lekarz Cezary Warężak

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

pacjentka

28.10.2016

Odpowiedzialny i dokładny lekarz wspierający pacjenta od momentu trudnej diagnozy. Prowadzi, zleca badania, uspokaja i pozostaje w kontakcie. Życzliwy i przyjazny. Doktor wykonał mi biopsję mammotomiczną i operację oszczędzającą piersi. Wszystko dobrze się goi – widać świetną rękę chirurga. Bardzo dziękuję za prowadzenie.

Anonim

16.09.2015

Lekarz który nie szanuje czasu pacjenta, spóżnia się ponad godzinę na wyznaczony przez siebie zabieg, po czym zmienia diagnozę i wszystko odwołuje. Nie polecam

Lekarz który nie szanuje czasu pacjenta,

Małgorzata

30.01.2015

Bardzo kompetentny i solidny specjalista. Wykonywał mi biopsję stereotaktyczną piersi.Wyczerpująco informował o przebiegu zabiegu. Szczerze polecam Pana Doktora innym pacjentom.

irena

08.01.2015

Pan Doktor przeprowadził u mnie mammotomiczną biopsję piersi. Zabieg był bezbolesny, przeprowadzony bardzo sprawnie - trwał kilkanaście minut. Dużo wiecej czasu Pan Doktor poświecił przed zabiegiem na analizę dokumentów zawierającymi historię choroby. Jest kompetentym lekarzem, serdecznym i empatycznym dla pacjenta.

Łukasz

18.05.2014

Lekarz nie jest godny polecenia. Bardzo niesympatyczny. Byłem raz u tego Pana. Powiedział, że marnuje jego i swój czas. ODRADZAM

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Gdynia"?

dr
Dariusz Wyrzykowski