Filtruj terminy

Lekarz Rodzinny Gliwice

lekarz Krzysztof Stanek

Internista, Lekarz rodzinny

GZLS w Gliwicach Fundacji "Unia Bracka"
ulica Bojkowska 20
44-100 Gliwice

Lekarz godny polecenia dobrze leczy.Nigdy się na nim nie zawiodłam szkoda że nie ma więcej takich lekarzy.Sto lat panie doktorze

lekarz Magdalena Stelmach

Lekarz rodzinny, Pediatra

NZOZ "Junior - Med" Spółka Partnerska lekarzy Anna Stelmach i Partnerzy
ulica Batorego 14A
44-113 Gliwice

Wspaniały człowiek i lekarz. Duża wiedza , zawsze trafne diagnozy i decyzje co do leczenia. Serdecznie polecam.

lekarz Zofia Kotok-Sadowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Moniuszki 11 lok. 2a
44-100 Gliwice

Skandal! Podczas badań okresowych nie wykonuje żadnego badania. Nawet nie mierzy ciśnienia. Za to co chwilę wychodzi kopcić papierochy. Chyba już czas na emeryturę dla pani pseudolekarz.

Andrzej Mainka

ulica Wielkiej Niedźwiedzicy 35/12
44-117 Gliwice

Byłam u tego lekarza kilkakrotnie, nigdy się nie zawiodłam jeżeli chodzi o diagnozę i co jest rzadkośćią w tych czasach nie ma problemu ze skierowaniem na diagnostykę,chociaż w przypadkach uzasadnionych.Ze spokojnym sumieniem mogę tego lekarza polecić jeżeli chodzi o badania endoskopowe, w mojej ocenie było to najprzyjemnejsze badanie gastryczne, (jeżeli można tu mówić o przyjemności ), które miałam robione tzn.najmniej uciążliwe . Mimo takiej trochę oschłości w obyciu Polecam
Opinia dodana przez: magda

lekarz Aleksandra Kardaszewicz

Centrum Medyczne Gliwice
Tadeusza Gruszczyńskiego 2/4
44-100 Gliwice

Bardzo dobry lekarz. Nie tylko dobrze leczy, ale też poświęca czas na rozmowę i tłumaczenie. Zwraca uwagę na całościowe zdrowie i dopytuje, a nie zajmuje się tylko pojedynczym zgłoszonym objawem. Polecam

dr n. med. Hanna Matuszewska-Zbrońska

Lekarz rodzinny, Internista

Mieszka I 13
Gliwice

Doświadczona lekarka , stara się znaleźć metodę wyjścia z choroby nie tylko podając leki.
Na wysoki cholesterol zaleciła mi dietę i kontrolne badanie . Efekt był b.dobry obyło się bez statyn.

lekarz Joanna Pawłowska

Przychodnia "ANIMED"
Lipowa 36
44-100 Gliwice

Świetny lekarz. Można przyjść z każdym problemem zdrowotnym. Jako lekarz rodzinny prowadzi mnie już 3-4 lata i jestem w pełni zadowolony z jej usług. Jako pierwsza podjęła kroki gdy zaczynała się u mnie niedoczynność tarczycy i nie tylko. Świetny lekarz. Najlepszy w tej przychodni.
Opinia dodana przez: dyszka

lekarz Roman Kawalski

Medestetica- Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Raciborska 12
44-100 Gliwice

Bardzo dobry, kompetenty lekarz w swojej dziedzinie. Jeśli to jest ten sam, który przyjmuje w Przychodni Żerniki w Gliwicach. W badaniu pomaga sobie aparatem USG.
Ma skłonność do wchodzenia w kompetencje lekarzy specjalistów, co można odczytywać na plus i na minus. Czasami diagnozy obu lekarzy i ostateczne leczenie różniły się.
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Katarzyna Bąk-Drabik

Lekarz rodzinny, Pediatra

Kozielska 111/24
44-100 Gliwice

Uważam, że pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem, poświęca dla pacjentów bardzo dużo czasu.
Uważam, że jest godna polecenia.
Opinia dodana przez: Bardzo częsty pacjent

lekarz Jolanta Maksymiuk

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Serdecznie polecam panią doktor . Kompetentna , uprzejma , zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy . Wszystko wytłumaczy odnośnie choroby i bardzo dobrze dobiera leki .
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

Lekarze rodzinni w Gliwicach