prof. dr hab. n. med. Barbara Zubelewicz-Szkodzińska

Endokrynolog

Pod opiekę Pani prof. trafiłem na początku 2013 r. z podejrzeniem akromegalii. Po badaniach wykonanych w szpitalu diagnoza brzmiała "akromegalia czynna makro gruczolak przysadki". Pózniej jeszcze dwukrotnie trafiałem na oddział Pani prof celem wykonania szczegółowych badań. Następnie trafiłem do równie wybitnego jak Pani prof specjalisty neurochirurga poleconego mi przez Panią prof na operację która która odbyła się metodą endoskopową, dzięki czemu nie wyglądam jak "Frenkenstein". Wyniki pooperacyjne są bardzo dobre. Zawdzięczam to wszystko nie tylko wybitnej specjalistce ale też wspaniałemu człowiekowi jakim jest Pani prof Barbara Zubelewicz Szkodzinska. Wszystkim potrzebującym fachowej pomocy medycznej gorąco polecam Paną prof.

Super!!!!!!!!!! W każdym calu. Polecam gorąco!!!!!!!! Negatywne opinie mogą nie być obiektywne-każdy może mieć zły dzień!!!!!!!!

Pani Profesor to dobry czlowiek i dobry lekarz, zawdzieczam jej zdrowie! Wie jak rozmawiac z pacjentem, spokojnie i prosto wytlumaczyla mi wszystko co powinnam wiedziec o mojej chorobie.Zawsze usmiechnieta i profesjonalna!Przyklad dlla innych lekarzy!Pani Profesor dziekuje!

Bardzo dobry lekarz, bez badań nie leczy. Byłam w szpitalu, zostałąm zbadana i wszystko wiem. Od lat miałam problem z nieregularnością okresu, żaden lekarz nie potrafił powiedzieć dlaczego a Pani doktor tak! polecam

Z guzkiem na tarczycy zgłosiłam się do Pani prof po to żeby zerkneła na usg i zapytała wprost po co z czymś takim do niej przychodzę. I co najgorsze bez owijania w bawełnę zasugerowała na podstawie samego usg że moja bliska mi osoba która była przede mną w gabinecie ma raka - usłyszałam że przecież widzę ile się czeka na wizytę u niej a ona dała skierowanie na cito to znaczy że jest źle. JAk poleciały mi łzy bo była to ostatnia rzecz jakiej się spodziewałam to usłyszałam że Pani prof mnie rozumie bo tak samo reagowała gdy się dowiedziała że jej bliski ma raka. Wprost i bez ogródek, jasne że od razu zastrzegła że przecież poczekamy na wyniki i ona nie mówi że to rak ale powiedziała tak dużo i jednoznacznie że zamieniła 3 tyg naszego życia w piekło. Co więcej żadna z nas nie ma raka, bliska mi osoba ma guzki typowe ( od 17 lat takie same) a ja mam zapalenie tarczycy.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Bytom"?

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kraszewskiego 1

Olejniczaka 28

Marek Just

Chirurg ogólny
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6

Stefana Batorego 18