Lekarze Lekarz rodzinny

lekarz Lalita Malinowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Konstytucji 43 (Bo Vita)
41-905 Bytom

Jestem bardzo zadowolona zawsze mozna podejsc z problem i zawsze pani doktor znajdzie rozwiazanie jest bardzo cierpliwa z przyjemnoscia sie przychodzi
Opinia dodana przez: Iza
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Gastroenterolog
                                       lek. med. Tomasz Nowak

lek. med. Tomasz Nowak

Gastroenterolog, Internista

GastroDent Gabinet Gastroenterologiczny z Pracownią Endoskopową Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Tomasz Nowak
Cietrzewia 15
Gdańsk

Pan Doktor jest bardzo empatyczny, o ogromnej wiedzy i profesjonalnym podejściu do pacjenta. Przeprowadził dokładny wywiad na podstawie którego postawił diagnozę (SIBO), zlecił dodatkowe badania i dalsze postępowanie w związku z moimi dolegliwościami. Bardzo obawiałam się gastroskopii, ale zupełnie niepotrzebnie - badanie przebiegło szybko i bezboleśnie. Szczególne podziękowania dla Pani asystującej, która mnie uspokajała przed i w trakcie. :) Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz PrzemysŁaw Dybciak

MEDICA
21-450 Stoczek Łukowski

Poznałam Pana Doktora,gdy towarzyszyłam mamie w Jej wizytach lekarskich w przychodni w Aleksandrowie.Byłam zachwycona podejściem do starszej osoby,prawdziwą troską o zdrowie pacjentki.Zdecydowałam się na zapisanie się do tej przychodni pod opiekę Pana Doktora.Była to najlepsza decyzja-każda wizyta to potwierdzała.Bardzo kompetentny,miły i cierpliwy lekarz zawsze potrafił trafnie wyleczyć dolegliwość.Kiedy niespodziewanie schudłam Doktor uparł się szukać powodu tej sytuacji i dotąd zlecał różne badania,aż w końcu znalazł zupełnie niespodziewaną przyczynę utraty wagi.Od ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Magdalena Węgrzyn

Scanmed Universum przy Politechnice Krakowskiej
Warszawska 24
31-155 Kraków

Genialna jako lekarz i człowiek!!!! Bardzo lubię Panią doktor nie tylko za jej uprzejmość, serdeczność, kompetencje i profesjonalizm, ale również za to, że stara się zrozumieć i szuka rozwiązań nawet w sprawach trudnych i skomplikowanych. Czuję się zdrowy i podniesiony na duchu po wizycie u Pani Doktor!!!
Opinia dodana przez: Zdzisław Roszak

Jarosław Rymaszewski

prywatny gabinet lekarski
11 Listopada 16 I
Bydgoszcz

Polecam serdecznie Pana doktora. Człowiek do rany przyłóż. Chodzę do doktora od 8 lat, moje dzieci również od pierwszych swoich dni, przeżyliśmy razem już wiele chorób, zawszę trafiona diagnoza. Miły i sympatyczny Pan, który z sercem podchodzi do każdego. Polecam każdemu takiego lekarza rodzinnego. Lepiej trafić nie mogliśmy.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Sławomir Łojek

Internista, Lekarz rodzinny

Nałkowskiej 8
09-200 Sierpc

Jako jedyny poświęcił czas kobiecie, która z dnia na dzień przestała mieć czucie w nogach, gdy inni lekarza odsyłali do psychiatry że udaje, inni chcieli leczyć na alergie. On jedyny zrobił podstawowe badania i znalazł przyczynę, że kobieta traci czucie w nogach. Cudowny człowiek.

lekarz Adam Kuźnik

Sportowa 1
43-430 Skoczów

Pan Doktor Kuźnik, jeszcze zanim pojechaliśmy na pierwszą wizytę, mailowo "wypytał" o historię choroby, zalecił badania. Pierwsza wizyta trwała 3 godziny, kolejne około 1. Pan Doktor jest niezwykle wnikliwym lekarzem, dokładnie analizuje wyniki badań i zleca tylko takie, które są dobrane do konkretnego schorzenia. Odpowiada na każde pytanie, nie z "automatu" ale zawsze najpierw pomyśli. Cały personel jest bardzo sympatyczny i uśmiechnięty. W porównaniu z innymi lekarzami, cena wizyty nie ...
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Iwona Mechowska

PORTOWY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ul. Energetyków 2, 70-656 Szczecin
Szczecin

Najlepszy lekarz pod słońcem. Leczę się ją i moja mama. Pani doktor zawsze wysłucha i doradzi. Jest kompetentna i pełna empatii. Cieszę się, że moja rodzina może korzystać z usług tak wspaniałej lekarki.
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Hanna Chojnacka-Gładysz

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Rejonowa
Rynek 4
27-600 Sandomierz

