dr n. med. Edward Chorążka

Chirurg ogólny

Super lekarz , miły, troskliwy i ciepły, godny polecenia . Ja miałam operacje obu nóg i juz minęły dwa lata i jestem bardzo zadowolona rewelacja. Polecam pana doktora.

Pan doktor po pobieżnym przebadaniu (trwało góra 5 minut) i poleceniu mi suplementu diety skasował grubo. Nie wspomnę o tym, że mojego problemu zdrowotnego nie rozwiązał.

Kompetentny, kontaktowy, troskliwy, godny zaufania i polecenia. Dziękuję za opiekę Panie doktorze :) IP

Bardzo kompetentny lekarz, merytoryczny, wzbudzający zaufanie i traktujący swoich pacjentów z należytym szacunkiem. Nie mogłam trafić na lepszego chirurga!

Witam jest najwspanialszym lekarzem jakiego udało mi się spotkać w WCM w Opolu chcieli mi po 3 miesiącach obciąć nogę a on zajął się mną i chodzę do dzisiaj z nogą to jet lekarz z powołania martwię sie tylko że jest ich tak mało

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Opole"?

Zbigniew Polak

45-301 Opole

dr
Tadeusz Cielniaszek

Chirurg ogólny
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "CHIRMED" SP. Z O.O.
Krapkowicka 20
45-741 Opole