Lekarze Lekarz orzecznik ZUS Wrocław

lekarz Jarosław Drobnik

Internista, Epidemiolog

ulica Henryka Brodatego 5/12
50-250 Wrocław

Jak komuś zależy na zdrowiu to lepiej omijać tego pseudo lekarza napewno nie zależy mu na zdrowiu pacjenta liczy się tylko wzięcie udziału w eksperymencie strzykawkowym nie liczy się ze zdrowiem ludzi i nie widzi problemu że duża część osób choruje a niekiedy umiera . Szkoda że takich ludzi dopuszcza się do takiego zawodu pieniądze najważniejsze
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Danuta Haromszeki

Lekarz medycyny pracy, Internista

Przychodnia Sportowo-Lekarska
Paderewskiego 35
51-612 Wrocław

Pani Doktor, choć trudno mi nazwać ją lekarzem, nie posiada za grosz kultury osobistej. Wciąga pacjenta w prywatne rozmowy - często krępujące i nie mające związku z badaniem. Jest niemiła, komentowała moje miejsce zamieszkania i mój wygląd, a gdy zwróciłam jej uwagę, zagroziła, że zadzwoni do zakładu pracy by mnie nie zatrudniali (było to badanie medycyny pracy). Potem było już tylko wyzywanie i obrażanie moje osoby pod względem charakteru i ...

lekarz Barbara Tyczyńska

Praktyka Lekarza Rodzinnego Grażyna Koprowska - Adamczyk
Płońskiego 32
54-002 Wrocław

Pani doktor 3 razy nie rozpoznała zapalenia płuc u małego dziecka, każda wizyta stoi pod znakiem niedowierzających pytań jakby się do nie przychodziło zupełnie z niczym, tylko tak dla przyjemności. Bardzo ciężko uzyskać jakiekolwiek skierowanie nawet, gdy dane badanie powinna zlecić sama ze względu na objawy. Ja już zmieniła lekarza.

lekarz Magdalena Wiórek

Lekarze Specjaliści
ulica Wejherowska 28/4
54-239 Wrocław

Bardzo nieprzyjemna osoba, pracuje w przychodni chyba za karę. Jeśli ktoś nie lubi dzieci, to nie powinien być pediatrą.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Goutam Chourasia

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

ul. gen. Romualda Traugutta 132/36
50-420 Wrocław

Wczorajsze zachowanie lekarza było karygodne i niedopuszczalne. Dnia 31 marca 2022 r. trafiłam na SOR w Szpitalu przy ul. Borowskiej we Wrocławiu ze złamanym nadgarstkiem. Został mi założony gips. W dniu wczorajszym ponownie zgłosiłam się na SOR z powodu spuchniętych i zsiniałych palców na zagipsowanej ręce. Jak tylko zostałam wezwana, Dr Chourasia nawet nie zapytał czy mam czucie w ręce oraz czy mnie boli, a jedynie zarzucił, że nie ćwiczę ...
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Mariola Sowińska

Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Medycznych "PROXIMUM" Sp. z o.o.
ulica Żelazna 34
53-428 Wrocław

NIE POLECAM. Po wizytach u różnych specjalistów, nigdy nie miałam okazji poznać takiego lekarza - zero empatii, tym bardziej w przypadku wizyt prywatnych. Nieprzyjemna wizyta mimo, że trwała zaledwie 5min. - Enel-med Arkady Wrocławskie
Opinia dodana przez: AS

lekarz Paweł Krzak

Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu
Ziębicka 34/38
50-507 Wrocław

Wizyta trwała jedną minutę! Zostałam „zbadana” na krzesełku. Dosłownie 4 przyłożenia na plecach słuchawką podwijając bluzkę i nie dostając żadnych wskazówek, dostałam kod recepty na Amotaks. Po tygodniu trafiłam do pulmonologa w ciężkim stanie z zapełnienie płuc, grzybicą jakby ustnej, podejrzeniem astmy, powiększonymi węzłami chołonnymi. Kompletem badań w kierunku krztuśca, chlamydii i mykoplazmy! Dostałam łącznie 15 pozycji leków!! Nie polecam a nawet odradzam!! To działanie na szkodę pacjenta a nie ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Janusz Wrobel

Lekarz sądowy, Pulmonolog

Wrocław

Lekarz dramat - biegły sądowy, który przeprowadza badanie podczas swojego dyżuru w szpitalu (podwójna fucha i podwójna wypłata). NIE POLECAM TEGO LEKARZA

lekarz Tomasz Wajda

Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A
ulica Legnicka 40
53-674 Wrocław

