lekarz Artur Kuś

Pediatra

Polecam,wyciągnął mojego syna z astmy.lekarz który stara się nie stosować antybiotyków.Zawsze pod telefonem ,można na niego liczyć.

Bardzo dobry lekarz. Diagnoza w 100%trafiona. Rzetelny, wiarygodny, godny polecenia. Jesteśmy pod opieka Pana doktora prawie 7 lat.

Jeden z najlepszych lekarzy z dziedziny pediatrii jeżeli chodzi o Warszawę. W naszym przypadku diagnoza zawsze trafna z przewidywalnością jak rozwinie się choroba. Leczenie bez antybiotyków, zawsze naturalnymi metodami. Pan doktor zawsze przy okazji zbadał też mnie. Zawsze odbiera telefony.

Badzo dobry lekarz, szuka przyczyny choroby a nie tylko leczy objawy, i nie wciska leków od tak, unika antybiotyków, no chyba, że jest to konieczne, jest za leczeniem metodami domowymi/naturalnymi, wiele porad daje również przez telefon (jeśli zna pacjenta). Moje dzieci leczą się u niego od 4 lat. Świetny specjalista, pomocny, cierpliwy... tylko bardzo zabiegany

Dr.Artur Kuś to lekarz , do którego mam 100% zaufanie . Korzystam z usług Pana Doktora już 7 lat. Wspanianły człowiek.

Dr.Artur Kuś to lekarz , do którego mam 100% zaufanie .
Korzystam z usług Pana Doktora już 7 lat. Wspanianły człowiek.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Otwock"?

Pazińskiego 5

Andriollego 36/38 (Centrum)