lekarz Bożena Czekańska-Smykalla

3,9
3,5
3,6
3,4

gorąco polecam. jako jedyna zleciła badania, zdiagnozowała moją córkę i zastosowała odpowiednie leczenie , do dziś nie mamy problemów, a to już ładnych kilka lat minęło. poleciłam innym osobom i nie słyszałam negatywnych opinii :))

Jedyny lekarz w Głogowie, który potrafi się zająć kompleksowo dzieckiem, który bezbłędnie rozpoznaje i leczy choroby (jeszcze nigdy się nie pomyliła, a leczę u niej 3 dzieci). Nie nadużywa antybiotyków, choć jeśli trzeba to umiejętnie je przepisuje. łączy doświadczenie zawodowe z ciągłym szkoleniem i podnoszeniem kwalifikacji. Polecam.

Byłem u pani doktor 2 razy z synkiem (1,5 miesiąca). Miał problemy z przyjmowaniem pokarmu strasznie płakał podczas karmienia . Jeździliśmy po różnych lekarzach tylko ta pani nam pomogła.

Ta Pani ma dolarki w oczach. Była bardzo nie miła w stosunku do dziecka. Eh szkoda gadać.

świetna specjalistka zawsze do niej jeżdżę,zawsze mi pomaga.

świetna specjalistka zawsze do niej jeżdżę,zawsze mi pomaga.

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Głogów"?

Polna 7

puls