lekarz Anna Paczek-Skupieńlekarz Anna Paczek-Skupień - zdjęcie profilowe

lekarz Anna Paczek-Skupień

Medycyna estetyczna

Witam na stronie prezentującej mój gabinet lekarski i jego ofertę z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki lekarskiej oraz medycyny przeciwstarzeniowej. Mój dorobek zawodowy to kombinacja różnorodnych doświadczeń zdobytych przez ponad 20 lat pracy. Wiedzę z zakresu medycyny estetycznej i kosmetyki lekarskiej zdobyłam w trakcie trzechletnich studiów z zakresu medycyny estetycznej oraz w trakcie nauki w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki I Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie na Podwalu na kieru...

Od dwóch lat jestem pod opieką Pani Doktor i jestem jej wdzięczna każdego dnia, kiedy patrzę w lustro. Efekty są niesamowite, wyglądam teraz młodziej i atrakcyjniej niż kilka lat temu, wyraźnie widać to na zdjęciach! Pani Doktor jest niezwykłą osobą, łączy profesjonalizm, rzetelną wiedzę i doświadczenie z życzliwością, empatią i ciepłem. A jak Ona potrafi słuchać! Dzięki Niej czuję się lepiej, i bardziej atrakcyjne, mam wrażenie, że jestem młodsza nie tylko z wyglądu. To poprawia moje poczucie własnej wartości i bardzo mi w życiu pomaga. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą coś w życiu zmienić: zainwestujcie w siebie w gabinecie medycyny estetycznej u Pani Doktor Anny Paczek – Skupień!

Miła, kompetentna lekarka. Widać, że lubi to co robi. Ja regularnie odwiedzam gabinet Pani Dr od 3 lat i jestem bardzo zadowolona z efektów.

Do gabinetu Pani Dr trafiłam z polecenia koleżanki z pracy. Miałam szarą skórę, smutny wyraz twarzy co mi bardzo przeszkadzało a stosowane przeze mnie sposoby domowe nie radziły sobie z tymi problemami. Pani Dr zaproponowała mi kompleksowy program odnowy mojej skóry. Dzisiaj już nie ma śladu po moim zmęczonym wyglądacie. Szczerze polecam Panią Doktor.

Wykonałam u pani doktor w gabinecie peeling migdałowy. W pierwszej kolejności zaprosiła mnie na rozmowę, aby sprawdzi czy faktycznie jest mi on potrzebny. Później bezproblemowo przeprowadziła zabieg. Co ważne - widac duże zainteresowanie pacjentem, z którym rzadko dotychczas miałam okazje sie spotkac.

Dwie wizyty za mną i jestem bardzo zadowolona z tego, że wreszcie udało mi się trafić na naprawdę porządnego lekarza, z którym można porozmawiać i dopytać o wszystko. Najpierw była wizyta z konsultacją, a na drugiej miałam zabieg osoczem bogatopłytkowym. Niedługo zjawię się ponownie i innym też mogę polecić panią doktor - bardzo solidna, dokładna i jednocześnie miła i otwarta.

Wciąż poszukujesz "Medycyna estetyczna Złotokłos"?

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44