lekarz Tomasz Wajda

Lekarz rodzinny

1,3

Brak kompetencji na każdym poziomie. Badanie po łebkach, zero wywiadu, ale biustonosz to kazał zdjąć. Tak osłuchiwał bez tego stanika, że nie usłyszał zajętych oskrzeli. Na informację o karmieniu piersią rozłożył tylko ręce i nie chciał przepisać niczego, co jest rażącym nieporozumieniem, bo zarówno kobiety w ciąży, jak i matki karmiące trzeba i należy leczyć. I jest cała masa środków dopuszczonych w takich okolicznościach!

Stanowczo nie polecam tego lekarza. Nie posiada w sobie empatii, nie słucha pacjenta, odnosi się lekceważąco.

Najgorszy lekarz u jakiego bylam w calym swoim zyciu. Nie chcial nawet wystawic skierowania na podstawowe badania krwi mimo problemow zdrowotnych. Totalne olanie pacjenta. Praca takiego lekarza jedynie moze czlowiekowi utrudnic zycie, a nie jezeli ulatwic czy pomoc. Nie pozdrawiam.

Pomimo długo trwających objawów, Pan Tomasz stwierdził, że wszystko jest w porządku. Z kolei po poproszeniu o skierowanie na badania, poinformował, że jeżeli bylo się u innego lekarza prywatnie, to badania też można sobie zrobić prywatnie. Piękne zachowanie, w dodatku w stosunku do kobiety w ciąży. Ogólnie słabo, dno i wodorosty. Serdecznie nie polecam, a Panu Tomaszowi życzę "zdrowszego" podejścia do pacjentów.

Beznadziejny lekarz, wizyta po łebkach, na szybko, zero zainteresowania pacjentem. Nie słucha pacjenta.

Pan Tomasz okazał się bardzo niekompetentnym lekarzem. Szczerze odradzam. Zgłosiłam się do niego z długo trwającymi objawami, niestety pan doktor je zbagatelizował, nie chciał wypisać skierowania na wykonanie szczegółowych badań. Już więcej na pewno nie skorzystam z jego usług.

Już więcej na pewno nie skorzystam z jego usług.

Lekarz tragiczny. Najpierw odsyłała mnie do innych lekarzy. A jak w końcu po ponad pół roku wróciłam do niego z wynikami prosić o interpretację kazał mi się rozebrać - razem ze stanikiem. Powiedziałam mu, że już mnie nie osłuchiwał, ma zdjęcie płuc i wszystko jest w porządku a ponadto sobie nie życze i uważam, że nie jest to konieczne. On natomiast oświadczył, że jęsli się nie rozbiorę to on mnie nie zbada. Zgodziłam się, myśląc, że będzie badal z boku, może mostek cokolwiek gdzie nie ma dostępu w staniku!, ale nie Pajac zbadał mnie identycznie jak mógłby to zorbić ze stanikiem. I oświadczył, że nic mi nie jest! Bezczel totalny i zboczeniec. Do tego z debilnym uśmiechem na twarzy. Skarga poszła drogą oficjalną. Wstyd! NIE POLECAM!