Lekarze Lekarz orzecznik ZUS Wrocław

lekarz Aleksandra Kucharczyk

bulwar Ikara 28 lok. 2a
54-130 Wrocław

Bardzo dobry lekarz!!! Z czystym sumieniem mogę polecić. Kompetentna oraz bardzo miła osoba. Do każdego problemu podchodzi z pełnym zaangażowaniem i w kompleksowy sposób. Ma dużą wiedzę, którą z powodzeniem wykorzystuje w procesie diagnozowania.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Sylwia Witkowska-Jankowska

Lekarz rodzinny

PCZ Polski Instytut Medyczny Przychodnia Specjalistyczna z Ośrodkiem Badań Klinicznych
ulica Legnicka 61
54-203 Wrocław

Bardzo dobry lekarz. Pani doktor z empatią i wiedzą. Do tego ciepła, uprzejma i miła osoba, bardzo pomocna. Polecam serdecznie !

lekarz Iwona Świątoniowska-Grobelny

Kołłątaja 9/10/10
50-006 Wrocław

Jestem osobą w wieku emerytalnym, z wieloma chorobami przewlekłymi. Każdy kolejny problem zdrowotny, z którym zwracam się do Pani doktor, jest przez Nią zanalizowany i wytłumaczony w konkretny sposób, leki ordynowane z uwzględnieniem zapobieżeniu efektowi synergicznemu z moimi stałymi lekami. Nie otrzymuję recept na leki, które ja sugeruję, bo "pomogły mojej znajomej ", tylko te, które są celowane konkretnie dla mnie, co świadczy tylko o dogłębnej wiedzy medycznej. I pomogły... ...

lekarz Karol Magott

ulica Lekcyjna 4/6
51-169 Wrocław

Świetny miły i wyrozumiały profesjonalista, ma podejście do każdego pacjenta, posiada humor i potrafi zdiagnozować problem u pacjenta.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Wiesław Dziuba

Internista, Anestezjolog

Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A
ulica Legnicka 40
53-674 Wrocław

Super lekarz .Szkoda ,że już nie przyjmuje w Dolmedzie.Szybki ,konkretny i nigdy nie odmawia pomocy.Na wszystko ma dobre rady.

lekarz Marek Szychowski

Lekarz medycyny pracy

AAVITA Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna
Racławicka 15/19
53-146 Wrocław

Badania wstępne medycyny pracy. Bardzo profesjonalnie, w miłej atmosferze, takie podejście do pacjenta to skarb!
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Beata Flakowicz

Praktyka Lekarza Rodzinnego Beata Flakowicz
Sułowska 41
51-180 Wrocław

lekarz naprawde oddany pacientowi i skuteczny w leczeniu

lekarz Zbigniew Kramkowski

DOLMED
Wrocław

Świetny lekarz, inteligentny, z poczuciem humoru, wnikliwy, rzeczowy, zdecydowany, słucha i wyciąga wnioski, jego diagnozy zawsze są trafione, jego kompetencje są ogromne, nie boi się ;) wypisywać skierowań na badania czy rehabilitację, jeśli trzeba. Polecam!
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Irena Trygub

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Gabinet Ginekologiczny Wrocław
ul. Jedności Narodowej 118 a
50-300 Wrocław

Moi chłopcy właśnie wrócili ze szpitala, gdzie pod swoimi skrzydłami miala ich Pani Doktor. Anioł nie człowiek! Zawsze znalazła czas na rozmowę, wyjaśniła wszystkie wyniki badań, moje dzieci chcialy same do gabinetu wejść. Pełen profesjonalizm i bardzo duzo empatii! Czułam, że moje dzieci są pod właściwą opieką, pierwszy raz od dawna czuję, że są bezpieczne i dobrze prowadzone. Dziekujemy z calego serca Pani Doktor i do zobaczenia! Antoś i Michaś ...
Opinia dodana przez: Michalina

lekarz Łukasz Kozyra

" ZIEMO-VITA"Ośrodek Medyczny Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Ziemowita 1-9
53-678 Wrocław

Jestem zadowolony ,leczy moje dzieci od narodzin zawsze trafne diagnozy ,świetny pediatra .Natomiast jeśli chodzi o dorosłych to skromnie kieruje na badania specjalistyczne próbując leczyć sam .Lecz decyzje trafne ,nie faszeuje antybiotykami ,potrafi dogłębnie wytłumaczyc działanie przepisanych leków.Dzieci go bardzo lubią nie były nigdy zestresowane idąc na wizytę ,ma b. dobry personel.Nigdy nie czekałem do doktora w kolejce na umówioną wizytę mniej więcej wchodziłem do gabinetu o czasie.Zarejstrować na wizytę ...

lekarz Beata Stecka

Komuny Paryskiej 8
Wrocław

Genialna lekarka bardzo interesuje się pacjentami, dzwoni kiedy tylko ma czas, o skierowanie poprosiliśmy i od razu je dostaliśmy.
Opinia dodana przez: Antoni

lekarz Joanna Ryk

Internista, Lekarz rodzinny

Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Rudolfa Weigla 5
50-981 Wrocław

Pani doktor zawsze jasno wytłumaczy co pacjentowi dolega spokojnie odpowie na każde zadane pytanie. Stara się unikać wszelkich antybiotyków, dobrać leki tak by nie kolidowały z innymi schorzeniami pacjenta oraz w razie potrzeby wysyła na niezbędne badanie. Nie wypisuje recept i skierowań na życzenie hipochondryków :)

lekarz Karol Senenko

MEDICOR - Ambulatoryjne Świadczenia Zdrowotne
Trzebnicka 88
50-231 Wrocław

Zdecydowanie najlepszych internista, na jakiego trafiłem w swoim życiu. Powiedzieć, że się zna, to nic nie powiedzieć. Genialny lekarz i człowiek. Na pewno ktoś, kto szczerze opowie o dolegliwościach, będzie prawidłowo zdiagnozowany. Takich lekarzy już prawie nie ma, niestety.
Opinia dodana przez: Dariusz
Pani dr chyba już się wypaliła zawodowo i ma problem z technologią. Mama chora na raka bardzo cierpi i od długiego czasu nie może spać w nocy, poprosiła o coś na sen, a dr się zgodziła i miała też przepisać leki na wzmocnienie. Elektroniczna recepta jednak nie dotarła. Tato zadzwonił z informacją, że nic nie doszło i usłyszał energiczne odkładanie słuchawki. Potem już nie dało się dodzwonić. Czy Pani nie ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Greta Nurkowska

Przychodnia przy ul. Łowieckiej
ulica Łowiecka 24
50-220 Wrocław

Tej Pani nie da się nazwać lekarzem. dwa razy konsultowała mnie. Za pierwszym razem z powodu bólu gardła, które bolało od 3 tygodni i kataru w czerwcu 2021. Stwierdziła, że powiniennem przyjąć "naturalne antybiotyki" - czosnek, cytrynę. Chyba skoro leczę się domowymi sposobami i nie pomaga to warto rozważyć leczenie farmakologiczne. Wg Pani Nie, bo nie ma stanu który byłby na tyle silny, że trzeba coś włączyć. Świetnie, ból gardła ...

dr Jerzy Banach

Lekarz medycyny pracy

Ośrodek Ambulatoryjny Wrocławskiego EYE-LASER CENTER
ulica Oławska 9
50-123 Wrocław

Korzystałam z konsultacji w zakresie medycyny podróży. Przez pewien czas było wszystko ok. Kwalifikacją do szczepień było po prostu pytanie czy jestem zdrowa, ale to mi absolutnie nie przeszkadzało. Pan doktor dużo mówi o sobie, swoim doświadczeniu, roztaczając obraz osoby kompetentnej, wręcz najlepiej znającej się w tym temacie. Niestety jak to mówią - wszystko jest dobrze, póki jest dobrze. Ostatnim razem zgłosiłam się na konsultację w celu profilaktyki przeciwmalarycznej. Otrzymałam ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Jacek Kordek

Internista, Lekarz rodzinny

DOLMED
Wrocław

Pan doktor od siedmiu lat jest lekarzem mojego męża a od trzech jest też moim lekarzem pierwszego kontaktu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego opieki ponieważ jest to lekarz który zawsze postawił nam celną diagnozę i zaordynował leczenie ktore doprowadzało do poprawy zdrowia. Jest też osobą bardzo empatyczną, cierpliwą i bardzo kontaktową. Ja i mój mąż polecamy leczenie u pana doktora Jacka Kordka.
Opinia dodana przez: Teresa Domaradzka

Urszula Popow

Lekarz rodzinny, Pediatra

Wrocław

Kompletnie nie rozumiem poniższych opinii, byliśmy dwa razy u doktor na kwalifikacji do szczepień i wśród wszystkich lekarzy, którzy mieli styczność ze mną i moją córką - najbardziej empatyczna, kompetentna, zaangażowana i dokładna doktor. Odpowiada na wszystkie pytania, poświęca tyle czasu ile trzeba - badanie dziecka przeprowadza bardzo dokładnie. Polecam doktor z czystym sumieniem!
Opinia dodana przez: Marta K

lekarz Ewa Zuwała-Wachtl

Pabianicka 25
53-339 Wrocław

Pani doktor powinna zmienić zawód a nie robić łaskę że przyjmie pacjenta jestem rozczarowana podejściem i zaangażowaniem w leczenie pacjenta

lekarz Edyta Klimczak

Sądowa 8/113
50-046 Wrocław

To nasza lekarka rodzinna. Cierpliwa, nie ma problemu z wypisywaniem skierowań do specjalistów czy laboratorium. Serdecznie polecam.