lekarz Bolesław Rylski

Chirurg ogólny

Rewelacja, nie szukajcie innego specjalisty, nie znajdziecie lepszego!!! Brak mi słów uznania w każdym calu.

Rewelacja, nie szukajcie innego specjalisty, nie znajdziecie lepszego!!!
Brak mi słów uznania w każdym calu.

Operacja przebiegła bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. O doktorze Rylskim dowiedziałem się z internetu. Bardzo atrakcyjna cena zabiegu oraz olbrzymia ilość pozytywnych opinii spowodowały, że do Kielc jechałem aż z Trójmiasta. Nie żałuję decyzji. Polecam!

W lipcu 2014 czyli rok temu lekarz wykonał u mnie plastyke nosa. Na zabieg zdecydowałam sie ze względu na zbyt szeroki, delikatnie krzywy i długi nos ktory był moim kompleksem od dzieciństwa. Teraz nos jest szczuplejszy i krótszy, proporcjonalny, prosty, dający bardzo naturalny efekt, idealnie pasuje do mojej twarzy, przed zabiegiem obawiałam sie najbardziej ze moja twarz drastycznie sie zmieni a ja bede wygladała gorzej;) jednak nie stało sie tak jestem w pełni zadowolona z efektu, ceny, opieki i podejścia Pana doktora do pacjenta. Polecam !

Pan Doktor w marcu wykonał u mnie plastykę części chrzęstnej nosa.Zabieg bez powikłań,efekt rewelacyjny.Jestem zachwycona.Poza fachem w ręku doktor jest niezwykle miłą osobą.Polecam.I jeszcze jedno,zabieg w cenie tak niskiej,że nikt nie mógł uwierzyć.( 2500 zł.)Dla porównania taki sam zabieg w innych klinikach można wykonać od 6000 zł w górę.

Ginekomastia obustronna poszła w zapomnienie. Bardzo dobry chirurg, niezwykle uprzejmy i wzbudzający zaufanie specjalista. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kielce"?

Prywatny Gabinet Chirurgiczny
ul. J.N. Jeziorańskiego 75