lek. med. Agnieszka Szczerkowska

Internista, Endokrynolog

Jestem specjalistą chorób wewnętrznych i endokrynologii. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem zaburzeń endokrynologicznych osób dorosłych.
Przyjmuję w Przychodni przy ul. ...

Przyjmuję w Przychodni przy ul. Ledóchowskiego 16 w Szczecinie, nr telefonu do rejestracji 91 4358332.

Polecam, bardzo miła Pani doktor, kontaktowa, można z nią "normalnie" porozmawiać, duża życzliwość i uprzejmość.

Cudowna Pani doktor. Jest ciepla, zyczliwa, slucha z uwaga, zadaje mnostwo pytan, szanuje pacjenta, ma duzo emaptii i wielka wiedze. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy, ten swiat bylby lepszy. Polecam.

Jak dobrze jest trafić na takiego lekarza-człowieka,humanistę,którego salus aegrotti suprema lex...jest wielkim dobrem.Rozpocząłem wizyty,pierwsza była dokładna-szczególowe USG z takimże dokładnym opisem.Pozostanę w Jej rękach bo sądzę,że trafiłem dobrze.

Pani dr Szczerkowska patrzy na pacjenta jak na człowieka. Wysłucha, przeprowadzi szczegółowy wywiad, wypyta. Kieruje się zasadą: przede wszystkim nie szkodzić, a to b. ważne. Polecam jako endokrynologa!

miła, fajny gabinet. wydaje się kompetentna i jest serdeczna. mi pomogła bardzo

miła, fajny gabinet. wydaje się kompetentna i jest serdeczna. mi pomogła bardzo

Wciąż poszukujesz "Internista Szczecin"?

Nzoz Przychodnia Lekarska ul.Strażacka

Baltica Spa
pl. Rodła 8 , Szczecin
70-419 Szczecin
Szczecin
Przychodnia Medycyny Rodzinnej "PODGÓRNA"
Podgórna 22/23
70-205 Szczecin