lekarz Edyta Cygankiewicz

Laryngolog

Leczenie ucha tym razem trwało długo, był konieczny pobyt w szpitalu, ale nigdy w życiu żaden lekarz tak się mną nie zajął i nie dał takiego poczucia bezpieczeństwa. Jestem bardzo wdzięczna, szczerze polecam. Pogoda ducha i zawsze uśmiech oprócz kompetencji to jest dla mnie w chorobie bardzo ważna sprawa. Dziękuję.

Z moją chorobą miałem i mam dużo problemów , walczę już około 30 lat. Poznałem dość dokładnie gabinety piotrkowskie , łódzkie i krakowskie - laryngologiczne, alergologiczne i chirurgiczne. W maju bardzo źle się czułem , w perspektywie miałem znowu kłopotliwy wyjazd do Krakowa , jednak trafiłem do gabinetu na ulicy Sucharskiego. Stwierdzam bez żadnej przesady , że nie pamiętam kiedy ostatnio czułem się tak dobrze. Pozdrawiam wszystkich czytających tę opinię . Życzę sobie i wszystkim potrzebującym dużo szczęścia w radzeniu sobie z kłopotliwymi przewlekłymi takimi chorobami. Bo potrzeba nam jego dużo żeby trafić na właściwą osobę . Ja na taką trafiłem.
Radomsko 1.10.2016

Wspaniała lekarka, która posiada intuicję lekarską i potrafi leczyć skutecznie. W kontakcie z pacjentem jest bardzo miła i bardzo rzeczowa. Polecam wszystkim Panią doktor.

Polecam z czystym sumieniem Panią Edytę. Bardzo miły i podchodzący osobiście do każdego pacjenta lekarz, który poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile potrzeba tłumacząc wszystko najprościej jak się da. Mocna 5.

Polecam z czystym sumieniem Panią Edytę.

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Pani doktor jest profesjonalistą w każdym calu. Ma świetne podejście do pacjentów i to zarówno dorosłych jak i dzieci. Pełne zaangażowanie w pomoc pacjentowi. Przyjmuje aż do ostatniego pacjenta. Taki powinien być każdy lekarz. Polecam wszystkim.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Radomsko"?

oddział laryngologii
radomsko