie zaproponowano przewiezienia do szpitala. NIC! Tata zmarł 4 godziny później. Jak tak można!
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Krzysztof Motor

ulica Obozowa 20

gbur,ignorant zadufany w sobie osobnik dla którego nie liczy się pacjent tylko kasa, zdecydowanie nie polecam usług tego osobnika
Opinia dodana przez: Olek

lekarz Maciej Gołoś

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Okrąg 8/10 A/39

Witam
stanowczo odradzam zabiegi w znieczuleniu ogólnym.W wyniku nieprawidłowego wkłucia doszło do masywniego krwotoku i śmierci mojej 20letniej córki.Mam nadzieje ,że niebawem dr będzie siedział w więzieniu.
Opinia dodana przez: Renata

Lekarze medycyny ratunkowej w Warszawie