lekarz Alicja Kujawa

2,2
2,4
2,1
2,1

Najgorszy specjalista jaki trafił mi się w życiu, znerwicowana mało kompetentna nie radząca sobie ze swoją agresją. Za karę chyba chorych przyjmuje, robi wywody osobiste strzela fochy. To skandal że taki lekarz pracuje w zawodzie Nie polecam !!

Zgadzam się w 100 % ze wszystkimi opiniami negatywnymi. Pierwsza wizyta kilka lat temu super, potem już porażka. Kobieta ma problemy emocjonalne, krzyczy bez powodu, jest mało delikatna. Bardzo bałam się podczas wizyt. Zmieniłam lekarza i żałuję, że tak późno.

Zdecydowanie najgorszy specjalista, u jakiego kiedykolwiek byłam! Niedelikatna, a przy tym bezczelna, potrafi na pacjenta krzyczeć, jak coś jej się nie podoba. Pozwala sobie na złośliwe docinki nie mające żadnego związku z wizytą. Najpierw zdiagnozowała stan zapalny i przepisała z tego tytułu jedne z droższych możliwych specyfików. Krótko po tym poszłam do innego lekarza i ten stanu zapalnego nie zdiagnozował. W każdym razie po zdiagnozowaniu stanu zapalnego szanowna pani doktor pobrała cytologię. Gdy chciałam po kilku tygodniach odebrać wynik cytologii, okazało się, że pani doktor w ogóle nie wysłała mojej cytologii do przebadania, bo przecież był stan zapalny! To po co w ogóle cokolwiek pobierała? Dlaczego w ogóle nie raczyła mi powiedzieć, że nie ma zamiaru jej nigdzie wysyłać? To zresztą jej bardzo charakterystyczna - na złośliwe docinki w trakcie wizyty ma czas, natomiast merytoryka nie jest już jej mocną stroną. Generalnie pacjent ma wszystko wiedzieć sam i we wszystkim się sam orientować, bo jej jest szkoda czasu cokolwiek powiedzieć i wytłumaczyć. Po wizycie długo nie mogłam dojść do siebie. A przecież wizyta u ginekologa nie musi tak wyglądać, jest wielu innych lekarzy. Nigdy więcej nie pójdę do dr Kujawy i innym też to zdecydowanie odradzam!

Czytam pozytywne opinie i włosy się jeżą ma głowie.Jestem w 37 tygodniu ciąży na kolejną wizytę pani doktor kazała przyjść za 2tygodnie chyba mogę nie wytrwać do tego czasu dzisiaj miałam wizytę i szłam z myślą że posłucham bicia serduszka synka dosłownie pani doktor wystarczyło 10 sekund żeby stwierdzić że wszystko jest ok niestety u nas w przychodni jest tylko pani doktor więc nie mam wyjścia muszę chodzić to co się dzieje w gabinecie mogłabym pisać i pisać wielka tragedia!!! Nie polecam pani doktor mam wrażenie że nie przepada za pacjentkami w ciąży!!!! Jeśli możecie kobitki wybierzcie innego lekarza.

Moim zdaniem Doktor A.Kujawa to świetna Pani Ginekolog Położnik , prowadzi moją druga ciążę , nawet mąż uważa , że jest świetna i miła :) Wszystko zawsze tłumaczy

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Bydgoszcz"?

Centrum Onkologiczne - Ginekologia
Bydgoszcz, ul. Romanowskiej