Lekarze Lekarz orzecznik ZUS Wrocław

lekarz Bożena Paździor

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medycyny i Rehabilitacji " VILLA MEDICA"
Boguszowska 61A
54-046 Wrocław

Bardzo sprawnie kieruje przychodnią. Świetna organizacja, bardzo życzliwe podejście do pacjenta. Świetny lekarz i człowiek. Bardzo mi pomogła.
Rewelacyjny i bardzo sympatycznty lekarz. Widać wiedzę fachową. Od razu postawił diagnozą i polecił odpowiednie leki. Wynika leczenia rewelacyjne. Bardzo miły człoiwiek!!

lekarz Zuzanna Wolak-Listwan

Komuny Paryskiej 8
Wrocław

U Pani Doktor Wolak leczymy się cała rodziną od ponad 15 lat. Lekarz rzetelny, kompetentny, oddany pacjentowi. Polecam każdemu leczenie u Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Monika

dr Iwona Jurkanis

Laryngolog dziecięcy, Lekarz konsultant ZUS

PROXIMUM
Żelazna 34 gabinet 208
53-428 Wrocław

Moja córeczka została nareszcie zdiagnozowana właściwie-podejrzewałam wadę słuchu,która występuje w mojej rodzinie. Okazało się, że to przez zapalenie zatok, na które dzieci też mogą chorować i przerośnięty migdał.Pani doktor dokładnie wypytała o choroby i zleciła leki , które pomogły.W gabinecie można zbadać słuch i wyniki są teraz dobre. Mogę polecić -doktor jest sympatyczna,cierpliwa i wszystko tłumaczy.Beata

Katarzyna Bogacka

Przychodnia Kozanów
Dokerska 9
54-142 Wrocław

Pani doktor karolina bogacka jest niekompetenta zamalo daje badan nie daje na badania holter echo serca próby wysiłkowe i holter ciśnieniowy tylko badania z krwi nie polecam pani doktor mnie nie dala holtera i echo skierowan na badania nie mila w podejściu do pacjenta wszystkim odradzam doktor karoline bogacka

lekarz Alicja Kiepura

Nowodworska 53B
Wrocław

leczę się u pani Kiepury od lat - polecam :)

Anna Krzyszowska-Kamińska

Praktyka Lekarza Rodzinnego Anna Krzyszowska - Kamińska
Uczniowska 37a
52-222 Wrocław

Lekarz w pełni kompetentny, rzetelny i uprzemy. Pani doktor oddana pacjentowi.

Katarzyna Janik

Praktyka Lekarza Rodzinnego Katarzyna Janik
ulica Partyzantów
Wrocław

Jest to lekarz godny zaufania do pacjenta podchodzi jak do swojej rodziny.Więcej takich lekarzy.Potrafi wytłumaczyć chorobę zrozumiale dobiera odpowiednie lekarstwa.Ma odpowiednie podejscie do pacjenta jak i do leczenia.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Małgorzata Rzepka

Poranna 35/10
53-026 Wrocław

Bez wątpienia można rzec, że Pani dr jest lekarzem z powołania. Gabinet jest przyjemny i schludny. Mieści się w nim profesjonalny sprzęt do badań. Warunki komfortowe w pełni klimatyzowany lokal. Pełna informacja co mi dolega, jakie badania przeprowadziła oraz jakie leki mam zażywać (nazwa leku, ile na dzień oraz czas jego stosowania). W przypadku gdyby nastąpiły kolejne problemy zdrowotne, udałbym się ponownie do gabinetu lekarskiego Pani Małgorzaty Rzepki. Serdecznie dziękuję ...
Opinia dodana przez: Tomek

Małgorzata Panek

Przychodnia Grabiszyn
ulica Stalowa 50
53-433 Wrocław

Świetny lekarz rodzinny. Jeszcze nigdy się nie zawiodłem na Pani doktor.

lekarz Zenon Antoszków

Internista, Lekarz rodzinny

Leśnickie Centrum Stomatologiczne
DOLNOBRZESKA 46C/2/LU
54-072 Wrocław

Bardzo dobry lekarz.Jak najbardziej godny polecenia i zaufania.Jestem zawsze zadowolony z wizyty i czuje ze zalezy doktorowi na pacjecie.
Opinia dodana przez: DANIEL LUBIENIECKI
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Lekarz medycyny estetycznej
                                       lekarz Agnieszka Burkacka

lekarz Agnieszka Burkacka

Lekarz medycyny estetycznej, Chirurg dziecięcy

Ars Estetica – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
ul. Powstańców Śląskich 56a/2
53-333 Wrocław

Wiedza, umiejętności i rewelacyjne podejście do pacjenta. Doktor Burkacka ma wszystkie cechy charakteryzujące dobrego lekarza. Zabieg przebiegł bardzo szybko i bezboleśnie. Pani doktor na bieżąco tłumaczyła co się dzieje w trakcie zabiegu oraz jakie czynności wykonuje Odpowiadała na wszystkie pytania dotyczące zabiegu, a także tłumaczyła czego można się spodziewać zaraz po nim. Sam proces również trwał bardzo krótko i bez żadnych komplikacji. Polecam każdemu niezdecydowanemu.
Opinia dodana przez: Krzysztof Ł.