Jestem pod kontrolą Pani Gładyszowej od kilkunastu m-cy i lubię takich lekarzy :) Czasem ma coś w sobie z osy jak się zasłuży, ale jasno tłumaczy jak powinnam postępować i jak "nieco odpuszczam" to lekarz potrafi to wyciągnąć. I bardzo dobrze!! ponieważ to motywuje do dalszej cięższej pracy pacjenta. Mam zaufanie do jej wiedzy. Nie powinniśmy się na lekarzy złościć jak sami się leczymy np. ketona****em bez recepty reklamowanym w ...
Opinia dodana przez: Aleksandra B

lekarz Piotr Bałdyga

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne Gajda Med
plac Skargi 23 / 29
06-100 Pułtusk

Od kilku lat męczyłem się z ostrogami i ni nie pomagało ani blokady ani fala uderzeniowa czy też rehabilitacja. Dopiero terapia osoczem bogatopłytkowym zaproponowana przez Doktora przyniosła istotne efekty. POLECAM
Opinia dodana przez: Mirek

dr n. med. Gabriela Brzóska-Butscher

CM Batorego
Nowy Sącz Batorego 77
33-300 Nowy Sącz

Wspaniała Pani Lekarz, bardzo zaangażowana w pomoc pacjentowi, z ogromną wiedzą i empatią, wykonująca zawód lekarza nie z musu tylko z pasji. Życzę każdemu takiego lekarza rodzinnego.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Jan Lesikowski

Klonowa 9 (Vita)
88-160 Janikowo

Od małego chodziłem do tego lekarza. Teraz jestem dorosłym mężczyzną i stwierdzam że to naprawdę dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Elżbieta Nowicka

bulwar Ikara 28 lok. 2a
54-130 Wrocław

Wybitny lekarz - poza skalą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Małgorzata Ogint

Lekarz medycyny pracy

Mierosławskiego 2
80-430 Gdańsk

Polecam, zawsze mogłem liczyć na Panią doktor, nawet w nagłych przypadkach udało jej się przesunąć wizytę i znaleźć dla mnie czas.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Beata Sawicka

NZOZ Przychodnia Wolska
ulica Wolska 68/72
01-134 Warszawa

Jeśli ktoś szuka rzetelnego lekarza w celu wykonania USG jamy brzusznej to z całą pewnością polecam. Do Pani Doktor trafiłem z boleściami brzucha które nie ustępowały, trwały od tygodnia i nie skutecznie były leczone przez innego lekarza. Pani dr Beata Sawicka po bardzo wnikliwym przebadaniu przekazała mi niezbędne informacje na temat mojego problemu i przepisała odpowiednie leki, po których bóle ustąpiły. Dostałem również skierowanie na dodatkowe badania do odpowiednich specjalistów ...
Opinia dodana przez: Waldek

lekarz Krzysztof Łabuzek

Internista, Lekarz farmakolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Krakusa 1
43-600 Jaworzno

Moja tarczyca została okiełznana a co za tym idzie, odzyskałam życie bo już sama ze sobą nie mogłam wytrzymać. Nie mam żadnych skutków ubocznych jeśli chodzi przepisane leki, czuję się rewelacyjnie. Mojego męża Pan prof. też leczy i polecamy z całego serca.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Halina Frączek

Lekarz medycyny pracy

NZOZ "PRIMUS"
ulica Szkolna 12
42-470 Brudzowice

Wspaniały lekarz, osiągnęła bardzo wiele - 3 specjalizacje i ogromny zakład, inni co piszą to czysta zazdrość. Na pewno nikogo nie uśmierciła. Piękna, urocza, bardzo wrażliwa kobieta. Uprzejma dla wszystkich. Niezmiernie wrażliwa na krzywdę drugiego człowieka. To co wiem to też pełen profesjonalizm i perfekcjonizm.

Katarzyna Łozowska-Skalska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Czwórka" Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 19
41-400 Mysłowice

Mialem kontakt z Pania Doktor i moge z cala pewnoscia powiedziec :wiedza medyczna i profesjonalizm na najwyzszym poziomie.Wykonanie badania usg praktycznie od ręki co pomoglo w szybkim wykryciu schorzenia.Naleze do Doktorki juz jakis czas i napewno nie zrezygnuje z uslug medycznych w tej przychodni. Polecam innym Pania Doktor zwlaszcza tym ktorzy szukaja dobrego lekarza. Michas
Opinia dodana przez: michas

lekarz Barbara Błażejczyk

Poradnia Stomatologiczna Brudnickich
ul.Sowińskiego 15 a lok 118
05-120 Legionowo

Pani dr.Basia jest super,miła polecam ją, ma podejście do dzieci i dokładnie zawsze bada nie patrząc na zegarek bo kolejny czeka pacjent zawsze poświęca czas swemu pacjentowi.Ja osobiście znam ją z własnego doświadczenia gdy byłam jej pacjentką zaczynała swe doświadczenia lekarskie w Legionowie a teraz mój synek jest jej pacjentem.Ale tan czas leci.

lekarz Joanna Stefańska

SANUS
Prusiek 44
38-500 Sanok

Dba o pacjentów.Skuteczna w działaniu. Stosuje nowoczesne leki. Dobrze tłumaczy, jak dbać o zdrowie i o odporność w okresie jesienno- zimowym.