lekarz Artur Zięba

Lekarz rodzinny

Lekarz - perełka wśród lekarzy . Wie , że człowiek to ciało, ale przede wszystkim dusza . Poświęca tyle czasu , ile pacjent potrzebuje. Świetny psycholog. Niespotykane zjawisko w publicznej przychodni ...

Jeden z najlepszych lekarzy. Zainteresowany chorobą pacjenta. Dzięki lekarzowi mogę normalnie funkcjonować. Byłam u specjalistów w Legnicy, Lubinie i Wrocławiu, którzy od razu dawali straszne diagnozy. Dr Artur Zięba poświęca dość dużo czasu dla każdego pacjenta, kieruje na dodatkowe badania bez problemu. Jedyny minus to przychodnia. Wieczne kolejki, telefonicznie nie ma szans na rejestracje i nastawienie niektórych Pań w okienku… brak słów. Mimo to warto czekać i nie wyobrażam sobie innego lekarza, który by tak dbał o dobro pacjenta.

Lekarz przez duże "L". Pan Zięba to osoba która posiada wiedzę, potrafi właściwie pomóc choremu człowiekowi nawet kosztem swojego prywatnego czasu. Polecam wszystkim a Jemu dziękuję.

Bardzo dobry lekarz rodzinny,polecam.Stawia trafne diagnozy,sposób leczenia bardzo dokładny.Zleca szczegłowe badania labolatoryjne oraz u specjalistow.

Bardzo dobry lekarz rodzinny,polecam.Stawia trafne

mozna z duuuuza doza zaufania powierzyc swoje zdrowie panu Arturowi !! a mysle, ze i duszy pomoze !!!

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Legnica"?

Jan Duda

Chojnowska 112 pok. 107