Lekarze Lekarz rodzinny

Aldona Belowska

Ul. Młynarska
08-110 Siedlce

Potwierdzam bardzo super lekarz ,miły ,pomocny ,służy poradą .Polecam wszystkim panią doktor Belowską
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Maria Białek

Internista, Lekarz medycyny pracy

NZOZ "PIĄTKA" Poradnia Medycyny Pracy
Mielec

Bardzo uważna, słucha pacjenta i stara się dociec przyczyny problemu, zleca konieczne badania i wnikliwie je analizuje

Małgorzata Zawiślan

Internista, Lekarz rodzinny

Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych Sp.J NZOZ Ewa Drohomirecka-Zach & Małgorzata Zawiślan
Os. 2-go Pułku Lotniczego 22 /D
Kraków

WSPANIAŁA LEKARKA, konkretna, bardzo kompetentna, jej diagnozy są w 100% trafne, jest dociekliwa, nie szczędzi badań w celu postawienia trafnej diagnozy. Przy Niej pacjent nie czuje się anonimowo. Zdarzało się, że Pani Doktor dzwoni po wizycie, bo: "Jeszcze pomyślałam, że zrobimy...". Gdy zna wyniki (zanim ja je otrzymam) i coś uważa jest nie tak, sama dzwoni z informacją i zaleceniem. Nigdy nie odmówiła konsultacji, nawet kosztem czasu prywatnego. Pani dr ...
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Jerzy Zimin

Wiejski Ośrodek Zdrowia
Partyzantów 10A
05-123 Chotomów

Lekarz jakich rzadko się spotyka, kompetentny, życzliwy, chcący naprawdę pomóc, ja jeszcze nigdy nie spotkałam tak ludzkiego lekarza, dzięki jego pomocy i profesjonalnosci zdiagnozowano mi w b. krótkim czasie oponiaka mózgu. Dziękuję Panie dr
Opinia dodana przez: Malgorzata lat 42
Byłam u pani doktor z infekcją zatok, także mam doświadczenie z lekką chorobą- pani doktor zleciła badania, bardzo sympatyczna i uprzejma, wyprowadziła mnie z tego bez antybiotyków, na czym bardzo mi zależało.
Opinia dodana przez: Ada
Pani Doktor super kompetentna i to co najważniejsze - przejmuje siw faktycznie losem pacjenta poprzez zaangażowanie w postawienie diagnozy - a to jest obecnie bardzo rzadko spotykane - szczególnie u internistów.. Bardzo polecam Panią Doktor - do tego jest osoba bardzo miła i ciepłą :) Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Onkolog
                                       lek. med. Joanna Streb

lek. med. Joanna Streb

Onkolog, Lekarz rodzinny

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

Leczyłam się u Pani doktor w SCM clinic. Śmiało mogę powiedzieć, że miałam ogromne szczęście, trafiając do tak kompetentnego lekarza w tak trudnej chorobie. Dzięki jej wsparciu i zaangażowaniu udało mi się wyjść na prostą i wrócić do zdrowia. Teraz jestem pod stałą kontrolą Pani doktor i mam do niej pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: Kasia F

lekarz Miłosz Klimecki

Internista, Lekarz rodzinny

ul. Osikowa 29
95-200 Pabianice

Całkowicie zgadzam się z opiniami powyżej. Do kultury osobistej i wiedzy fachowej pana doktora ,mogę dodać umiejętność słuchania pacjenta i jego rodziny oraz stawiania trafnych diagnoz. Fachowość i zaangażowanie jest na wysokim poziomie także w trakcie wizyty w ramach świątecznej i nocnej pomocy lekarskiej. Polecam każdemu, pan doktor Miłosz Klimecki przywraca wiarę w ludzi i lekarzy z prawdziwego powołania.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Mieczysława Trzeciak

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Specjalistyczny Gaginet Ginekologiczny
Żeromskiego 13 lok. 4
58-100 Świdnica

