lekarz Barbara Denik

2,4
2,6
2,5

Pierwszy raz spotkałam się z lekarka,która mnie słuchała...a później mówiła. Ktora ze mną rozmawiała,a potem badała.. tak spokojna (mimo tego,że ja byłam niezbyt uprzejma , dolegliwości miałam tak męczące ,że chciałam jak najszybciej wyjść i wrócić do łóżka :) ) Fakt ,że czas spędzony u Pani Dr jest o wiele dłuższy ,niż u innych lekarzy,ale to tylko na korzyść Pacjenta.. nigdzie się nie spieszy.. omawia każda kwestie. Kobieta Anioł.. (a uwierzcie mam 35 lat od 12 roku życia jestem po kilku operacjach odwiedziłam wielu lekarzy... Onkologów , chirurgów.. nawet miałam przyjemność poznać lekarzy z Intensywnej Terapii. I naprawdę mogę policzyć lekarzy na palcach jednej ręki z tak dużą ilością empatii do drugiego człowieka... :)

Serdecznie polecam Panią Doktor! Teleporada przebiegła w bardzo miłej, spokojnej atmosferze. Bez pośpiechu został przeprowadzony dokładny wywiad i mogłam zapytać się o wszelkie kwestie, które były dla mnie niejasne a Pani Doktor ze spokojem i życzliwością odpowiadała na pytania.

Bardzo dobry lekarz. empatyczny, wyrozumiały. Teraz bardzo mało takich. Zastanawiam się skąd tyle hejtu, takich nieprawdziwych komentarzy? Komu tak zależy na zniszczeniu opinii lekarce? To tak, jakby jedna osoba pisała z różnych komputerów, różnych adresów mailowych. Mam nadzieje, że odpowiesz, za te oszczerstwa!

Jak dla mnie bardzo wporządu, leki które przepisała mi Pani doktor zadziałały prawie odrazu. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Witam. Absolutnie nie rozumiem negatywnych komentarzy i hejtu. Doktorka nigdy mnie nie zawiodła, jest spokojna, empatyczna, wyrozumiała, potrafi słuchać i bardzo dobrze doradzić. Zna się na swojej pracy i rzetelnie ja wykonuje. W porównaniu też do doktora który przyjął mnie na zastępstwo i wyśmiał moje problemy. Wtedy wyszłam z gabinetu ze łzami w oczach. Może czasami wystarczy krytycznie spojrzeć też na siebie? Ja polecam szczerze doktorke, i jestem w dużym szoku czytając inne opinie. Pozdrawiam

Ta kobieta ma problemy z córką która ją poniża i rząda od niej coraz to droższych ciuchów, mieszkania we Wrocławiu i dlatego sfrustrowana wyzywa się na pacjentach.

Brak słów.. "Niech pani idzie na sprzątaczkę, tam nie trzeba myśleć!!! Ja mam już dość!!! Co pani myśli, że jest jedyna? Każdy mówi to samo!!!" Ton tej kobiety i odzywki są karygodne! Nie byłam w stanie dokończyć ani jednego zdania, żeby mi nie przerwała. Podważała wszystko co mówiłam, poniżała. Taki człowiek nie pwinien być douszczony do pracy z ludźmi. To jakie miałam myśli po spotkaniu z tym potworem to szok.. Żałuję, że tego nie nagrałam, nie jeden program byłby tym bardzo zainteresowany..

Szkoda, że skala ocen obejmuje zakres od 1 bowiem Pani"doktor" zasługuje jedynie na wielkie 0. Podejście do pacjenta, kultura osobista jak i kompetencje ww pozostawiają wiele do życzenia.

jeszcze nikt mnie tak nie potraktował, zrobiła ze mnie nieudacznika, depresja to dla niej nie choroba, doprowadziła mnie do płaczu czym ja zdenerwowałam, powiedziała ze nadaje się do sprzątania z depresją a nie starać się o świadczenie rehabilitacyjne, szkoda słów. To nie lekarz to hitler

Okropny człowiek, zero wyrozumiałości i zero szacunku do pacjenta. Nie szanuje ludzi, wydaje się jej że wszyscy udają choroby. Dla niej rak to nie choroba. Nie polecam, trzymajcie się od niej z daleka.