Anna Lotz

Wrocław

MIALAM PRZYJEMNOSC PRACOWAC Z PANIA DOKTOR I UWAZAM ZE ZAWSZE KAZDEMU STARALA SIE POMOC.LECZYLA MOJE DZIECI ,U MEZA WYKRYLA CHOROBE KTOREJ NIKT NIE UMIAL ROZPOZNAC.MALO TEGO TERAZ MAM WNUKA I BARDZO MI JEJ BRAKUJE ,BO WIEM ZE TAKIEGO ZAUFANIA JAKO DO LEKARZA NIE MAM I NIE BEDE MIALA DO ZADNEGO INNEGO
Opinia dodana przez: HOLUBOWICZ

Michał Silber

pilczycka
Lipowa4 A Wroclaw
Wrocław

1. Doktrora Michała Silbera charakteryzuje bezpośredni sposob komunikowania się z pacjentem. Nie stroni od jasnych przekazów o stanie zdrowia. W moim przypadku umiał zalecić odpowiednią terapię, aby zmniejszyć dolegliwości spowodowane chorobami. . 2. Dr M. Silber wyciągnął mnie z bardzo długo utrzymujęcego się zespołu oskrzelowo-zatokowego, z którego nie mogli wyleczyć mnie inni specjaliści, w tym laryngolog oraz chirurg. Ten ostatni doradzał opercję nosa w celu zmniejszenia dolegliwości związanych z uporczywym ...
Opinia dodana przez: Marian K.

lekarz Kornel Dobosz

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRIMA-MED" Sp. z o.o.
Daszyńskiego 27
50-310 Wrocław

Kiedyś jako dziecko a poł roku temu jako dorosły . Fajnie. Nic nie zmienił w podejściu. Mniej chyba przyjmuje.Albo w innym miejscu jeszcze.
Opinia dodana przez: jarek

lekarz Andrzej Juszkiewicz

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Wojewodzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
51-124 Wrocław

Mimo, że jak się okazało, wezwanie karetki było niepotrzebne, doktor przeprowadził wszystkie niezbędne badania, postawił diagnozę i z cierpliwością i uśmiechem odpowiadał na pytania. Pokierował mnie też co powinnam w tym, jak i w podobnym przypadku, zrobić, gdzie pójść, jakie badania wykonać. POLECAM!!
Opinia dodana przez: Marina1

Małgorzata Kalinowska

DOLMED
Wrocław

Bardzo nieprzyjemny lekarz, brak podejścia do dziecka, brak empatii. Padały pytania zupełnie niezwiązane z tematyką wizyty. Obejdź dziesiątą drogę
Opinia dodana przez: Leila

lekarz Barbara Lis

Przychodnia Stare Miasto
plac Dominikański 6
50-159 Wrocław

Polecam, ona nie robi tego dla kasy. Jak to się mówi lekarz z powołania. Muszę przyznać , że bardziej di troszcz o moje zdrowie niż ja sam.
Opinia dodana przez: marian

dr Konrad Leśniakowski

Szpital Specjalistyczny ulica Koszarowa 5
Wrocław

Najlepszy jakiego znam nigdy mnie nie zawiódł profesjonalista świetny diagnosta polecam i pozdrawiam doktora dziękuje za serdeczne i pełne zrozumienia podejście
Opinia dodana przez: Ewa

prof. dr hab. n. med. Artur Pupka

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Poradnie Specjalistyczne
Wita Stwosza 16
50-950 Wrocław

Pan Profesor okazał się bardzo empatycznym lekarzem. Jakiś czas temu potrzebowałam na już wsparcia, bo bardzo poważnie zaczęła chorować moja babcia - zaawansowana miażdżyca, niedokrwienie kończyny i chodziłyśmy z nią od lekarza do lekarza, a noga była w stanie naprawdę fatalnym. W końcu trafiłyśmy na Pana Profesora z rekomendacji osoby, która u Profesora leczy się już od jakiegoś czasu. Teraz widzę, że miała rację polecając nam tego lekarza. Akurat gdy ...
Opinia dodana przez: Angelika