Spełnia oczekiwania pacjenta. Miła ,uprzejma, pomaga tak, jak lekarz pomóc może.Osoba znająca się nana tym co robi.

lekarz Beata Hausman

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Beata Hausman
Bystrzycka 2a
58-308 Wałbrzych

Fantastyczna Pani dr pełna empatii, od lat jestem pod jej opieką. Ma szeroka wiedzę i jest cudowną osobą.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jolanta Hübner-Kowaluk

Gminny Ośrodek Zdrowia
ulica Dworcowa 200
59-180 Gaworzyce

Pani Hubner to Anioł nie lekarz, wspaniała kobieta, cudowny człowiek i świetny specjalista. Świetne podejście do pacjenta, każdemu życzę takiego lekarza. Ja mam to szczęście.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Andrzej Klusek

Nowodworska 53B
Wrocław

Ten czlowiek jest poprostu niesamowity,cierpliwy,spokojny,uprzejmy,pacjenci go przez to wykorzystują,a pielęgniarki robią złą robotę malo mu pomagają

lekarz Renata Mackiewicz

Lekarz medycyny pracy, Internista

Wyszyńskiego 32-34
70-348 Szczecin

Bardzo ciepła i kompetentna osoba. Jest zawsze bardzo pomocna i cierpliwa. Mam do Niej wielkie zaufanie

lek. med. Justyna Łyczkowska-Piotrowska

Internista, Reumatolog

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

zostałem bardzo dokładnie zdiagnozowany i "roztłumaczono" mi wszystko. Lekarz z profesjonalnym podejściem do tego co robi oraz dużą empatią - na tym etapie jestem b. zadowolony
Opinia dodana przez: Mariusz Ś-ski

lekarz Dorota Jazgarska-Orzeł

Lekarz rodzinny, Okulista

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Bardzo miła Pani Doktor. Poświęciła mi dużo czasu. Badała bardzo dokładnie. Dziękuję i bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Alina

lekarz Mariola Łojewska-Bajbus

Lekarz rodzinny

NZOZ Przychodnia Lekarska Sp. z o.o.
ul. Puławska 34
05-500 Piaseczno

Najlepszy Lekarz, jakiego znam . Przyszłam do Przychodni do lekarza na - "chybił - trafił" z losowym problemem żołądkowym. Trafiłam do Pani Doktor, która zrobiła dokładny i wywiad obięła mnie wówczas taką opieką, że zleciła mnóstwo badań, które pomogły zapobiec bardzo groźnemu nadciśnieniu. Wykryła też - w wyniku kolejnych zleconych badań - arytmię serca. Pomogła ujawnić torbiele w wątrobie i nerkach... Nie chcę skupiać się tu na moich dolegliwościach, ale ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Anna Walentowicz-Urban

Medyk
Wspólna 1
87-134 Zławieś Wielka

Najbardziej życzliwa oraz sympatyczna Pani doktor u jakiej miałam okazję się leczyć i co najwazniejsze niesamowicie kompetentna.

lekarz Marcjanna Lotko

Pomoc Doraźna
Walerego Wróblewskiego 46
45-759 Opole

Wspaniały lekarz! Rzadko spotyka się lekarza który łączy kompetencje i wiedzę ze zwykłą ludzką życzliwością. Poświęca dużo czasu pacjentowi uważnie słuchając co ma do powiedzenia. Bardzo się stara pomagać każdemu, natychmiast podejmuje decyzje i chce jak najlepiej dla chorego. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Joanna Skowron-Szalich

Narutowicza 3
Chorzów

Bardzo uważnie i wnikliwie słucha pacjenta. Dokłada wszelkich starań aby trafnie postawić diagnozę. Ciepła i bardzo pozytywna osoba. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Mariusz Gomulski

Medico
Ks. Stanisława 1
Dąbrowa Górnicza

Lekarz naprawdę godny polecenia. Kompetentny i bardzo uprzejmy. Zawsze ma czas dla pacjentów. Jest bardzo cierpliwy.
Opinia dodana przez: Zofia