lekarz Agnieszka Słaboń-Duda

Psychiatra

Wyjątkowa lekarka. Bardzo kompetentna, wsłuchująca się w problemy pacjenta, o dużej kulturze osobistej. W żadnym stopniu nie oranicza czasu wizyty. Dostępna w każdej chwili, jeśli wymaga tego sytuacja. Zrobiła ze mnie zupełnie innego człowieka i odmieniła moje życie i poczucie wartości. Pomimo innej, ciężkiej i poważnej choroby, zacząłem mysleć poizytywnie, ma siły do walki o życie. Cieszę się życiem i każdym dniem. Smutek, przygnębienie? A co to jest? :):). Zdecydowanoie polecam.;

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Jest osobą uprzejmą i otwartą, stwarza przyjazną atmosferę do rozmowy, co wydaje mi się szczególnie ważne zwłaszcza na początku. Rzeczowo objaśniła kolejne etapy leczenia, odpowiadała na moje pytania. Jak najbardziej polecam!

Kompetentna, bardzo sympatyczna pani doktor, jestem zadowolony z leczenia, właściwie dobrala leki, wszystko tlumaczy. Polecam

powiem krótko nie polecam dramat kompletny brak kompleksowości i kompetencji zupełny braktłumaczenia choroby, słucha i nic nie robi

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Kraków"?

Centrum Dobrej Terapii MINDART
ul. Miłkowskiego 9/U3

LARMED
ul.Lwowska 17/1
Kraków

Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego (PPL)
Krakowska 39/1 i 6

Widna 4 lok. 3
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Gabinety Psychiatryczne Logopromed
ul. Cerchów 5
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA