lekarz Dariusz Kuligowski

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Lekarz godny zaufania i polecenia na 100 % leczę się u Niego już 15 lat i jestem bardzo zadowolona.Zadowolone są też wszystkie znajome ( teraz pacjentki dr.Kuligowskiego)którym poleciłam doktora .Jednym słowem super lekarz .

Lekarz godny zaufania i polecenia na 100 % leczę się u Niego już

Najlepszy z ginekologów w zach.pomorskim i ogolnie w polsce :) polecam i pozdrawiam

Bardzo polecam tego ginekologa .Jest bardzo miły kompetentny i kazda pacjentke traktuje indywidualnie .Ja jestem juz 5 rok jego pacjętka z jego pomoca urodziłam córeczkę a teraz głegoko wieze ze uda mi sie ponownie zajść w ciąże.

Fantastyczny lekarz. Polecam z czystym sumieniem - zarówno do "zwykłych" wizyt kontrolnych jak i z każdym problemem. Choć terminy oczekiwania są długie to z poważniejszym problemem przyjął mnie poza kolejnością. Facet zna się na rzeczy i na kobietach, super podejście, bezstresowo. Nigdy nie czułam się skrępowana, wyczerpująco objaśnił mi mój problem, zaproponował leczenie!! Oby więcej takich lekarzy!!

jestem pacjentką od 17 lat u tego lekarza( min.2 ciąże),zawsze miły, uprzejmy, poświęcający wystarczajaco duzo czasu na kazda wizyte,100% godny polecenia !!!

Wciąż poszukujesz "RTG Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

Krzywoustego 54/15
PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
70-783 Szczecin