dr n. med. Alicja Kowalisko

Internista, Kardiolog

Mam wielki zal, do tej pani,bo z jej tytulem powinna sie zajac pacjetem ,ktory do niej przychodzi wolajac o pomoc , a ta zamiast jej udzielic je , to opowiada w trakcie wizyty o jej synu ,o jej zyciu . Po tej wizycie siostra moja odeszla , bo doktor jej nie udzielila nalezytego zainteresowania. Nie wysluchala jej , ze czuje sie zle ,ze jest slaba kierujac ja na badania wysilkowe na ktore nwet dojsc nie mogla.Gdyby na tej wizycie zbadala ja nalezycie w zamian rozmawiajac o jej zyciu , bo ...

Po tej wizycie siostra moja odeszla , bo doktor jej nie udzielila nalezytego zainteresowania. Nie wysluchala jej , ze czuje sie zle ,ze jest slaba kierujac ja na badania wysilkowe na ktore nwet dojsc nie mogla.Gdyby na tej wizycie zbadala ja nalezycie w zamian rozmawiajac o jej zyciu , bo jeszcze byl czas na to by ja wzmocnic , bo odeszla po miesiacu , ufajac jej ze zalecila dobrze zmniejszajac dawke lekow ,ale niestety pani doktor nie byla kompetentna wtedy , bo w ogole jej nie sluchala i zrobila duzy blad bo przez to moja siostra odeszla. Po wizycie zapytalam czy dostalas pomoc od doktor ,to opowiedziala , ze w ogole mnie nie sluchala tylko rozmawiala o swoich sprawach , o swoim synu.
Tak nie leczy lekarz , a juz nie napewno doktor nauk kardilogicznych !!!!!!!!!!!!!!

jeden z najlepszych lekarzy w moim życiu

jeden z najlepszych lekarzy w moim życiu

nie znam lepszego lekarz jestem pacjentem od osmiu lat

nie znam lepszego lekarz jestem pacjentem od osmiu lat

WSPANIAŁY LEKARZ.BARDZO TRAFNE STAWIA DIAGNOZY I CHCE PACJENTA WYLECZYĆ-POSIADA OGROMNĄ WIEDZĘ MEDYCZNĄ I POTRAFI TRAFNIE WYKORZYSTAĆ.JEST WZOREM PRAWDZIWEGO LEKARZA !!!pod względem medycznym i ludzkim

Potwierdzam opinię moich poprzedników. Lecząc się u Pani Doktor serce się uspokoiło i znowu potrafię cieszyć się życiem. Trafna diagnoza i dobrze dobrane leki. Czego nie mogłam doświadczyć lecząc się wcześniej u innych lekarzy. Serdecznie polecam.

Wciąż poszukujesz "Internista Wrocław"?

Grabiszyńska 170 lok. 2
53-437 Wrocław

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Rafał Kleczyk

Internista
Gabinet lekarski
50-421 Wrocław

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław