lekarz Beata Kwolek

Lekarz rodzinny

Zawsze miałam bardzo dobrą opinię o Pani doktor Kwolek. Rzeczywiście ogromna wiedza, podejście do pacjenta, itd.,ect. Niestety dzisiaj bardzo się rozczarowałam. W drzwiach do gabinetu poprosiłam o przyjęcie mnie jeszcze dodatkowo.Usłyszałam tylko "proszę zrobić badania" / prywatnie jak sądze ,bo skierowania nie otrzymałam/.Wraz ze mną o dodatkową wizytę poprosiła jeszcze jedna pacjentka,która stwierdziła,że od czwartku nie może zarejestrować się.Na co Pani doktor odpowiedziała " Wisi mi to".Zdębiałam .Szkoda.....No cóż.

Cudowna pani doktor. Najlepsza jaką spotkałam w życiu. Kompetentna, ciepła wysłucha pacjenta i doradzi proces leczenia.. Uwielbiam panią doktor Beatę Kwolek.

Właściwy lekarz na właściwym miejscu, Mam nadzieję, że w przyszłości takich lekarzy będzie więcej. Aby ta chwila nadeszła jak najszybciej.

Wspaniały lekarz polecam nigdy się nie zawiodłam ,ogromna wiedza i kompetencje cieszę się ,że panią spotkałam na swej drodze. Pozdrawiam.

Wspaniały lekarz polecam nigdy się nie zawiodłam ,ogromna wiedza
i kompetencje cieszę się ,że panią spotkałam na swej drodze.
Pozdrawiam.

Najlepszy lekarz na świecie.Wykryje każdą chorobę,dobierze odpowiednie leki.Nawet dziecko bym oddała pod opiekę lekarską pani doktor.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Gdynia"?

ul. Pucka 11/gab.16

Joanna Przekwas