Brak kompetencji na każdym poziomie. Badanie po łebkach, zero wywiadu, ale biustonosz to kazał zdjąć. Tak osłuchiwał bez tego stanika, że nie usłyszał zajętych oskrzeli. Na informację o karmieniu piersią rozłożył tylko ręce i nie chciał przepisać niczego, co jest rażącym nieporozumieniem, bo zarówno kobiety w ciąży, jak i matki karmiące trzeba i należy leczyć. I jest cała masa środków dopuszczonych w takich okolicznościach!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Janusz Sokołowski

Lekarz medycyny ratunkowej

ul. gen. Romualda Traugutta 132/36
50-420 Wrocław

Mojemu mężowi podczas przebiegu ospy wietrznej zatrzymał się mocz. Z Ośrodka Zdrowia wezwano pogotowie, które zawiozło męża na SOR na Borowską. Zrobiono mu morfologię i podłączono cewnik, po czym po 26 minutach doktor Sokołowski wypuścił go do domu, gdzie z zakaźną ospą (6 dzien przebiegu) przeszedł nie jeden korytarz do wyjścia. Następnego dnia z rana mąż wymiotował i dostał drgawek. Do karetki szedł pół zgiety z bólu. Karetka ponownie zabrała ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Grażyna Kosik

Lekarz orzecznik ZUS

ZUS I Inspektorat we Wrocławiu Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Reymonta 4/6
50-225 Wrocław

Powiem krótko-ludzki złośliwy i chamski śmieć.Jedno jest pewne na pewno trafi do piekła za tak wielkie czynienie ludziom zła.
Opinia dodana przez: Adax

lekarz Małgorzta Rostkowska

Lekarz orzecznik ZUS

ZUS I Inspektorat we Wrocławiu Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Reymonta 4/6
50-225 Wrocław

Zdecydowanie odradzam. Po wizycie wiedziałem tyle na temat swoich dolegliwości, co przed wizytą. Szkoda czsu pacjenta.

lekarz Kinga Niewińska

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Ks. K. Damrota 26/1
50-306 Wrocław

Z "szanowną" panią miałam nieprzyjemność spotkać się w szpitalu przy ul. Borowskiej, kiedy bliska mi osoba trafiła tam karetką w ciężkim stanie po zatruciu czadem. Osoba ta, BĘDĄC NIEPRZYTOMNĄ, czekała na panią doktor, bez której nie można było rozpocząć niezbędnych działań. Kiedy dotarłam na miejsce, najwidoczniej czekanie na panią dr trwało już zdecydowanie dłużej niż powinno, ponieważ personel zaczął po cichu, tak, żebym jak najmniej słyszała, dzwonić do niej i ...

lekarz Grażyna Przewoźna

Internista, Lekarz rodzinny

Zakład Ziołolecznictwa OO. Bonifratrów "Samarytanin"
Traugutta 57/59
50-417 Wrocław

Szczerze nie polecam Pani Doktor, prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igieln niż Pani doktor wypisze skierowanie do specjalisty. Za wszelką cenę chce leczyć sama chociaż się nie zna się na tym. Unikać jak ognia
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Barbara Nienartowicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
51-149 Wrocław

Nie spotkałam się nigdy wcześniej z tak nie miłą osobą. Podejście do pacjenta masakra do rodziców jeszcze gorszy.Na wirusa dostaliśmy antybiotyk!!!
Opinia dodana przez: GOSIA

lekarz Ewa Janiak

Oddział Fundacji "Promyk Słońca" Centrum Diagnostyczno - Rehabilitacyjne
ulica Swobodna 8a
50-088 Wrocław

Quite simply the worst doctor i have ever had the misfortune of visiting. I had results from a test and the entire appointment consisted of "You have diabetes, here is a perscription , goodbye"

lekarz Wiesława Świta

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

NZOZ Nowy Dwór Sp.z o.o.
Nowodworska 91a
Wrocław

Nie polecam pani Doktor. Bardzo nie miła osoba z bardzo nieprofesjonalnym podejściem do pacjenta. Ponadto brak empatii w 100%. Wydaje się jakby robiła łaskę, że przyjmuje pacjenta. Wizyta miała miejsce w przychodni na Ziemowita.
Opinia dodana przez: Piotr Łabędzki

lekarz Andrzej Jakubczyński

ulica Kukuczki 19/13
50-570 Wrocław

Nie polecam. Ten człowiek nie powinien być lekarzem. zachowuje sie bardziej jak urzędnik zapominając o przysiędze Hipokratesa

lekarz Hanna Chełmońska

Czekoladowa 45