lekarz Adam Gresyk

Laryngolog

Świeżo po zabiegu przegrody nosowej. Doskonałe podejście do pacjenta. świetny kontakt przed zabiegiem i po zabiegu. Odpowiada na każde pytanie i wątpliwość. Zdecydowanie POLECAM ;)

Zdecydowanie POLECAM ;)

Bardzo kompetentny lekarz a przede wszystkim dobry czlowiek, dzieci go lubia bo jest nad wyraz spokojny i dobrze wie co robi, szczerze polecam

Pan Doktor już jakiś czas temu usuwał mi migdały. Ludzkie podejście do pacjenta, kultura osobista, troska i serce wkładane w wykonywany zawód. Zdecydowanie polecam.

Byłam u Pana doktora na wizycie w Tychach, w Dea Salus. Pan Doktor Jest bardzo kulturalny, uprzejmy, wszystko spokojnie tłumaczy i słucha pacjenta. Budzi zaufanie. POlecam

Pan doktor jest świetnym lekarzem, wszystko dokładnie i spokojnie objaśnia. Jest bardzo uprzejmy i ważny jest dla niego pacjent. Byłam niedawno w tyskim Dea Salus, ale być może przyjmuje jeszcze gdzieś indziej. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Tychy"?

Przychodnia nr 4 Filia MERINO
Żwakowska 20