mgr Agnieszka Zaporowska

Psycholog

Pani Agnieszka to wspaniały psycholog i dobry czlowiek. Dzięki terapii odzyskalam wiare w siebie. Dzięki tym niej dojrzałam jestem bardziej pewna siebie osobą . Nareszcie zaczynam być szczęśliwą pełną wiary w siebie osobą. Pani Agnieszka jest godnym polecenia psychologiem i przyjacielem . Dziękuję 😁

Najlepsza psycholog jaką znam!!! A było ich wielu wcześniej... Niesamowita!! Jedyna, która mi pomogła... dzięki niej jestem teraz szczęśliwa!! Szybko postawiła mnie na nogi! Dzięki trafnemu zdiagnozowaniu problemów... i wiedzy jak te problemy szybko i skutecznie rozwiązać. Niesamowita kobieta! Żywo interesująca się człowiekiem! Kochająca ludzi! Pozbyłam się lęków, poczucia bycia gorszą.. a pozwoliłam sobie być sobą! Jestem szczęśliwa! Wdzięczna!! Zapisujcie się tylko do niej!! :) Dziękuję p. Agnieszko!!!!!!!!!

Najlepsza psycholog jaką znam!!! A było ich wielu wcześniej...
Niesamowita!!
Jedyna, która mi pomogła... dzięki niej jestem teraz szczęśliwa!!
Zapisujcie się tylko do niej!! :)

Dziękuję p. Agnieszko!!!!!!!!!

Z całego serca mogę polecić Panią Agnieszkę w cięższych chwilach, które czasem przytrafiają się w życiu. Jest to wspaniała psychoterapeutka, która w bardzo krótkim czasie potrafi zdziałać cuda z psychiką człowieka  Wspaniała psychoterapeutka z empatycznym i życzliwym podejściem do pacjenta i jego problemów. Bardzo trafnie diagnozuje problem, pomaga uwierzyć w siebie poprzez zmianę myślenia i nastawienia do życia. Zaraża pozytywną energią i uśmiechem. Gorąco polecam.

Pani Agnieszka jest wspaniałą osobą bardzo sympatyczna dzięki terapii dostałam całkiem nowe drugie życie i jestem zupełnie nową osobą jestem ogromnie wdzięczna za otrzymaną pomoc. Dziękuję :) polecam z całego serca

Moja :) Agnieszka Zaporowska jest wspaniałym psychologiem, już na pierwszej wizycie postawiła właściwą diagnozę. Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy. Konkretna i energiczna :) Skradła moje serce :) Ta terapia to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu ... bo jest już inne :) AGA DZIĘKUJĘ :)

Wciąż poszukujesz "Psycholog Lubliniec"?

Dział Pomocy Doraźnej
Grunwaldzka 9